[GI] [MT] Dyskusja ogólna

Zapraszam na moje forum linka na gg moge podac 1511774 skąd bedzie mozna pobrac najlepszy mod do g1 forum równiez słuzy do pomocy związanej z tym modem oraz do gry w gildiee
Odpowiedz
Brzmi interesująco... Rzuć się tym linkiem jeśli możesz, mój numer gg to 7719714 Ale tak w ogóle to chyba reklamowanie tu innych for o fantastyce jest zabronione, jeśli nie dostanie się na to zgody od kogoś z góry...
Ale link i tak mi możesz przesłać
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Dałem apel do władz żeby napisać newsa i dostać legalnie MT, do ściągnięcia z game exe. Ale nie wiem co z tego wyszło
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
To da sie to ściągnąć czy nie???
Odpowiedz
gdzie mogę znaleźć poradnik do mroczne tajemnice ?? nie pisać żeby w google.pl napisać bo to mi nic nie dało !!
Odpowiedz
przyłączam się do prośby ziomka jeśli ktoś wie gdzie jest poradnik do mrocznych tajemnic niech powie...


Odpowiedz
dzięki Dark!!! Uwielbiam Gothica a chciałem się dowiedzieć gdzie te nowe obozy są thanx


Odpowiedz
mam już tego moda mroczne tajemnice..podaj z jakiej strony pobrałeś Tizgar na moim GG..jak by co to mój nr.GG to:5130019 i napiszcie że jesteście z forum.gameexe bo wam napisze "głupotę"..

A!!Ja też ci dziękuje dark..jak byś tego nienapisał,w tedy ciągle bym szukał tych głupich roślin w podziemnym świecie..MOIM ZDANIEM ZASŁUGUJESZ NA WYŻSZĄ RANGĘ!!

[Dodano po chwili]

DZIĘKI,DZIĘKI I DZIĘKI !!
Odpowiedz
mam takie pytanie. czy idzie jakoś operować rzeczami z ekwipunku(kupować, sprzedawać) tak żeby można było brać tych rzeczy kilka a nie po 10??


Odpowiedz
Wciskając dodatkowo klawisz shift, przerzucasz przedmioty po 100. Jeśli jednak chodzi Ci o to, czy można przenosić ilości mniejsze niż 10 jednocześnie to muszę Cię zmartwić, nie da się .


Odpowiedz
Ja mam problem z tym modem, gdyż jak go włączam i załaduje mi się tak 70% to wychodzi do windows i wyświetla się komunikat o błędzie. Da się coś z tym zrobić ?

[Dodano po chwili]

Ok już mi się uruchomiło, za 13 razem poszło nie wiem dlaczego tak dziwnie
Odpowiedz
Czy ktoś wie,gdzie jest ten posążek Innosa?Nie błogosławiony,ale zwykły,ten co trzeba dać kowalowi z NO,aby uczył dalej kowalstwa.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Posążek stoi na skrzyni obok Anghara z obozu przemytników.

[Dodano po 5 latach]

Nie wiem czy to kogoś interesuje ale jakiś czas temu(jakiś rok) wyszła nowa wersja MT. Jest nawet dubbing. Nie jest może profesjonalny i trochę razi w uszy ale lepsze to niż niema gra. Jeśli kogoś interesuje link do strony: http://www.poziomkaz....l/articles/12/


PS Może i odkopuje stary temat ale myślę że warto zainteresować ludzi moddingiem do Gothica.
Odpowiedz
Chłopie, może temat jest stary, ale ja jestem z tobą. Powiem tylko jedno ACTA. Przez ACTA nie można ściągnąć MT, a przynajmniej mi się nie udało.
Odpowiedz
← Gothic

[MT] Dyskusja ogólna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...