[NWN1] Problem z instalacją

Przeszedlem cala seriw Bg wraz z dodatkami, cala serie Icewind Dale"ow 2 lata gralem w diablo, az nagle naszla mnie ochota sprobowac w nvn. Ale okazalo sie ze nie moge zainstalowac;/ Pierwsza plyta idzie normalnie, wkladam druga i wyskakuje komunikat zeby sprawdzic plik bzf5.tmp.log. Nie wiem co jest grana i prosze o pomoc
A masz orginałkę czy pirata (czyt. kopię zapasową) :?:


Tonari no Totoro!
W sumie to nawet nie wiem bo pozyczylem kiedys od kumpla i tak to sobie lezalo az do zisiaj. Plyty nie sa orgialne, wiec sa kapia. Nie wiem tylko czy przegrywal je z orginala czy tez nie, niestety nie mam mozliwosci sie go zapytac bo stracilem z nim kontakt
No więc może być to wina źle przegranej płytki. Jeżeli to jest to, to niestety nic nie zrobisz. Spróbuj zainstalować jeszcze raz, a jak nie to niestety muszisz załatwić sobie nową wersję NWN.

ps.To jest moje zdanie. Nie wiem co sądzą inni, ale myślę, że się ze mną zgodzą.


Tonari no Totoro!
najprawdopodobniej jest to wina zlej kopii ale pewnosci niemam
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Hej,
mam również problem z instalacją, ale innego rodzaju. Mam oryginalną płytę, Diamentowa edycja, napęd płytę widzi, czyta, instaluje, aż pod koniec instalacji wyskakuje błąd:
E:/All-basic
data2.cab - otwarty plik został zmieniony i nie jest już poprawny (czy coś w tym stylu, jeżeli to ważne, to spróbuję zainstalować jeszcze raz i podam dosłowny komunikat)
co drugi raz komunikat o tej samej treści dotyczy pliku data4.cab

Nie mogę "eksplorować" płyty, nie mogę jej skopiować - albo jest tak zabezpieczona, albo to kolejny błąd.
Dwa dni temu kupiłam nowy napęd i nie wiem, czy to nie jest wina nagrywarki - LiteOn LH - 18A1H. NFS na niej działa bez problemów, ale np. filmy nie bardzo, czyta je kilkadziesiąt minut po czym nagrywarka się wiesza a w finale cały komp.
W każdym razie:

1. AMD Athlon(tm) XP 1700+ 1.46 GHz 256 RAM
2. Windows XP, nie aktualizowany
3. Neverwinter Nights Diamentowa Edycja
4. jw.

Patrzyłam na płytę pod różnymi kątami i wszystko z nią jest ok.
Proszę o pomoc!
Proponuję zrobić mały test - spróbuj z płytek zrobić obrazy (CloneCD lub podobny) i z nich zainstalować grę.
Dwa, problem z filmami wygląda jak niegdyś mój zapchany, dawno nieprzeinstalowany Windows.
Samo NWN może działać bez SP i SP2, nie mam pojęcie, jak dodatki.
Nagrywarka to zwykły CD czy DVD? (Sprawdziłam, DVD. Czasami potrzebne są dodatkowe stery do napędów DVD, ale nie wydaje mi się, że w tym tkwi problem).

Poczekajmy jeszcze na opinię mędrców :O
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Dzięki za odpowiedź.
Otóż własnie, nie mogę zrobić obrazu płyty ani wogóle nic. Ściągnę Clone CD, może to coś da. Ściągnęłąm taki program do zwalniania napędu (btw. DVD liteOn), bo gdzieś przeczytałam,że nowe napędy są za szybkie do starych kompów. NFS dalej działa bezproblemowo, natomiast mojego NWN już wogóle nie odtwarza, a nawet - mimo że w "Mój komputer" widać, że NWN jest włożone, to po kliknięciu prawym mówi: "włóż płytę do stacji E:" <ściana>
Skoro masz oryginalne wydanie z Diamentowej Edycji to dziwi mnie że tyu szukasz pomocy... W końcu w ramach licencji masz darmową szybka i sprawna i pewna pomoc techniczną ....
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Dzięki wszystkim za pomoc - okazało się, że to jednak wina nagrywarki. Już wszystko działa, idę robić nowe moduły
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...