[TESIV] Wasza ulubiona Gildia

Jaka jest wasza ulubiona gildia?

1. Mroczne bractwo (28 głosów [52.83%])
2. Gildia wojowników (9 głosów [16.98%])
3. Gildia magów (9 głosów [16.98%])
4. Gildia złodziei (7 głosów [13.21%])
Jestem ciekaw jaka jest wasza ulubiona gildia? Moja ulubiona to mroczne bractwo maja świetny klimat, dają świetnego wierzchowca i świetna zbroje na początku oni są THE BEST.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
1. Mroczne Bractwo.

- najciekawsze misje ze wszystkich gildii (najbardziej podobała mi się chyba ta ze statkiem piratów ).
- fajna zbroja na początek (tylko kaptur z wyglądu mi się nie podoba ).
- najszybszy i najładniejszy konik w grze (mimo to i tak wole biegać na nogach, tym bardziej że mam szybkość koło 120 ).

[spoiler]Jednak trochę mi było smutno jak wybijałem całe sanktuarium... niektóre osoby na prawdę polubiłem . Wkurza mnie też to iż na sam koniec mimo naszej pozycji w sanktuarium (Słuchacz) nie wiemy gdzie umiejscowione są pozostałe sanktuaria... te marne grosze które dostajemy co tydzień już wybaczę bo i tak kasy mam po szyję . Trochę też się zawiodłem kiedy prawie cała Czarna Dłoń zostaje wybita... najpierw my nieświadomi wybijamy większość członków, później Lucius zostaje niesprawiedliwie powieszony, a na końcu jeszcze ten zdrajca...

2. Gildia Złodziei.

- także ciekawe zadania (szczególnie do gustu przypadły mi ta z Mnichami Ćmy i końcowa)
- fajna maska na koniec, dzięki której zyskujemy drugą nienawidzoną przez większość osobowość
- własny domek z listem gończym na ścianie
- możliwość sprzedawania kradzionych rzeczy (na czym można się nieźle wzbogacić)

[spoiler]Nie podobały mi się tylko za bardzo końcowe misje od Szarego Lisa które można było wykonać nawet w sposób "Wejdź i wybij wszystko co się rusza" (albo inaczej Blitzkrieg ), oraz sam Szary Lis, który po wskoczeniu na tron Anvil zachowuje się jakby nas wogóle nie znał... jak zwykły chłopek z miasta z którym mamy tylko do wyboru opcję "Plotki". A co lepsze, kiedyś dostałem od niego zadanie "Gang", w którym kazał mi pozbyć się lokalnego gangu złodziejskiego... i kto mi to zadanie zleca? Szary Lis, sam król Gildii Złodziei. LOL.

3. Gildia Wojowników.

Szczerze, nigdy nie przeszedłem jeszcze wszystkich zadań GW... lecz i tak z tego co wykonałem dla nich wnioskuję, iż mają ciekawsze zdania aniżeli Gildia Magów, która jest na końcu mojej listy.

4. Gildia Magów.

Nie podobają mi się ich misje, które sprowadzają się jedynie do siekania Nekromantów. Co więcej, aby zostać Arcymagiem wystarczy rzucić tylko cztery zaklęcia (które i tak rzucamy ze zwojów) w ciągu wykonywania wszystkich zadań. Jaki z tego wniosek? Że byle Ork Barbarzyńca może zostać Arcymagiem Gildii Magów. Hahaha, śmieszne...

A gdzie podziały się zadania w których musimy przeszukiwać grobowce/ruiny/jaskinie, biegać po lasach i szukać potrzebnych nam składników do stworzenia jakiejś mikstury, albo nawet misję polityczne takie jak w Morrowindzie?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą Jakób. Dark Brotherhood rulez. Misje w stylu zabij tak by ofiara sama nie wiedziala ze ginie sa najlepsze (ulubiona misja to zabicie wieznia w jego celi). Nudne siekanie z gildii magow jest bez sensu a gildia wojow ma tylko 2 plusy (fajna nagrode za jej ukonczenie i liczbe misji). Dobra jest tez gildia zlodziei ale Gray Fox okazuje sie marnym i bojazliwym przywodca a zadania nie osiagaja poziomu bractwa. Polecam wykonywanie misji dla czarnego bractwa ze wzgledu na: finezyjnosc zadan, dobre bonusy, ciekawa fabule i super nagrody za misje. Jedyna jej wada jest slabe zorganizowanie tej organizacji: mala liczba czlonkow i to ze szybko sie konczy.
Odpowiedz
Ja , bezprecedensowo postawiłem na Mroczne Bractwo . Zrobiłem to dlatego że ta gildia daje najlepsze zadania oraz posiada najlepszy klimat . Dobe jest jeszcze to że jest szybki zwrot akcjii np. Oczyszczenie , Fałszywe zadania , Śmierć Luciena .
Odpowiedz
a gdzie Arena?


