[GIII] Kamienie Przodków

Nie moge znaleść kamieni przodków
grobowce znalazłem a koło nich żaden gosciuł z klanu ognia (bodajze, chodzi o tych ktorzy mieli je znalesc) sie nie kreci!!
GDZIE SA??????????????
ALBO KTO JE MA???????????
przeszukalem dokladnie grobowce i tam ich niema!!
POMOCY
Odpowiedz
OMG pisz normalnie:/

Jeden kamień ma ofiara w kamiennym kręgu złożona przez orków(nie pamiętam przy którym grobowcu) ALE TO BLISKO WEJSCIA
Jeden kamień ma szaman orkó(Nie pamiętam przy którym grobowcu)ALE TO BLISKO WEJSCIA
Jeden kamień ma Cieniostwór który pożarł wysłąnego wojownika(Przy najbliższym grobowcu od klanu ognia)ALE TO BLISKO WEJSCIA
Reszty nie pamiętam jak sobie przypomne to dopiszę.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Jeden jest w grobowcu, leży przy tronie.
Dwa od dwóch grobowców są w posiadaniu szamanów orkowych, którzy są w obozach niedaleko krypt. (jeden chyba jest od tego samego grobowca, co pierwszy).
Jeden ma cieniostwór.
Jeden się dostaje od gościa obok grobowca chyba lub jest gdzieś obok.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jeden ma Assasyn w Faring
Odpowiedz
Dzięki a wie ktoś gdzie jest kamień Akashy(czy jakoś tak)mam nadzieję że nie w posiadaniu orków bo tam ze 3 czy 4 szamanów jest a oni mnie jedną kulą ognia spalają
Odpowiedz

Użytkownik Xardas 2006 dnia Jan 9 2007, 08:23 PM napisał

Dzięki a wie ktoś gdzie jest kamień Akashy(czy jakoś tak)mam nadzieję że nie w posiadaniu orków bo tam ze 3 czy 4 szamanów jest a oni mnie jedną kulą ognia spalają

[post="52601"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Potrenuj I tak daleko zaszedłeś w takim razie(jak walczysz z szablozębami?). Kup zbrojkę pomódl się o życie. Kup zwoje meteor albo błysawica(da sięje kupić? ) i zabijasz ich gładko.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mam pytanie zrobilem juz 4 tych przodkow i zostal mi Snoor to ten grobowiec co jest na wschod od chaty tego mysliwego dla ktorego poluje sie na jelenie jest tam iwlk ktoremu daje sie miesko a wiec to jets grobowiec podzielony na 2 czesci... w jednej jets tron a w 2 ten piedestal i MAM WIELKA PROSBE POWIE MI KTOS SKAD WZIASC KAMIEN PRZODKOW DO TEGO GROBOWCA tylko dokladnie jesli mozna bo szukam i szukam i nie moge wyczaic skad ten kamien wziasc
Odpowiedz
Do tego grobowca są dwa kamienie. Jeden ma szaman orkowy, co był w grobowcu, drugi leży koło tronu (o ile to ten grobowiec).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
mozliwe tylko ze szaman nie mial zadnego kamienia cool co nie a kolo tronu obok ktorego chodzilem ze sto razy nic nie ma no ale sprobuje raz jeszcze a poki co moze ktos zna jakis kod na dodanie sobie tego kamienia do ekwipunku ??
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Jan 10 2007, 02:36 PM napisał

Potrenuj I tak daleko zaszedłeś w takim razie(jak walczysz z szablozębami?). Kup zbrojkę pomódl się o życie. Kup zwoje meteor albo błysawica(da sięje kupić? ) i zabijasz ich gładko.

[post="52630"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jak walcze ze szablozębami?? hhmmm podchodze i rozwalam jak jest jeden a jak jest wiecej to uciekam
kupiłbym zbroje lowcy orkow tom najlebrzą ale mam zamalo reputacji w Nordmarze (38%)wykonam te zadanie z kamieniami to moze bede nial te 50%
Odpowiedz
Fajnie, ale jak nadal nie będziesz korzystał ze słownika to też jakieś procenciki dostaniesz...

Cytat

a poki co moze ktos zna jakis kod na dodanie sobie tego kamienia do ekwipunku ??


give It_Ancestor_Stone_03


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ej ziomkowie zróbcie sobie kod na nieśmiertelność i na wszystkie zbroje i miecze a nie sie męczycie ja najpierw gre przechodze z kodami a póżniej bez kodów tak jest lepiej bo wiesz np gdzie są kryjówki przed stworami i artefakty itp... tu macie kody
Kody
Kody do Gothic 3

Aby włączyć kody, wpisujemy najpierw na klawiaturze słowo marvin. Powinniśmy ujrzeć napis "marvin mode activated". Jeśli zamiast tego widzimy dziwne kwadraciki, należy włączyć post processing. Teraz, aby wejść w konsolę, klikamy klawisz ~ (pod escape). W otwartym u góry okienku możemy teraz wpisywać kody. Uwaga - wielkość liter ma znaczenie!

Inny sposób na włączenie kodów: Wchodzimy w plik docelowy x\Gothic III\Ini\ge3.ini. W ge3.ini zmieniamy TestMode=false na TestMode=true.

