[KotOR II] poszukiwania jedi

witam mam takie pytanko bo nie mam pojęcia gdzie jest ten jedi na planecie nar shadal. Byłem już chyba wszędzie i kompletnie nie wiem gdzie go znaleźć prosze ludzie pomóżcie!
Odpowiedz
Musisz zaszkodzic exchange temu gangowi tak zeby cie znienawidzili i wtedy wysla na ciebie platnych mordercow (beda na statku) jak ich wybijesz to dostajesz questa (ze musisz isc do tego baru z trujacym powietrzem i dorwac zabic takiego kolesia musisz isc sam !) pozniej bedziesz musial uciec z takiego statku i wreszcie bedziesz mogl sie spotkac z jedim.
Odpowiedz
żeby nie zakładać nowego tematu: jak uciec z tego statku który nas później porywa? uratowałem już swojego kolesia jest ze mną kreia i hadmaiden pisze że musze otworzyć drzwi z mostku tylko jak? bułem już tam i w jednej konsoli zrobiłem wszystkie możliwe opcje lecz drzwi wciąż zamknięte, a w drugiej jak chce włączyć zasilanie to pisze: ZASILANIE:BRAK help!

EDIT: problem rozwiązany temat można zamknąć
Odpowiedz
Prosze o pomoc. Jak znalezc rycerzy jedi na wszystkich planetach?????
Odpowiedz
Nie wiem czemu nie widze tu tamtego tematu więc się powtórze:

po pierwsze są to mistrzowie, nie rycerze.

Po drugie najpierw spróbój sam to przejść bo mieć wszystko na tacy psuje całą zabawe. Dopiero jak utkniesz w jakimś miejscu na dłużej bez żadnych skutków: WTEDY PROŚ O POMOC! Tylko nie mów że szukałeś i nie znalazłeś bo w to nie uwierze, np.Korriban ja tam ide i po prostu znajduję choćbym nie chciał! A teraz graj sam będziesz miał większą satysfakcję z przejścia!!!!!!!
Odpowiedz
ja znzlazlem na korribanie i nar shaada a reszta????????? w tym miejscu utknalem. pierwszy raz gram w kotora wiec prosze o pomoc? jetem poczatkujacy
Odpowiedz
nie będę ci od razu wszystkiego mówił. Zrób tak:
1.Leć na Dantoine i rozejrzyj się po planecie. Rozmawiaj z ludźmi i jeśli możesz pytaj o Jedi. W jednym miejscu (nie powiem gdzie żeby nie zepsuć zabawy) znajdziesz ciała gdy do nich podejdziesz zobaczysz animacje że zostały zabite od miecza świetlnego. obok ciał jest cyfronotes w którym dokładnie pisze gdzie zabrano Vrooka(jeżeli nie znajdziesz najpierw cyfronotesu, to go tam nie będzie)
2.Czas na Onderon. będziesz musiał lądować na dxun. Porozmawiaj z Mandalorem w wiosce. Następnie wykonaj kilka zadań dla Mandalorian, a polecisz na Iziz. Tam to już wszystko powinno pójść samo, jeśli potrzebujesz więcej pomocy, to napisz spróbóje ci jeszcze w czymś pomóc
Odpowiedz
← Inne cRPGi

poszukiwania jedi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...