Gildia Złodzieji. Ciekawe misje. i ten kaptur... mniiiam...
Mroczne Bractwo też jest fajne. Dają dobrego wierzchowca... I ten cały spisek... xD
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się Mroczne Bractwo.....Fajne misje i strasznie zróżnicowane misje .Jest super!
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
A ja jakoś gildie magów najbardziej polubiłem. Może przez tą nieopisywalną satysfakcję, której doświadczyłem po otwarciu wrót do Arcane University. Łzy szczęścia zaczęły napływać mi do
oczu a z mojego gardła wydobywał się okrzyk: żryjcie chamy! eh...wspomnienia
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Moją ulubioną gildią jest oczywiście Mroczne Bractwo. Ma niezły klimat i ciekawe questy. Szkoda że po jakimś czasie trzeba wykonać czystkę w Sanktuarium.
Odpowiedz
Moją ulubioną gildią jest Gildia Wojowników. Ich zadania bardzo mi się podobają, pewnie dlatego, że lubię robić rzeźnie. Nie najgorsza jest też Mroczne Bractwo, ale ich zadania wymagają umiejętności których ja nie posiadam.
Odpowiedz
Tak naprawdę wszystkie gildie mają swoje zalety (wady też). Każdą do się przejść.
Na przykład :

Gildia magów ma strasznie głupie i nudne misje, ale tajemny uniwerek i posiadłość arcymaga są przydatne.

Odpowiedz
Oczywiście że Mroczne Bractwo
PS. Ten koleś w więzieniu nawet nie wiedział że umarł. Wszystkich w misjach tej gildii zabiłem Suferthornem
Idąc po trupach do celu
Ludzie nie zrobią przystanku
By za Tobą się obejżeć
MASZ TO JAK W BANKU
Odpowiedz
MROCZNE BRACTWO THE BEST podoba mi się bo są fajne misje i nagrody!! A co oczyszczania sanktuarium i zabijania czarnej dłoni to się wkurzylem bo ich bardzo lubiłem Konik jest super!!
Odpowiedz

Użytkownik Jakób dnia wto, 14 lis 2006 - 17:51 napisał

1. Mroczne Bractwo.
- najciekawsze misje ze wszystkich gildii (najbardziej podobała mi się chyba ta ze statkiem piratów ).

[post="50207"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hmm ze statkiem to była najgłupsza idę sobie drogą myślę jak tu wejść aż tu nadchodzi żołnierz i zabija wszystkich piratów na lądzie mi zostawił tylko kapitana i jakiś 2
Odpowiedz

Użytkownik Xardas 2006 dnia czw, 17 maj 2007 - 19:54 napisał

Hmm ze statkiem to była najgłupsza idę sobie drogą myślę jak tu wejść aż tu nadchodzi żołnierz i zabija wszystkich piratów na lądzie mi zostawił tylko kapitana i jakiś 2 

[post="65631"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



wam tylko misje i żeź najlepsze w mrocznym bractwie są nagrody wypas pierścienie szaty broń no i w kufrach kolesi kupa fajowych zeczy zwoje broń strzały wszystko magiczne lubie też gildie magów moznżna robic własne zaklęcia no i broń to jest debest
Odpowiedz
Mroczne Bractwo wymiata A do tego jeszcze nieśmiertelny konik
Odpowiedz
Oczywiście jak większość w tym temacie wybieram Mroczne Bractwo. Po prostu najlepszy klimat, ciekawe nieliniowe questy, zróżnicowane przede wszystkim. Najbardziej podobała mi się misja z wymordowaniem całej rodziny Draconis, o Boże jak ja się męczyłem z tą strażniczką z Leyawin ;/ Poza tym najfajniejsze w Dark Brotherhood jest to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli oczywiście nagrody Fantastyczne magiczne przedmioty, no i wampirem można zostać Po prostu the best, no i jeszcze Cienista, mój kochany konik

Lubię też gildię złodziei. Zyski z paserstwa to zazwyczaj były moim jedynym źródłem utrzymania, gdyż nie mogłem znaleźć gdzie indziej pieniędzy, no ewentualnie Mroczne Bractwo mi w tym trochę pomagało No ale ogółem, fajne misje, szkoda tylko, że nagrodami się same pieniądze
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wasza ulubiona Gildia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...