[D&D] Pożeracz Intelektu....

Oj racja. Jak tak teraz usiadłem i przeczytałem te wszystkie Wasze posty naraz to się nieźle pośmiałem. Naprawdę !!! A tak wogóle to jakiś dziwny ten art. Nie dość, że nie ma głowy, co mi się nie za bardzo podoba, to jeszcze jakieś takie dinozaurze łapy :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No tak, ja o tym arcie kumplelom opowiadałam jak chodziłyśmy po mieście. Myślałam, ze umrą ze śmiechu i zaczną tażać sie w śniegu(jedna kupka była akurat w poblizu ).
Odpowiedz
Ricewind napisał:

Cytat

to jeszcze jakieś takie dinozaurze łapy


Te łapy przypominają mi topielce z Gothica. Mają podobne łapy. A w końcu skoro jest to pożeracz intelektu to ciekawe jak on się dostawał do ciała kolesia nie czyniąc mu szkody :566: (nie licząc zamienienia w posłusznego zombie ).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale zważmy też na to, ze topielce były duuuużo ładniejsze :wink:.
Odpowiedz
omg dochodze do wniosku ze Wam sie naprawde nudzi ;] troche zerzniety z nwn ten stworek, ale trudno Ladnie narysowany. I wbrew pozorom nie z Czarnobyla tylko z glebii umyslu jakiegos ogarnietego szalem tworzenia grafika.
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Z tego co pamietam to mozgi zbyt twarde nie sa... Wiec takowego"potworka" z buta i nowy lvl mamy :gitara:
Odpowiedz
A poza tym to mózg jest chyba raczej taki płynny. Przecież w starożytnym Egipcie przed mumifikacją to przez nos mózg wyciągali... To jakaś podróba


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No wlasnie o mialem na mysli^^ Wiec jak to jakies obraznia moze robic? Chyba ze sie na twarz jakos rzuci i sprobuje oczy wydrapac^^
Odpowiedz
Oczy wydrapie bo swoich nie ma. No bo to przecież chodzący mózg!

Z tego co pamiętam za Pożeracze Intelektu nie było dużo XP, więc trzeba było być na skraju nowego LvL.

Przecież te ostatnie posty nie mają sensu i nie są związane z tematem........KONIEC OT!
Odpowiedz
A może by przenieść ten temat do nowego działu Fan Works :?:

Atis napisała:

Cytat

Przecież te ostatnie posty nie mają sensu i nie są związane z tematem


Ależ jak najbardziej są. Przecież cały czas dyskutujemy o tym rysunku :wink: . Może nie ściśle, ale jednak .


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hmmmm....być może.

To są przemyślenia. Więc wątpię, żeby tam można byłoby to tam przenieść......chociaż tak tam napisałam. Zresztą, jak chcecie.
Odpowiedz
Atis czy ty przypadkiem nie uosabiasz sie z angela? Bo charakterki rownie ostre macie :wink:
Odpowiedz
A teraz głos eksperta i MG:

Pożeracze Intelektu to stwory wyhodowane przez łupieżców umysłów, Illithidów.

To żeś newsa sypnął ekspercie . Może ja też w takim razie mógłbym się tak tytułować... - Rince Półekspert.
Odpowiedz
No stworek fakt ładny, ale też fakt brakuje mu mordki , przecież w NWN, taki coś miał mordkę . Ale ogólnie częściej się łupieżców spotyka niż pożeraczy, tak więc potrzeba by dwa oddzielne źródła definiujące wygląd pożeracza by zdefiniować jego prawdziwy wygląd

A jeśli oceniać sam obrazek wykonanie dobre i mi się podoba

Odpowiedz
A może to maszyna jest. Mózg jest kopułą z mithrillu a w środku siedzi szalony gnom zajadający rzepę. Może być i tak;p
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Tak w ogóle to nie jest fan-art, tylko obrazek z podręcznika (nie pamiętam już nazwy) o illithidach, aboletach, beholderach i innych podobnych plugastwach.
Odpowiedz
Tak to potwór z podręcznika psioniki i jest dość ciekawy:)
Odpowiedz
Dla mnie jest nawet słodki, mogłabym mieć takiego pieska a jaki mądry by był
Odpowiedz
← Ogólnie

Pożeracz Intelektu.... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...