S.T.A.L.K.E.R.

OMG! Ekh miałeś rację! Wtedy to ja jeszcze nie grałem w STALKERA

Psionik wymiatał. Wchodzę do kanałów i orientuję się, że ruszają się one na boki jak w rakiecie kosmicznej. Myślę - co jest grane? A tu ładne zbliżenie kamerki na mutancika bez koszulki Muszę powiedzieć, że ciężko było go zabić. Ale celnie rzucony granat i seria z AKM'a na ślepo rozwiązała sprawę Szkoda tylko, że zaraz rozwalili mnie bandyci, którzy wyskoczyli zza rogu

Niewidzialny był również masakryczny. Jakiś koleś z Baru zlecił mi zabicie 'pijawki'. No to poszedłem w tamto miejsce, wszedłem do wieży i słyszę, że coś sapie mi nad uchem. No to kucnąłem i patrzę na wyjście. Nic nie ma. Ale po chwili zorientowałem się, że coś jest nie tak. Przy wejściu rozglądały się takie fajne białe ślepia

Z innej beczki. Nawet najlepszym zdarzają się kiksy ->

http://img453.imageshack.us/img453/6281/ss...059l03agmn3.jpg

Data śledztwa - 12-25.05.2012
Obecna data - 03.05.2012

Szkoda tylko, że przez jakiegoś głąba, który nie ospoilerował odpowiednio tematu, wiem kim jest Strielok


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Chciałbym poprosić o pomoc. Próbując włączyć grę nic mi się nie wyświetla, mam czarny ekran. Gra jest oryginalna, komputer spełnia wymagania gry, całość jest spatchowana do wersji 1.0006. Bardzo proszę o pomoc.

[Dodano po dobie]

Odkryłem w czym leżał problem i go załatwiłem. Dziękuje jeśli ktoś próbował pomóc.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
← Gry ogólnie

S.T.A.L.K.E.R. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...