[GIII] Problem z zakończeniem GIII

Mam swoisty problem z zakończeniem GIII, po zabiciu Zubena, Rhobara - Zniszczeniu artefaktów Adanosa, posiadając Berło Varantu i Kostur Wiecznego Wędrowca - Xardas "ma fochy" i ze mną nie rozmawia. Nie mogę znaleźć Portalu do Niezbadanych Krain (chyba, że jest to ta jaskinia z pięcioma trollami i mnóstwem Gargulców szkieletów i pełzaczy) - w głównych zadaniach jest pusto, gram na ok. 10 zapisach i wychodząc z każdego jednego jest tak samo- Może mi ktoś podpowie co z fantem zrobić, formę Buga raczej odrzucam .
Odpowiedz
spróbuj znaleźć sam portal i wejść do niego bez rozmowy z Xardasem. Ja osobiście nie miałem takiego problemu. Ten portal jest na północ od Geldern i na zachód od wodospadów. Prowadzi tam ścieżka wąwozem zakończona głazem, która zagradza przejściem. To jest właśnie ten portal.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że Xardas kazał ci najpierw oczyścić drogę do portalu. Może gdy to zrobisz, to 'odblokuje' się.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Próby nie powiodły się, ani pierwsza, ani druga, czy jeżeli nie wykonałem wszystkich zadań podrzędnych też może mnie blokować ?
Zabicie Xardasa też nie przyniosło efektu ? BUG ???
Odpowiedz
a moze sprawdz czy wszystko zrobiłes co ci kazał Xsardas
Odpowiedz
← Gothic

Problem z zakończeniem GIII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...