[GII] Kasa,kasa...

Użytkownik diego19 dnia Apr 18 2007, 07:07 PM napisał

Ja tam wole ludzi po cichu wybijać w ich chatkach jak śpią może i zarobek niewielki ale przy tylu ludziach co ja ich zabiłem to była już mała fortuna

[post="58364"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Beznadzieja, więcej zarobisz ucząc sie kieszonkowej kradzieży i okradając ich z mieszków niż sprzedając eq npc-ów i zabierając z ich "stygnących" ciał kilka drobnych monet ...
Odpowiedz
Według mnie najlepsze są kody wpisuje sobie insert gold (nie powiem gdzie żeby wam gry nie zepsuć) daje mi 1000 kaski ale zabiera 100exp.
Jak ktoś chce fajne kody do gota 2 to niech pisze pw
Odpowiedz

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 17 maj 2007 - 16:47 napisał

Według mnie najlepsze są kody wpisuje sobie insert gold (nie powiem gdzie żeby wam gry nie zepsuć) daje mi 1000 kaski ale zabiera 100exp.

[post="65603"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tiaaa, wystarczy wpisać kod na trolla, na nieśmiertleność, zabić go, zabrać skórę i też się można niemało dorobić. Na kodach wszystko można. My tu mówimy o bardziej uczciwych sposobach.

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 17 maj 2007 - 16:47 napisał

Jak ktoś chce fajne kody do gota 2 to niech pisze pw

[post="65603"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jak ktoś chce fajne kody do Gothica II, to sobie wchodzi na Google


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Według mnie najlepsza metoda jest tak: nauczyć sie kradziezy kieszonkowej po obrabiać wszystkich ludzi. Bo i kasa idzie i Exp. A tak jak już mówie o tych ludziach to by wszystkich móc okraśc i by wyszło nam w 100% trzeba mieć powyżej 75 zręczności, wtedy okradniesz niemalże każdą osobę ! ! !
Odpowiedz
Gdy idziecie na farmę Onara na głównej drodze stoi (a właściwie ćwiczy) Najemnik, (jak on się nazywał ?)który idzie zwami do gniazd polnych bestii. Pobij go a następnie zabierz mu miecz. Sprubój tak jeszcze raz i zabierz (nowo nabytą) lagę. Rób tak aż do znudzenia i zabieraj mu wszystkie lagi, a na koniec sprzedawaj je! (pamiętaj że jedna laga kosztuje 1 sztukę złota).


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
najlepiej zostać czeladnikiem harada meić runy teleportacyjne do khorinis i na farme onara. kupić od beneta wykuć i sprzedać haradowi. ja na tym zarobiłem ze 100k inne sposoby też wypróbuje oprócz kodów
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik halogen17 dnia wtorek, 2 maja 2006, 17:32 napisał

wez sie za prace a nie bedziesz ludzi okradal:P:P:P
naucz sie kowalstwa i sprzedawaj bron Haradowi



Tak jak Halogen powiedział nauczyć się kowalstwa najmij się u Harada i rób dla niego bronie a żeby jeszcze bardziej oszczędzić na stali to jak będzie kuł albo grzał stal taki kowal koło domu Ignaza to go walnij i weź stale i poczekaj aż wstanie i tak w kółko jak będzie walił młotem lub grzał stal A potem tylko zrób broń i do Harada


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
← Gothic

Kasa,kasa... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...