[GI] Problem z ekwipunkiem

nie wiem co się stało ale rzeczy w moim ekwipunku nie widać!!! Podpisy są ale nie ma wyglądu...(patrz załącznik) Jak ktoś wie co jest tego powodem niech napisze.
  • gothic1.jpg


obróć swoją postacią..po prostu nie widzisz bo jesteś w "złym otoczeniu"..
mój ekwipunek wygląda tak zawsze. nie tylko wtedy jak źle stoję, czyli np. kamera jest jakby w skale


To pewnie jest jakiś błąd. Spróbuj zreinstalować gothica.
a JA SIĘ NIEZGADZAM..PO PROSTU W "ZŁYM OTOCZENIU" JEST..EKWIPUNEK JEST PRZEZROCZYSTY WIĘC DLA TEGO NIC NIEWIDZI..TO WINA KOLORÓW!!

SaintMaster..zpróbuj mojej metody bo wclae nie musisz reinstalować gothica!Mój sposób u mnie działa
Najpierw czytaj, potem odpowiadaj.

Użytkownik SaintMaster dnia pią, 18 maj 2007 - 15:35 napisał

mój ekwipunek wygląda tak zawsze. nie tylko wtedy jak źle stoję, czyli np. kamera jest jakby w skale

[post="65797"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zresztą przyjrzyj się dokładnie na te dolne kwadraciki albo ten podświetlony - tam na pewno nie widać.

SaintMaster, daj innego screena, żeby ziomek uwierzył. I moim zdaniem też musisz zreinstalować Gothica. Oczywiście najpierw skopiuj sobie folder z save'ami


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
zrobiłem nowego screena. jest to na początku gry i jak wiadomo z tyłu jest jezioro więc to nie wina złego otoczenia. i jeszcze drugi screen
  • gothic2.jpg
  • gothic3.jpg


ok..a obróciłeś się postacią?U mnie to działa
próbowałem , ale bez efektów...


U mnie to działało..więc jak chłopaki muwią-reinstaluj gothica bo nie ma chyba innego wyjścia..jeżeli daleko przeszedłeś grę to zachowaj pliki save..WARTO!
reinstalowałem i bez skutku... przyczyna tego błędu jest jakaś inna


Być może masz uszkodzony plik z teksturami.

A jeśli nie zaszedłeś daleko, to zacznij grę od nowa i usuń tamte save'y. Ja kiedyś miałem grę, zacinała mi się, ale doszedłem dość daleko, skopiowałem save'y, potem format + kilka razy więcej RAMu, wkleiłem save'y (wcześniej zapisałem je na płytce razem z innymi plikami) i... zacinało się jak poprzednio, mimo że miałem o wiele więcej RAMu. Zacząłem grę od nowa i chodziło o wiele lepiej (ale nie chciało mi się aż do tego miejsca znowu dochodzić )


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
nie. to raczej nie pomoże , ponieważ grałem jakiś czas temu w G1 i miałem ten sam problem. a od tego czasu miałem formata, więcej RAM-u dokupione


Hmmm... to już nie wiem. Spróbuj zainstalować Gothica z płyty jakiegoś kolegi, kup nowy egzemplarz albo wymień ten (na gram.pl). Możesz jeszcze tu napisać do pomocy technicznej CDP (link po prawej).


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
chyba będę musiał tak grać. ten błąd nie utrudnia mi gry. ale dzięki za chęci


No cóż, jak tak mówisz, to ok

Temat, wg mnie, do zamknięcia.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
← Gothic
Wczytywanie...