[NWN:SoU] Shadohaunt

Kiedyś to było, ale nie było na to odpowiedzi, może już wiecie, a więc: Czy ktoś wie jak dostać się do tej przeklętej piwnicy? Co trzeba zrobić? Bo ta klapa się nie zaznacza... albo można już gdzieś ściagnać uaktualnioną wersję tego moda?

Bo gdy go w Aruorze edytowałem to w sumie wyzwalacz tam jest, ale w grze za nic nie chce sie aktywować... co zrobić? Wie ktoś?


Gorsewion
Wiesz Palooch, tylko włączyłem tego moda, ale nie miałem czasu w niego zagrać. Tak się nad tym zastanawiałem, bo rzeczywiście pytanie to było już wcześniej postawione i może do czegoś przydają się te wymiarowe drzwi, które zdobywałeś w SoU? Powiem szczerze, ża nie mam pojęcia, to tylko taka mała sugestia :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Nie, to nie o to chodzi... chyba poprostu trzeba bedzie samemu edytowac tego moda i samemu zrobic obszar przejsciowy bo inaczej nie chce działać... bo ta klapa jest statyczna i nie wiem co z nią zrobić...


Gorsewion
To rzeczywiście trochę debilna niedoróbka. A do modułu nie ma solucji, bo zazwyczaj jest? Sprawdź może co tam jest napisane , a jak nie to edycja jest jedynym sposobem (jeśli się umie ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Klapa faktycznie jest ustawiona jako obiekt statyczny. Wyzwalacza żadnego nie ma. Błąd polskiej wersji modułu. Nawiasem mówiąc Aurora dość często zaznacza wyzwalacze wraz z innymi obiektami i można w sposób sobie nieświadomy usunąć takowe z modułu - trzeba uważać! A odnoście Shadohaunt - zagrać w wersję angielską - tam wszystko działa (choć w niczym nie zmienia to faktu, że sam moduł jest kiepski).
Bo "Tam i z powrotem" jest lepsze nie ?

Ps. Temat wyjaśniony. Topic można zamknąć.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...