[GII] jak zdobyć bron orka

Pytanie. Komu udało się oddać Haradowi oburęczny miecz orków którym wymachują elity ? I czy jest za to jakiś bonus xD

Użytkownik Briam dnia Wed, 25 Apr 2007 - 17:59 napisał

Pytanie. Komu udało się oddać Haradowi oburęczny miecz orków którym wymachują elity ? I czy jest za to jakiś bonus xD

[post="59222"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja nie oddawałem i nie ma za to żadnego bonusa!!!
Skoro nie oddawałeś, to skąd wiesz?

A poza tym, jakoś poradzimy sobie na tym świecie bez kilkunastu wykrzykników na końcu każdego zdania.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Skoro masz pomysł to podziel się z nami. Ja np. posłucham. Czy ty miałeś te zadanie z tym oburęczem bo ja nie i jak się nazywa to zadanie i w którym rozdziale jest.
Zapewne nie ma bonusow bo to nie realne zeby zdobyc bron orka elity na samym poczatku gry (chyba ze na kodach).
Jak jest to nierealne to kiedy to zadanie dostajemy??? W którym rozdziale???
To zadanie dostajesz w pierwszym rozdziale, gdy zdobywasz zaufanie kowala Harada, chcąc zostać czeladnikiem jednego z mistrzów miasta Khorinis.


Jak na początku gry to jest na to kilka sposobów:
1. Wychodzisz północną bramą z Khorinis i kierujesz sie na lewo jest tam jaksinia i BROŃ ORKA
2.Wybierasz się na polowanie z Bartokiem
3.Sam polujesz na niego :-)
Podziwiam wasz talent do spamowania. Nie dość, ze każdy powiedział to już wielokrotnie, to jeszcze Ty sam już o tym mówiłeś! Może zaczniecie pisać sensowne posty?


Jeżeli już o tym gadałem to czego autor tego postu nie napisał by był już zamknięty??
OK. Już jest rozwiązanie temat do zamknięcia!
Temat wyczerpany do granic możliwości.

CLOSE
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← Gothic
Wczytywanie...