Gry za darmo

Domyślam się, że pewnie większość z was zna ten link, ale ja dopiero niedawno się o tej stronie dowiedziałem. Jest na niej do ściąniecia wiele kultowych gierek (m.in. Red Alert, Fallout, Age of Empires)!
http://www.cda.pl/pelne-wersje.php
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jest też haczyk (przy falloucie) rapidshare.com!
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Nie masz neostrady - masz pecha (czekasz określony czas do następnego ściągania)

Zasysam Ace Venturę Miałem oryginał, ale kumpel zgubił... (nie pytajcie, sam nie wiem jak on tego dokonał...).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
*zaciera rączki nad falloutem po czym spogląda na stosik podręczników* Cholera... chyba coś musi poczekać.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
http://www.dizzy.pl/

Chyba wszystkie części Dizzy'ego po Polsku! Sprawdziłem, pograłem, powspominałem, pośmiałem się. Warto Poza tym jest tam też program, dzięki któremu można odpalić dos'owskie gry razem z dźwiękiem itd. Dzięki niemu pograłem znowu w Moonstone'a


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia nie, 20 maj 2007 - 10:47 napisał

Chyba wszystkie części Dizzy'ego po Polsku! Sprawdziłem, pograłem, powspominałem, pośmiałem się. Warto Poza tym jest tam też program, dzięki któremu można odpalić dos'owskie gry razem z dźwiękiem itd. Dzięki niemu pograłem znowu w Moonstone'a

[post="66043"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wielkie dzięki za link do Dizzy-ego. Aż mi się przypomniały piękne dawne czasy, kiedy byłem młody i bogaty I jak to się miało 386 i windowsa 3.11 Piękne Czasy które niewrócą
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 17 maj 2007 - 19:19 napisał

Mam neostrade

Poza tym zawsze można się połączyć przez proxy albo ściągnąć jakiś programik do oszukania rapida. Nie wierzę, że w googlach się coś takiego nie znajdzie.

[post="65640"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja niestety nie jestem szczęśliwym posiadaczem neostrady (niedługo może będę, ale przejdę do rzeczy). Próbowałem wiele sposobów, które "niby" się sprawdzały, ale tak naprawdę licznik nadal pokazywał 100 min. lub więcej. A co do proxy to sam spróbuj. Wyskoczy błąd że "plik nie istnieje".

Niekiedy jak mi się trafi to ściągam plik, ale ogólnie raczej nie chce mi się czekać (szkoda nerwów).
Odpowiedz
www.my-fantasy.net
Internetowa gra RPG, nic nie pobierasz, gra się w przeglądarce, stworzona przez polaka, ciągle się rozwija, wiele postworów, bossów, miast itd A Eq cała masa

Odpowiedz

Użytkownik Sosna dnia nie, 10 lut 2008 - 16:04 napisał

www.my-fantasy.net
Internetowa gra RPG, nic nie pobierasz, gra się w przeglądarce, stworzona przez polaka, ciągle się rozwija, wiele postworów, bossów, miast itd A Eq cała masa

[post="106858"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



W tym temacie nie było do tej pory słychać o grach via www.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Gry za darmo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...