[KotOR I] Problem z grobowcami na Korribanie

Mam pewien problemik na Korribanie... Tam są te cztery grobowce, chyba Ragnosa, Nagi, Alluna i jeszcze tam kogoś xD I mam taki problemik, że wziąłem rękawiczki Ragnosa i tą maskę chyba Tulana, i teraz nie wiem co robić dalej: W grobowcu Alluna nie mogę przejść dalej, ponieważ tam zagradza mi jakaś kolumienka z runami (jest jako schowek). No i co zrobić w grobowcu Nagi? Tam natomiast nie mogę po prostu wejść, bo "w tej chwili nie można otworzyć drzwi".
Podam Ci rozwiązanie (po angielsku,bo grałem w taką wersję, ale dasz radę)

W grobowcu Marko Ragnosa:

Masz zneutralizować robota. W nagrodę owe rękawiczki.

W grobowcu Tulak
Naprawiasz uszkodzonego droida
Więzi Cię Jorak. Rany dostajesz Ty (jasna strona) lub ten drugi student (ciemna strona)
Odpowiadasz:
I demand to be released at once
No, never heard of you
And if I pass your test
Go ahead. Do your worst
Go ahead
(dla jasnej strony)
I kill him in secret and put the blame on someone else
I accept the reward and assist them
I share it
Give him another chance
I pass on my knowledge
Zabijasz Joraka i znajdujesz Crystal Opila i Ancient Sith Tablet
W grobowcu i w niszach wokoło niego znajdziesz: Tulak Hord's Mask, Bondar Crystal, Violet Crystal Firkrann Crystal
Wracasz do doliny. Od Galona Lora dowiesz się o Grobowcu Ajunta Pall
Wchodzisz do jego grobowca i wkładasz granat do kolumny i czekasz, aż ta eksploduje. Budzi to droidy - zabij je lub użyj dźwigni
Wchodzisz do sali i z grobowca bierzesz trzy miecze.
Duch pyta, Ty odpowiadasz:
Are you...Ajunta Pall
You were a Sith Lord....
Why do you remain here
I need this sword
What do you want me
And if the sword isn't yours
How will I know which sword
Podchodzisz do postumentu i wybierasz opcję The Notched Steel Sword
Wracasz do ducha i dostajesz miecz dwuręczny. Zachowaj go!
Po obskoczeniu wszystkich grobowców wracasz do Mistrza Uthara rozliczyć się. Mówisz mu:
I delalt with the rogue droid in the tomb
[kłamstwo] I activated selfdestruction
Dalej
I found Jorak Urn
I have a tablet
możesz pochwalić się z reszty, ale nie nie mów o miecz od Ajunty Pall'a - jest za fajny.
Mistrz zadowolony odsyła Cię do kwatery i mówi, że następnego dnia czeka Cię końcowy test.


[Dodano po chwili]

Co do tej Nagi - przenosi Cię tam Mistrz Uthar

Musisz powiedzieć, że rozumiesz, że wasze zadanie polega na dotarciu do Star Map, odzyskaniu Sith Lightsaber i powrocie na początek labiryntu. Test masz przejść samodzielnie - bez drużyny.
Na początek spotykasz 3 niegroźne potwory - cel:zabić
Przy Skeletal human Remains znajdujesz Database
Zapisz lepiej grę
Masz walczyć z 2 Tarentateks Cieżka to walka (najlepiej mieć 18-19 poziom). Jak coś wywab jednego poza zasięg wzroku drugiego , zabij jednego i potem walcz z jednym. Jak masz Jedi Guardiana to będzie dość proste.
Przy zwłokach znajdziesz Solari Crystal (jeden z najlepszych w grze) i Dziennik Shaela
Dalej przełączasz dźwignię w rogu pokoju (odblokowuje ona parę drzwi)
Podchodzisz do Pillar of Ice i wyciągasz z niego Special Cold Grenade
Dalej jest terminal. Musisz przesunąć wszystkie kręgi energii z lewego słupa na prawy
Podchodzisz i mówisz
Move to system from i po kolei
L- lewy filar, M- środkowy filar, R - prawy filar

L->M
L->R
M->R
L->M
R->L
R->M
L->M
L->R
M->R
M->L
R->L
M->R
L->M
L->R
M->R

Otwierają się drzwi a za nimi potwory - zabić.
Dalej jest Monument to Naga Sadow - otwierasz i znajdujesz Naga Sadow Poison Blade

Dalej jest pole kwasu. Podchodzisz do niego i wybierasz:
Throw Special Cold Granade i zamrażasz pole kwasu.
Znajdujesz Star Map. Z posagu zabierz Sith Lightsaber
Koniec testu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Erm... Wprawdzie wystarczyło mi tylko to z tą kolumną, no ale i tak dzięki

O właśnie: Nie byłem na początku tego pewien, i dalej nie wiem: Czy ta cała akademia nie będzie wpływała na to, czy jestem Sithem czy Jedi, czy coś w tym stylu? Czyli, że jeśli chcę być ciągle po dobrej stronie, to mi nie zaszkodzi?
Ukończenie Akademii nie ma wiele wspólnego z wyborem jasnej lub ciemnej ścieżki gry i nie pomoże Ci stać się Sith Lordem. Nie ma to znaczenia. Tak czy inaczej możesz przejść zadania na Korriban Jasną lub Ciemną Stroną Mocy a efekt będzie bardzo podobny dla głównej fabuły gry. Nadal pozostajesz wysłannikiem Republiki.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Czyli tak jakby podszywam się pod ucznia, kapuje
← Inne cRPGi
Wczytywanie...