Co zrobić żeby konsola nam się nie rozmazywała? (żeby w ogóle było ją dobrze widać?) W pliku Data tworzymy nowy folder "_compiledImage" (BEZ " ")
A w nim "_Intern" (BEZ " ")

god - nieśmiertelność
idkfa - otrzymujemy 100 sztuk wszystkich przedmiotów
kill - cel natychmiast umiera

Kody na Umiejętności: (x-liczba punktów ile chcesz)
teach LP x -Punkty Umiejętności x
teach STR x - Punkty Siły x
teach DEX x - Punkty Myśliwskie x
teach SMT x - Punkty Kowalstwa x
teach INT x - Punkty Prastarej Wiedzy x
teach THF x - Punkty Złodziejstwa x
teach ALC x -Punkty Alchemii x
teach HP x -Punkty Życia x
teach SP x -Punkty Wytrzymałości x
teach MP x - Punkty Many x
teach all - otrzymujesz wszystkie umiejętności

give x - daje przedmiot o nazwie x (w miejsce x należy wstawić jeden przedmiot z listy poniżej)

Lista przedmiotów:

Miecze:

It_1H_Katana_01 - Katana
It_1H_MasterSword_01 - Miecz mistrzowski
It_1H_ElBastardo_01 - El Bastardo
It_1H_FlameSword_01 - Miecz ognisty
It_1H_Sword_Rhobar_01 - Miecz królewski
It_1H_Wenzel_Sword_01 - Miecz Wenzela
It_1H_Moonblade_01 - Księżycowe ostrze

Łuki:

It_Bow_OrcRipper - Rozpruwacz orków
It_Bow_Bone - Kościany łuk
It_Bow_Nimroder - Nimrod
It_Bow_Demon - Demoniczny łuk
PoisonArrow - zatruta strzała
ExplosiveArrow - wybuchowa strzała
FireArrow - ognista strzała

Zbroje:

It_Armor_Ass_H - ciężki pancerz asasyna
It_Armor_Ass_M - pancerz asasyna
It_Armor_Druid - szata druida
It_Armor_Merc_H - ciężka zbroja najemnika
It_Armor_Merc_M - zbroja najemnika
It_Armor_Nom_H - ciężki pancerz koczownika
It_Armor_Nom_M - pancerz koczownika
It_Armor_Nrd_H - ciężka zbroja z Nordmaru
It_Armor_Nrd_M - zbroja z Nordmaru
It_Armor_Paladin - pancerz paladyna
It_Armor_Ranger - pancerz leśnego gońca
It_Armor_Reb_H - ciężka zbroja buntownika
It_Armor_Reb_M - zbroja buntownika
It_Armor_Rhobar - zbroja Rhobara
It_Armor_Xardas - szata czarnej magii
It_Armor_Zuben - pancerz Zubena
Odpowiedz

Cytat

Ej ziomkowie zróbcie sobie kod na nieśmiertelność i na wszystkie zbroje i miecze a nie sie męczycie ja najpierw gre przechodze z kodami a póżniej bez kodów tak jest lepiej bo wiesz np gdzie są kryjówki przed stworami i artefakty itp..


Człowieku... Brak słów... Co to za zabawa jak nie można zginąć? Tracisz całą przyjemność z gry (nie o śmierci tu mowa )... A gdzieś był temat o kodach tam to wkleić należało
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć kamienia przodków do grobowca Ejnara. Wszystkie inne grobowce juz mam załatwione ale do tego nie moge znaleźć
Odpowiedz
Ma go Rathgar, ale jeśli nie oddałeś mu go to ma go Tom, jeśli on go nie ma to powinien być w Kufrze Alego, jeśli tam go nie ma to juz nie wiem.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Aha, czyli twierdzisz, żeby mieć ten kamień Ejnara, to trzeba ubić Rathgara... Ych, wierzyłem, że mi go sam po dobroci odda, chociażby za te 20 skór wilków lodowych czy 10 rud dla jego kumpla.
Odpowiedz

Użytkownik . dnia śro, 16 maj 2007 - 12:30 napisał

Aha, czyli twierdzisz, żeby mieć ten kamień Ejnara, to trzeba ubić Rathgara... Ych, wierzyłem, że mi go sam po dobroci odda, chociażby za te 20 skór wilków lodowych czy 10 rud dla jego kumpla.

[post="65375"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Oczywiście że nie trzeba zabijać. Odda ci go jeśli odprowadzisz go do jaskini. ALE POD WARUNKIEM, ŻE WCZEŚNIEJ MU GO DAŁEŚ!

Tak apropo, to po co ktoś skopiował tu artykuł, który jest na ge?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ale właśnie on mi go nie oddał, jak go zaprowadziłem do grobowca. Trzymał wciąż przy sobie. Poza tym, ja go nie chciałem zabić, tylko pobić, zabrać co trzeba i pójść
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Xardas 2006 dnia niedziela, 7 stycznia 2007, 02:23 napisał

Nie moge znaleść kamieni przodków
grobowce znalazłem a koło nich żaden gosciuł z klanu ognia (bodajze, chodzi o tych ktorzy mieli je znalesc) sie nie kreci!!
GDZIE SA??????????????
ALBO KTO JE MA???????????
przeszukalem dokladnie grobowce i tam ich niema!!
POMOCY
Odpowiedz
Mogą je mieć w zależności jaki to grobowiec :

jeśli pilnują wejścia do jaskini orkowie to ma je któryś z nich albo jakieś zwierze będące w pobliżu
Odpowiedz
← Gothic

Kamienie Przodków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...