Wasze ulubione gry....

No to jak w temacie. Powiedzcie jakie gry najbardzej lubicie i za co, dlaczego.
Odpowiedz
hmmmm to jest troche bezsensowny temat skoro jesteśmy na forum o grach crpg a nie o grach to znaczy że nasze ulubione gry to z regóły rgpegi, ale zobaczmy co powie Nazina bądź Angela, ale narazie ja sie wypowiem moja ulubioną grą jest Morrowind, chyba zresztą widać po artach które napisałem o imć Morku a lubie ją po pierwsze za wielkość świata po 2 za fabułe, a po trzecie z różnorodność przeciwników, jest jestszcze wiele innych argumentów...ale mi sie nie chce wypisywać :twisted:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja lubię większość gierek. Nie lubię sumulatorów lotów. Wymienię teraz tak ogólnie jakie są najlepsze. CRPG - Gothic (1 i 2), IWD (1 i 2). H&S - Diablo 2. Przygodówki - Ace Ventura. FPP - Call of Duty. Horror - Silent Hill (1, 2, 3 i mam nadzieję że nowa 4 też ) RTS - Age of Empires. I to by było ogólnie. Jak coś pomieszałem z typem i grą to proszę mówić


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nazina, ale nie wymieniłeś dlacezgo lubisz cRPGiitp. A prosiłam na początku, aby to uwzględnić :wink:.

DMC forever! Warcraft forever! World of Warcraft forever!
Odpowiedz
ojjjj nie powiedziałem jakie gry lubię hmmmm najbardziej lubie gry crpg, troszke stratrgie, gry fpp i tpp, a także troche przygodówki.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
tjaa kiedys crpg, teraz mmorpg. Wlasnie zamierzam przykatowac lineage2 a potem wish - to bedzie COS
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ja ogólnie oprócz tego, że najbardziej lubie cRPG, to jeszcze gram w szelakiego typu gry fantasy. Np. Władca Pierścieni ta platformówka i strategia. Warcraft III jest rzeczywiście wypasiony (przeszedłem podstawę i prawie cały dodatek). Co tam jeszcze... FPP Call of Duty, Medal of Honor, Need for Speed'y nawet lubię (najbardziej sereię Underground, no ale w to chyba każdy facet gra :wink: ), przygodówki. Ogólnie to lubię prawie wszystkie rodzaje. Jeśli jest coś zaje....... to się gra i tyle, nie ważne jaki gatunek.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Rincewind, W Undergrunda grają też dziewczyny, np. ja :wink:

Och, gdybym miała PS2, to bym zagrała. Ale muszę się jedynie filmikiem i screenami nacieszyć....ech......
Odpowiedz
Niedługo będę miał (kopię zapasową ), to Ci może prześlę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
ja uwielbiam tylko rpgi i rtsy ))) z fpp tylko cs i z wyscigow to tylko nfs underground i underground 2 )))) ja nfs2u mam i gram i jest suuuuper szczegolnie moj rozowy peugeot 206 :DDD
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Oczywiście jak mozna nie wspomnieć o Tony Hawku. 4 była najlepsza, ale nie grałem w najnowszą (też się nazywa Underground :] ) Need for Speed Underground był najlepszy rzeczywiście. Poza tym ja również lubię takie gierki jak Hokus Pokus Różowa Pantera Co w tym złego :?: (nic nic tylko się odróżniasz od reszty tak jak on :570: ) A poza tym oczywiście Wormsy, Larry 7, Settlers 2 (ale tylko 2, pamiętam jak grałem w nią na Amigę ) i Civilisation 2 i 3.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Need for Speed'y nawet lubię (najbardziej sereię Underground, no ale w to chyba każdy facet gra :wink: )
, a z tym tekstem sie nie zgodze ponieważ ja nie grałem w tą niby cudowną serię, moje granie w gry samochodowe skończyły sie na poziomie mniej więcej NFS 2, a granie w gry sportowe na poziomie Word Cup 98 :wink:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Olo napisał:

Cytat

a z tym tekstem sie nie zgodze ponieważ ja nie grałem w tą niby cudowną serię, moje granie w gry samochodowe skończyły sie na poziomie mniej więcej NFS 2, a granie w gry sportowe na poziomie Word Cup 98


Oj Olo. Musisz spróbować zagrać w NFS Underground 1 lub 2. Super - po prostu miodzio. A jeżeli chodzi o gry sportowe (szczególnie piłka nożna) to technika poszła naprzód. Grafika, grywalność, technika gry są conajmniej zadowalające.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Grafa w NFSU2 jest bardzo ładana, aczkolwiek moim zdaniem sterowanie jest trochę zryte. Auto mało trzyma się drogi, nie tak jak w NFSU. :?




Och, gdybym miała PS2, to bym zagrała. Ale muszę się jedynie filmikiem i screenami nacieszyć....ech......
Odpowiedz
hehehe, jak dorosniecie i pojezdzicie prawdziwymi samochodami to wtedy zmienia wam sie poglady auto przy takich predkosciach MUSI sie zle trzymac drogi, takie sa prawa fizyki. Ja jechalem w zyciu max 170km/h, i wtedy nie mozna bylo wykonac zadnego skretu gwaltowniejszego, bo albo poslizg albo pobocze i drzewko/slup/cokolwiek. W nfsu2 tworcom nalezy sie pochwala za dobre odwzorowanie fizyki jazdy. peace
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz

Cytat

World of Warcraft forever!



eee, wow jeszcze nie wyszedl
Odpowiedz
Duchu, o BETA TESTACH sie nie słyszało co? :wink:
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Wasze ulubione gry.... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...