[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Sorry, że przeszkadzam, ale w jaskini Ortegi...(nie Orgegi tylko ORTEGI dark ) nie ma tych towarów, proszę powiedzcie gdzie je znaleźliście, bo przeszukuję całe wybrzeże, tak jak mi powiedział Buffort(przywódca najem. w Cape dun) na wschód w z dłuż wybrzeża.... i nic, tylko mi topielce uprzykrzają żywot... HEEELP.....
Odpowiedz
Napisałem to chwilę wcześniej...

Użytkownik Łowc@ dnia Thu, 03 May 2007 - 18:38 napisał

Nazwa: Dostarcz Urkrassowi jego towary
Zleceniodawca: Urkrass
Przebieg:
Urkras powie, że bandyci napadli na najemników i jego towary zostały skradzione. Każe nam je odzyskać. Trzeba pójść do obozu bandytów przy brzegu (niebieska kropka opodal farmy, numeru 11 na mapie)
Nagroda:
+1500 exp
+15 reputacja w Cape Dun
100 sztuk złota


Sprawdź mapę tu: http://gexe.pl/Gothic-3-art1726.html

[post="61791"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






Kolega, który pisał po mnie zrobił błąd. Myślał, że chodzi o oliwę do lamp.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
No tak, idę w owe miejsce, a złodziei nie ma! Może to jakiś bug gry, ale nie sądzę... opiszcie mi miejsce to.... to jest gdzieś na wybrzeżu?
Odpowiedz
jeśli dobrze pamiętam to żeby dojść do tej skrzynki z tymi towarami to musisz iść do takiego kawałka zielonego na mapie który oddziela plażę, która jest od ardei do cape dun. są tam bandyci, a te towary są w skrzynce która jest już na plaży ale blisko tej trawy w kierunku ardei(patrz załącznik)a.JPG


Odpowiedz
Ok, ale ja szukałem po całym wybrzeżu, szedłem tam aż do Lestera i nic... ok może jeszcze poszukam.... dzięki, że odpisałeś....
Odpowiedz
Mam mały (hm mały, dobre) problem: w zadaniu od Bufforda (zabij wilki czy jakoś tak ) po zabiciu wszystkich wilków agresywnych, mrocznych, głodnych, zwykłych i składanych misja jest niewykonana akurat brakuje mi 15 reputacji by gadac z urukiem. A Urkrass to burak( a jego towary to chyba kumple na złom wywieźli i na Antały zamienili ) (tzn. nie ma ich) i mam sajgon bo w mieście nie ma misji
Lfp for GvG
Odpowiedz
Wiesz gdzie jest Harek...ten niewolnik Gamala? No ta jak w tym miejscu jesteś gdzie on był to idź na taka wyższa skałą... i tam są że 3 wilki Zabij je...
Odpowiedz
Tak właściwie to mam jeszcze problem taki że nie mogę znaleźc towarów Urkrassa. Byc może to wina łatki (a raczej jej braku ) Aha zawsze gdy instaluję łatkę nie mogę uruchomic gry bo mam błąd z crackiem
Lfp for GvG
Odpowiedz
Przeczytaj regulamin forum. Na pewno pomoże.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Żal mi ciebie...

W każdym razie towary Urkrassa nie są w żadnej skrzyni. To są trzy paczki leżące na ziemi.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mam znalazłem na lewo od ogniska(plecami do morza). Mam problem z zabiciem Javiera nie wiem jak go dobic choc może dlatego że wcześniej uwolniłem Cape Dun... Łowc@ czemu żal
Lfp for GvG
Odpowiedz
No, bo ja już dałem taki problem tutaj....nawet na tej stronie jeszcze to jest...
Odpowiedz
Cześć wszystkim!

Mam problem z misią ,,Rozpraw się ze złodziejami zboża"
Otrzymałem ją od szefa farmy nieopodal Montery Elberta.
Problem w tym, że nie mogę znaleźć tych piekielnych bandytów zboża
a przez to nie wykonam też misji ,,Pszenica dla opiekuna magazynu"
ponieważ oni maja 5 worków pszenicy tak pisze w poradniku ale nie pisze miejsca
Odpowiedz
te 5 worków pszenicy leżą w obozie tych złodziei (patrz mapa w załączniku). od tej farmy na której jest elber musisz iść drogą w stronę Gothy aż po lewej stronie zacznie się wielka ściana. skręć przed nią i idź wzdłuż niej. tam są bandyci
  • aa.JPG


Odpowiedz
czesc all to znowu ja

Udało mi się wejsc do zamku i pogadać z Varekiem
gadałem z Sanfordem i on powiedział zę mam zabic Vareka
problem brzmi
Co mam zrobic żeby rozpocząć rewolucję w Monterze??
Odpowiedz
Zacznij zabijać orków, będą z tobą walczyć. Zaczną walczyć także niewolnicy. Gdy zabijesz jakieś 65, 70% orków w mieście, reszta ucieknie i przejmiecie miasto. Tylko pamiętaj, że jak przejmiesz tak kilka miast to potem orkowie będą cię zawsze atakować, gdziekolwiek cię nie spotkają, w miastach też.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Hi!!! Mam problem z misją oswobodź Nordmar. Chodzi o to, że gram już drugi raz w G3 i ani razu nie udało mi się usunąć orków. Pozabijałem wszystkich jakich spotkałem ich przywódców i w ogóle, ale nic!!!!!!

jak macie jakieś porady to piszcie plz.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
żeby wykonać misję Oswobodź Nordmar musisz pokonać 5 obozowisk orków w Nordmarze i po każdym musi Ci pisać: "Obozowisko Orków zniszczone".


Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...