[GI] Styl.

Piszcie jak głównie staracie się przechodzić Gothic'a. Jakie gildie preferujecie, jaką broń, czy używacie czarów, czy tylko broni białej itp.
Ja zawsze staram się "zoptymalizować" swoją grę, używam czarów i broni jednocześnie. Najczęściej walczę mieczami jednoręcznymi, jednak teraz walczę bronią dwuręczną. Jeżeli chodzi o magię to zawsze używam zwojów; nigdy nie jestem magiem (tylko czasami, ale to i rzadko). Takie połączenie jest naprawdę groźne dla przeciwnika jeżeli ktoś potrafi wykorzystać potencjał dzemiący w połączeniu tych dwóch "sił". Z odległości najpierw warto uderzy kulą ognia; przeciwnik podbiega - uderzenie wiatru, wtedy mamy czas na wyjęcie broni i możemy już walczyć normalnie. Co do obozu/gildii, to zwykle staram się być członkiem NO.
A Wy, jak gracie?
Odpowiedz
gralam chyba wszystkimi mozliwymi kombinacjami i najlepiej gralo mi sie magiem :] niema to jak fala smierci uriziela i tchnienie smierci ;]]]] na poczatku wstepuje w poczet cieni by potem zostac magiem ognia a pozniej magiem wody broni uzywam tylko na poczatku gry
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja identycznie. Cień/Mag Ognia/Mag Wody. Ja jestem można powiedzieć Magiem Bojowym. Walczę czarami, ale gdy trzeba walczyć w zwarciu to walczę. Noszę kiepski łuk, Topór dwuręczny Pięść Trolla (czy jakoś tak) no i oczywiście czar Fala Śmierci Uriziela. Nauczyłem się 2 poziomy miecza jednoręcznego, siły miałem akurat na Pięść Trolla, a many miałem najwięcej . Nigdy nie byłem członkiem "Świrów z Sekty".


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja raczej preferuje styl gry siłowy, tzn. zero pomyślunku, praktycznie zerowa ilość many, siła na sto i walka bronią dwuręczną na maxa rozwiniętą chociaż w niektórych grach czasami przechodziłem magiem, ale w większości przypaków gram wojownikiem, bądź inną klasa walczącą. A Gothica 2 przechodziłem jako wojownik w Starym Obozie, i połowe gry przeszłem jako najemnik ale miałem głupią formatke dusku i nie chciało mi sie przechodzić wszystkiego od nowa.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja to robię tako siako. Najpierw oczywiscie NO SzkodnikNajemnikno i czasami mag wody.
Odpowiedz
probowalem grac magiem, ale to nie dla mnie szkodnik-najemnik rlz a bron to oczywiscie topor 2-reczny i luk z dmg 55 (chyba, gralem juz z pol roku temu)
Odpowiedz
Wiec teraz moja kolej 8) : Ja zaczynam jako cień, póżniej ide na strażnika, bo uwielbiam broń dwuręczną, a na końcu mag wody, bo uwielbiam czary(dochodze tylko do 5 kregu ) Pytanka dwa: Komuś sie udało dotrzeć do 6 kregu i mieć broń dwuręczną? Skąd wzieliście czary: tchnienie smierci i ten drugi z 5 lub 6 kręgu ja nie mogłem nigdzie znależć ?
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Ja dochodziłem do 6 kręgu, ale nie miałem broni dwuręcznej A co do czarów 6 kręgu to zdawało mi się, że Xardas sprzedawał.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
JA identyczny sposób mam jak Nazima i Seraphima, poczet cień /mag ognia /mag wody
Ja proferuje tylko magów wojownikami rzadko gram
Odpowiedz
Medivh,a właśnie, że nie właśnie wczoraj skończyłem drugi raz grać w Gothica i Xardas tworzy "Pierścień śmierci" z Uziela, natomiast "Tchnienie śmierci" (mam słaba pamieć do nazw wiec mi wybaczcie jak coś pomyliłem) dostajesz gdy zabijasz zgniłego kapłana ze światyni Śniącego, tam ich jest pięciu, ten ostatni ma tą rune tuż przed wejściem do wewnetrznej światyni(swoja droga jak prośiłem Xardasa o wyjęcie klejnotu z miecza i stworzenie runy nie zdawałem sobie sprawy, że walka magia tej runy, już w legowisku Śniącego, będzie taka trudna, lepiej mi sie grało magicznym mieczem :!: Doszedłem do 6 kręgu z mieczem dwuręcznym :lol:
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Ja grałem też trzema gildiami i nailepiej grało mi się magiem i najemnikiem lubie rzuczac czary i używac broni.
Odpowiedz
Gram tak, żeby bylo trudno mag odpada, z prostego powodu, jego czary mnie do siebie zniechecaja, troche many i niema duzej ilosc wrogów, preferuje walke mieczem (ale nie do takiej przesady, ze gra przypomina siekanke jak w Diablo)

Ulubiona kombinacja Cień/Straznik/Najemnik
Gothic Shadows Modteam:
Odpowiedz
Mi najlepiej grało się strażnikiem w starym obozie n nawet fajnie magiem wody w nowym obozie:p-.
Odpowiedz
Ja grałem wszystkimi obozami, i najlepiej grało mi się nowym. Teraz stosuje tylko sposób Szkodnik/Najemnik/Mag Wody. Postać: bronie 2-ręczne - mistrz, kusze - mistrz, akrobatyka, skradanie się, kradzież (mistrz) i otwieranie zamków (też mistrz). Poza tym 6 krąg magii.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Mag - Wojownik...

Brzmi dziwnie?? A jednak....

Najpierw Szkodnik w NO, następnie Najemnik (ze specjałką na broń 2ręczną)...

Następnie Mag Wody + np. Mściwa Stal lub później Pięść Trolla.
Odpowiedz
Ja preferuję ścieżkę wojownika, popularnie zwany "tankerem". A ponieważ uwielbiam zbroje strażników świątynnych to moja ścieżka: nowicjusz -> strażnik świątynny. Jeśli chodzi o broń to tylko jednoręczna (szybsza od dwuręcznej) i łuk. Używałem miecza blizny (to jeden z magnatów w zamku), świetny miecz jednoręczny, polecam


Odpowiedz
Grałem wiele razy w Gothic'a i w sumie próbowałem przejścia każdym stylem grę...
W starym obozie:
Mag ognia - 100% magia, bez używania żadnej broni (jedynie na samym początku) / 50% Magia, 50% broń jednoręczna / 50% Magia, 50% łucznictwo
Strażnik - 100% broń jednoręczna / 100% broń dwuręczna / 50% broń jednoręczna 50% łucznictwo / 50% broń dwuręczna, 50% kusza
W nowym obozie:
Mag wody - 100% magia / 50% magia, 50% łucznictwo
Najemnik - 50% broń dwuręczna, 50% łucznictwo
W obozie bractwa:
Tutaj jedynie grałem magia + dwuręczna broń

I tak to u mnie wyglądało. Z tym 100% chodzi o to że rozdawałem punkty nauki tylko np. w magię, a 50% to wiadomo, że połowę (oczywiście zdarzyło się że trzeba było coś do siły) ale mniej więcej tak to wyglądało
Odpowiedz
Ja grałem w każdym obozie i na każdy możliwy sposób i powiem szczerze,że każdy rodzaj walki ma swoje dobre strony i w każdym mocny jestem
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
← Gothic

Styl. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...