[GII] Dziwny Mieszek

Ja nie ściemniam!
Może to był chwilowy błąd ale tak miałem a zresztą swoje wiem!
Odpowiedz
W takim razie może powiedz gdzie ów mieszek znalazłeś?

NIE MA takich "chwilowych" błędów.


Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Apr 19 2007, 07:05 PM napisał

Ja nie ściemniam!
Może to był chwilowy błąd ale tak miałem a zresztą swoje wiem!

[post="58405"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



to powodzenia, zaproś kolegów, kupcie skrzynkę wódki i oblejcie znalezienie tego mitycznego mieszka który rzekomo istnieje ... po prostu kocham takich ściemniaczy xD
Odpowiedz

Użytkownik Archol dnia Apr 19 2007, 08:06 PM napisał

W takim razie może powiedz gdzie ów mieszek znalazłeś?

[post="58406"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No właśnie, panie diego19, czekamy... Też chciałbym poznać tę wielką tajmnicę...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Hmmmmm ...... A ja znalazłem tę torbę Diega na początku drugiego rozdziału jak przedostałem się przez przełęcz do Górniczej Doliny, nie zasejwowałem gry i zawartość wydałem na zakupy na zamku .......... No to mam jedną misję z głowy w późniejszych rozdziałach. Co za pech .
Odpowiedz
Tiaaa, a ja zabiłem Lorda Hagena i wyleciał z niego mieszek z 200 tys. sztuk złota....


Odpowiedz
Sędziego nie zabiłem bo nie morduję bezsensownie NPCów. Kod "kill" jest. A z tym Hagenem, jakbyś się nie zorientował, to był żart, a właściwie sarkazm. Wciąż czekam na informację od Diego19 gdzie znalazł ów tajemniczy mieszek, ciekawe...


Odpowiedz
Oczywiście nic tu już nie napisze, bo znalazł się w ślepym zaułku A jego każdy post to raczej fragment "Solucji kodziarza" "- Jak mam otworzyć coś tam?", "- Włącz marvinka i po sprawie, ja tak zawsze robię"; "- Jak zabić kogoś tam?", "- Ja go zawsze zabijałem na kodach"; "- Jak wykonać tego questa, żeby dostać nagrodę?", "- Ja tego gościa zawsze zabijałem dla expa, a nagroda - nic prostszego - kody"...

[EDIT:]

@ Jeździec Apokalipsy - "sędziego"


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
True, Verthogh, true . Już poprawione .

Post do usunięcia.


Odpowiedz
W takim razie i ja poprawiłem Post do usunięcia za jakiś czas.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ostatnio powróciłem do G2 i poszedłem po ten mieszek. Doprawdy jest ogromny ale wiem dlaczego . Jak wiadomo jest w nim mało monet, a skoro ciążą one i zajmują małą powierzchnię to woreczek jest podłużny i gotowe , problem rozwiązany I to dlatego mieszek ten jest taki "długi.

Jest jeszcze jeden mieszek dający 2k na kodach, ale to bezcelowe bo 2k robi się bez problemu w 1 rozdziale
Odpowiedz
Diego 19 Jak wiesz gdzie jest taki woreczek z kasą to nam napisz i to już, a jak nie to nie ściemniać !!! Dajcie dowód: screen,filmik
Odpowiedz
Nie ma takiego mieszka.

Pisałem mu nawet na PM, ale nie odpowiedział.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
← Gothic

Dziwny Mieszek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...