[UO] Ultima Online

skoro juz zrobiliście forum o mmorpgach (to co tygryski lubia najbardziej ;] ) to powiem ze NAJLEPSZYM mmorpgiem (czytaj najbardziej rozbudowany, najwiekszy swiat, najwieksze mozliwosci, najwieksza grywalnosc) jest uwaga, uwaga ( werble) ULTIMA ONLINE!. Tak jest, ta gra daje nam mozliwosc zrobienia tego, co nam sie rzewnie podoba. Zapraszam wszystkich do tego wspanialego swiata. Jako, iz uwazam sie za doswiadczonego ultimowca, sluze wszelaka pomoca
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
uo.stratics.com - WSZYSTKO o uo, a shard (server) na ktorym ja gram ma strone ultimaonline.pl
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Nie ma co, Ultima Rulez!. Tylko trzeba mieć tak ze 4h czasu dziennie aby móc sobie pograć. Inaczej po prostu troche nie ma sensu. Ale samaidea giery jest boska. Szkoda, że zaprzestali prac nad ultimą w full 3d. : ( Polecam ten shard ===> Dream Masters.
Odpowiedz
Powiedzcie tylko czy trzeba bulic czy nie, bo jesli jest za darmo to jeszcze dzisiaj bede sciagal^^
Odpowiedz
jest ultima w 3d (ascencion czy jakos tak, w kazdym razie IX ), ale nie jest mmorpg a w ulitme bym se pogral, ale mam dziwnie postawiony serw (np. nie moge w tibie grac) (to chyba firewall jakis wredny) a poza tym o ile dobrze pamietam platna jest
Odpowiedz
ultima jest płatna tylko na oficjalnych serwerach Originu. W polsce mamy tzw FREESHARDY, za ktore nie ma stalych oplat. Polecam shard Moongate, jako ze jest najbardziej przyjaznyi zarazem stawia najmniejsze wymogi co do czasu oraz jezyka wypowiadanego ( nie wymagany jest klimat ) jakby co to zapraszam do mnie na konsultacje, pomoge chetnie
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
No to przyjmuje oferte konsultacji... Skad sciagnac?
Odpowiedz
Ja moge polecić shard Dream Masters. Właśnie dlatego, ze mają surowe reguły. Wymagają klimatycznego grania. Przyjmują tylko "odpowiednich" ludzi . Grało mi sie u nich świetnie.




INFO ===> http://dm-uo.net/
Odpowiedz
ale z drugiej strony, 1)bardzo latwo pozegnac sie z kontem 2) kox postaci zabiera duuuuzo czasu i jest pracochlonny (codziennie po kilka h idiotycznego powtarzania tej samej czynnosci) 3)w porownaniu do mg to dm ma teraz malutenko graczy na moongate wczoraj odnotowano rekordowa ilosc 198 graczy online naraz
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Na DM liczba graczy wynosi ok 100-130 więc nie jest tak źle. A przynajmniej gra sie bardzo klimatycznie i ludzie sa świetni. Nie ma żadnych kretyńskich zagrywek ani 10-latków którzy chcą sobie poużywać. Jak sie przeczyta regulamin i w miare go przestrzega to nikt sie nie będzie czepiał twojego konta. A co do koxu to hmmm to chyba nie zależy spcjalnie od rygoru na serwerze. Chyba wszędzie tak samo rozwija sie postać. Prawda?
Odpowiedz
Chyba nie. Wydaje mi sie, ze szybkosc koxowania jest ustawiona na servie, bo na niektorych naprawde szybko sie do gm dochodzi.
Odpowiedz
Szybkość wzrostu skilla jest w 100% ustawiona w skryptach serwera. O DM i innych "klimatycznych" shardach słyszałem same złe rzeczy a ty mi do tego dodajesz że przyjmują tylko "odpowiednich" ludzi. No comments. O Moongate słyszałem że poziom ekipy upadł przed paroma miesiącami i ogólnie zeszło na psy ale to i tak chyba najlepszy polski shard. W UO aktualnie nie gram - zabieram się za NWNa - ale swego czasu byłem na tej scenie bardzo aktywny - miałem nawet własny shard z tym że nie mieliśmy serwera, a jak hostować ma gracz 10h dziennie na prywatnym kompie i takim też łączu to szkoda gadać - RunUO nie pociągnie za długo. Ponoć Anarchy Online jest godne uwagi (jeśli się ściągnie klienta, zarejestruje konto i je odpali do 15 stycznia można grać za free do końca roku) ale nie mam ostatnio za dużo czasu na MMORPG tym bardziej że zawsze nie może mi wystarczyć sama gra i muszę od razu się na całego angażować (tak samo w RL - ciąży nade mną klątwa MG -_-). Do wolnie rosnących skilli jestem nastawiony bardzo pozytywnie - większą wagę się przywiązuje do postaci którą się trenowało przez 4 miechy niż taką ktora stała się ideałem przez 4 tygodnie, choć łatwo ją stracić jeśli na serwie nie ma prawdziwej kontroli bezmyślnych PK.
Odpowiedz

