[FILM] Lochy i Smoki

Czy ktoś oglądał film Lochy&Smoki?? Bo widziałem w sklepie i zastanawiam się, czy nie kupić. Obsada dosyć dobra. Czy warto wydać te 20-coś złotych??

Odpowiedz
Film to dno + metr mułu. Oglądałam dwa razy. O dwa razy za dużo. Moim skromnym zdaniem - kiepska adaptacja. Nie warto wydawać pieniędzy, chyba, że twój mózg jest kompletnie wypaczony przed DnD.
Odpowiedz
Zgadzam sie z Atis... nie wiem czemu ale mi się to kojarzyło z Pawer Rangers w odrobinę innym klimacie


Swoją drogą nie było tak naprawdę chyba oprócz tego żadnego filmu adaptującego D&D... A szkoda. Moim zdaniem film ten sprzedałby się u odbiorców i sukces miałby zapewniony jeżeli oczywiście byłby chociażby trochę lepiej niż znośny... czemu? W naszym wieku poszli by chyba wszyscy którzy choć trochę się interesują fantasy a znam przynajmniej kilku starych krypów (w wieku od 28 do 45 lat) Którzy nadal tłuczą się po sesjach czy też grają w rpg. W każdym bądź razie czekam na taki film już od dawna i mam nadzieje ze się doczekam... obym nie był w wieku tychże panów wyżej wymienionych
Odpowiedz
No to szkoda. Może kiedyś P. Jackson, albo S. Spielberg coś w D&D nakręcą... Ja mam 16 lat to może 12 lat zdążą.

Odpowiedz
Moim zdaniem zbyt ostro opisaliście tan film. Ja go lubię.
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Porażka. Prawdziwa porażka. O ile jedynka była w miarę znośna, o tyle dwójka była, za przeproszeniem, gówniana. No bo jakim cudem barbarianka wycięła sama tyle chłopa? Rozumiem, że wrzuciła sobie berserka, i że to jest fantasy, ale to już przesada. W ogóle wszystko takie przesłodzone było, nawet jak na heroic. Takie pfe...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
To jest druga część? LOL. Muszę to zobaczyć.
Odpowiedz
Hehehe, i to jest właśnie czysta komercha. Niby film beznadziejny, poprzednia część też, ale zobaczyć trzeba, bo to D&D -_-'
Odpowiedz
No, zgadzam się. Ciekawe jaką kasę za tego gniota wyciągnęli?
Odpowiedz
Hmmm D&D oglądałam tylko jedną część, opowiadającą o berle pozwalającym kontrolować czerwone smoki... powiem tyle... żal, porażka, żenada, tragedia, komercha, a finalna walka na magiczne miecze ? Mało sie nie posikałam ze śmiechu... pożal się Boże i uchroń od takich produkcji....

A druga część ? O czym jest ? ;>
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Mi tam się podobało Przynajmniej jedynka bo dwójki nie widziałem Film nie był wcale taki zły jak wy mówicie, w sómie to był całkiem dobry...

//Ale to i tak nie robi żadnej rurznicy... Sprawdzaj pisownie bo cię pod kilem przeciągniemy!
Odpowiedz
Był... znośny. Można go obejrzec i nie zwymiotowac, ale ogółem nic niezwykłego. A szkoda, bo D&D daje dużo możliwości...
Odpowiedz
Oglądałem ten film i powiem szczerze, że sie nim zachwycałem, ale zdarzyło się to iedy byłem jeszcze młody i głupi. Kiedy ostatnio obejrzałem ten film jakis rok temu to się załamałem. Nie podobał mi się tak bardzo, że w połowie przełączyłem na jakis program muzyczny bo tam przynajmniej działo się cos ciekawego.
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Swoja drogą... Będziemy mieli produkcje w realiach D&D do końca tego lub w następnym roku. Całkiem zapomniałem o wątku i nie napisałem a teraz już nie pamiętam tytułu. Kumpel jakieś dwa miechy temu pokazywał mi na youtube zapowiedź. Będę drążył co to może być. W każdym bądź nie wyglądało tragicznie na tym krótkim urywku.
Odpowiedz
Widziałem bajkę Lochy i Smoki z kilka lat temu na programie dla dzieci. Ale-niestety- bez dubbingu tylko z polskim lektorem. ( Co ja piszę! "Niestety"? Przecież to jest głupie!) Nawet sama czołówka jest tandetna! To jeden z najgorszych filmów jaki widziałem ( o ile nie najgorszy). Ale żeby zrobić z tego film ( oczywiście chodzi mi o grę)? Lepiej tego nie kupować, bo to strata pieniędzy ( mówię to w szczególności do ciebie Yale' mallis).

PS. Szkoda że nie napisałeś jaka obsada. Jestem tego bardzo ciekaw.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Mogliby coś nakręcić o Zapomnianych Krainach. To chyba jeden z najlepiej opisanych światów fantasy na świecie. Poza tym wyszło już tyle książek, że pomysłów na scenariusze to by im do przyszłego tysiąclecia nie zabrakło
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Ja oglądałem tylko część pierwszą. Niezbyt przemyślane to było, lecz znośne. Gdyby bardziej pomyśleli nad tym filmem, to nawet by coś wyszło. Możliwości mieli dużo.
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Lochy i Smoki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...