[GI] [MT] Problem w zamku

wiem że może nie na temat, ale mam problem z mrocznymi tajemnicami. Otóż mam już zrobione wszystkie misje aby być przyjętym do Starego Obozu włącznie z Listą Jana. Gdy po rozmowie z Thorusem wchodzę do zamku to wszyscy tam walczą i po krótkim czasie atakuję mnie!!!(i oczywiście ginę) nie wiem co się dzieje! może ktoś wie co jest tego powodem.

[Dodano po chwili]

po kilkukrotnym wczytywaniu gry jednak mnie już nie atakują... ale połowa zamku jest martwa , kruk też. gomez żyje, jednak gdy do niego podchodzę to on mnie atakuje i tyle! w związku z tym pytam się: czy ktoś miał takie lub podobne błędy w mrocznych tajemnicach??? bardzo chciałem w to pograć jednak te chęci mi przeszły...


mroczne tajemnice są cool..ale nie miałem takiego błędu..może masz błędną wersję..u mnie nie było błędu.to jest strona gdzie pobierzesz moda(ten jest na 99.99% bez błędu - oczywiśice moim zdaniem)--------------> www.gothic.netgrupa.pl <---------------- tam jest także DOKŁADNY opis moda

Jak by co to ja nie napisałem tego posta
ponownie zainstalowałem gothica i mod. I wszystko mi pięknie działa. nie ma już tych błędów.


Jak używałeś czitów to się nie dziw ale jeżeli grałeś uczciwie to może pomoże przeinstalowanie gry a i zachowaj swoje zapisy.
← Gothic
Wczytywanie...