Cytat

O Moongate słyszałem że poziom ekipy upadł przed paroma miesiącami i ogólnie zeszło na psy ale to i tak chyba najlepszy polski shard.


Więc tak, znam WSZYSTKICH z ekipy (3 osobiscie ) moongate i gram tam od poczatku jego istnienia i jakos nie zauwazylem, zeby cokolwiek zeszlo na psy. A liczby mowia same za siebie -> ilosc graczy online ciagle rosnie. Nie bez przyczyny moongate bije sie z shardem DEFIANCE o 2 miejsce na oficjalnej międzynarodowej topliscie freeshardów. Ekipa jest naprawde ok, serwer jest bezlagowy i rozwija sie szybko. Same plusy
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Tylko nie Moongate! Od wielu miesiecu serwer jest się stacza i obecnie grają na nim nooby i ci z co nie mają na co kasy wydawać. Propaganda shardmastera, który na UO zna się może takim, jakie było pare lat temu, ustawianie serwera nie aby był przyjemny w grze tylko jak najbardziej dochodowy - złotówki kosztem rorywki graczy, masa gówniarstwa, fatalny poziom rozgrywki i ciągłe zmiany pod donate tak psują grę, że naprawdę błędem jest próbowanie grać na tym serwerze. Jak ktoś niewierzy - niech pogada sobie z dziesiątkami ludzi, którzy opuścili ten syfny serwer. Polecam Demise albo UODreams - zgaraniczne serwery. W Polsce nie ma na razie dobrego nieklimatycznego serwera UO.
Odpowiedz
A ja gram na night Vision i cóż, myślałam o zmianie shardu, może na Mysterious World. Ale na razie jakoś żyję. Chciałam zmieniać ze względu na ludzi, lecz jeśli eksportowaliby mi postać, bo nie chce mi się od nowa jej tworzyć... A więc raczej zostanę i będę mieć siostrę jeszcze
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
(Wiem, że temat stary, ale nie chcę zakładać nowego, bo mam małe pytanie)
Czy ta gra jest darmowa ??? Bo słyszałem, że niby tak, ale gdzieś na stronie UO było napisane, że jest ona za darmo przez pierwsze 2 tygodnie
Czy tak jest tylko na Globalu i trzeba grać na prywatnych servach ???

Odpowiedz
No na globalu to masz 2 tygodnie ale np ściągasz sobie ultimę, wchodzisz na prywatny serwer a w Polsce jest ich sporo, dla przykładu Kraina Cienia gdzie serw nastawiony jest na odgrywanie, ściągasz pliki ze stronki, podmieniasz i możesz grać za darmo. Nie musisz oczywiście na KC, wybór jest jak mówiłem dość duży
Odpowiedz
ThX, tak sądziłem
A poleciłbyś mi twój ulubiony serv ???

Odpowiedz
No to właśnie Kraina Cienia. Jeśli chcesz grać tam też fabularnie bo za to dostajesz PDki i dokupujesz staty. Możesz się nawet bardziej wypakować na tym niż zwykłym rozwijaniu statystyk mechanicznie. Choć taka rada, że najlepiej do 49% walić mechanicznie a potem pakować PDki. Tylko jak mówię, tu jest wręcz nakaz grania fabularnie, aby to było zbalansowane czyli np 3 godzinki mechanicznie ale żeby też 3 godziny potem fabularnie. Wiadomo, że MG tak nie patrzą wszystkim cały czas na ręce ale jak już przyłapią to kary są surowe

A jeśli coś takiego Tobie nie odpowiada to polecałbym po prostu Moongate, chyba już 2 jest nawet. W końcu to największy Shard i mają takie zastępy programistów, że ostro wybajerzyli mechanikę.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Ultima Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...