[F3] znalezione...

Wlasnie znalazlem screen main menu z f3:
http://www.nma-fallout.com/fallout3/fo3mm.png
najciekawiej zapowiada sie opcja "play with a friend"
Dodam tylko ze f3 bedzie robiony przez fuzje Bethesda Works ( morrek) + Black isle (najwieksze crpg- m.in. bg i fallouty) co daje podstawy sadzic ze ta gra zmiecie nas z krzesel...

EDIT : troche spalilem, black isle juz nie istnieje, ale przekazali oni swoje pomysly i nadzieje bethesdzie, wiec w sumie mozna to bylo tak ujac
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Jak patrze na teog screena to odechciewa mi sie grać
Odpowiedz
He? Fallout w 3D. Nie. To straci klimat !!!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A moze tylko menu będzie tak wyglądać :cry:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wlasnie tez sie tego obawiam, ale niestety musza sie trzymac nowoczesnych trendow, bo polowa graczy nie kupilaby gry z przedpotopowa grafika. Miejmy nadzieje ze polacza kilmacik i zajefajna grafe ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Nie uznaje gier ze zbyt nowoczesna grafiką no moze Hitman...
Odpowiedz
Może nie będzie tak źle. Do NWN też byłem sceptycznie nastawiony. A gra bardzo mi sie spodobała . Miejmy nadzieję, że tak samo będzie z tym Falloutem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nadzieja jest matką wynalazków

A tak na serio to przeskoczenie z 2D do 3D to dużo krok w przód w większości gier. Chociaż w tej gierze to raczej będzie minus.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
tak szczerze mowiac to o WIELE bardziej czekam na fallouta niz bg;P
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Udało mi się znaleźć 3 screeny do Fallouta 3. Są dostępne pod tym adresem:
http://www.fallout3.friko.pl/galeria.php

Ten ostatni screen to jest ten sam co załączył huberthc. Więc w sumie są 2 nowe screeny

No i moim zdaniem to wcale tak źle nie wygląda


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Niezłe . Szkoda tylko, że jeden screen nie działa :? .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Na niemą prośbę Pana Rincewinda znalazłem stronkę gdzie ten screen działa . Jest też tam parę artworków. Warto zajrzeć :
http://www.fallout3.phx.pl/ie_index_f3.htm


ps.Jeżeli tak ma wyglądać przeniesienie w 3D to mogą sobie przenosić wszystkie gry w 2D I przy okazji odwołuję słowa że przejście z 2D do 3D w tej grze to minus.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Rzeczywiście. Grafika bardzo fajna . Gra pewnie też będzie niezła. Kiedy to (akcja gry) ma się dziać? Po zakończeniu drugiej części?

Ps. Dzięki Medivh. I nie wrzucaj mi tu od jakichś Panów :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
zarąbista zarąbista lae trudno przyzwyczaić sie do takij grafiki .mam nadzieje że FALAUT 3 nie edzie tak marny jak Tactis
Odpowiedz
true... tactics uwlaszcza inteligencji fanow bezmozga strzelanka
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
← Fallout

znalezione... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...