[BGII] Wasze ulubione zadanie w BG II

A ja w każdej grze najbardziej lubię pierwsze misje. W tym wypadku ucieczka z więzienia tego miłego maga.
Na samym początku najbardziej chce się grać. Przynajmniej mi.
Odpowiedz
Chyba, że przechodzisz grę 5 raz, to pierwsza misja jest bardzo wkurzająca. Ja już umiem na pamięć tekst intra.

Odpowiedz
Ulubiony Quest? Hmm...
1.Czarowięzy
2.Troche Podmrok
3.Świątynia czy dom Abazigala (fajna walka z demogracośtam)
4.Tron Bhaala (chodzi mi o lokacje a nie o dodatek, walka z melissaną)
5.Kula Swer
6.Piekło
no i tyle

Auć...
Odpowiedz

Użytkownik Yale'mallis dnia Mon, 07 May 2007 - 20:59 napisał

Chyba, że przechodzisz grę 5 raz, to pierwsza misja jest bardzo wkurzająca. Ja już umiem na pamięć tekst intra.

[post="63375"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Jest mod umożliwiający pominięcie lochów. Nie korzystałem, ale może i dobry.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Mi straszmnie podoba sie pierwsza misja dla Korgana gdzie musimy znaleźć Księgę Kazy i fajny jest quest z Złodziejami Cienia
Odpowiedz
Ja bym raczej powiedział że to wiele questów ze Złodziejami Cienia.
Odpowiedz
Szpital pod przytułkiem CZAROWIĘZY !! Kocham te zagadki.
w sam raz dla takiego szaleńca jak ja...
No i oczywiście Twierdza Strażnika (texasu )
Odpowiedz
Questy, które sprawiły mi najwięcej satysfakcji to:
* Walka z Firkraag'iem
* pokonanie Jona Irenicusa w piekle [choć dla mnie poziom dziecinnie łatwy]

A ulubione questy? Suldanesselar. Ratowanie całego miasta, walka z czarnym smokiem... uczucie, że Irenicus jest blisko... aż w końcu walka Z Irenicusem i wciągnięcie do piekła [gdzie odbywa się dalsza walka... przy okazji te wyzwania w Piekle też niczego sobie )

Odpowiedz
Hmm... jak dla mnie kula sfer (na początku trzeba się co prawda natrudzić, ale ile potem uciechy z leżenia do góry brzuchem i wykorzystywania do pracy swych biednych uczniów! ) oraz bądź co bądź - zadania w Ust Natha. No i może misja w której ratujemy Haer'dalisa, a zwłaszcza krótka wizyta w Sferach
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
dla mnie najlepszym klimatem jest Ust Natha. uwielbiam klimaty drowów, choć nigdy nie utożsamiam się z jednym z nich. przechodzę właśnie bg2 kolejny raz po kilkuletniej przerwie i przypominam sobie wszystko. ta gra jest genialna ale nie o tym chciałem. wiem, że zadam może głupie pytanie, ale w podmroku, przy samym wyjściu, w lokacji gdzie znajduje się jakaś świątynia kuo-toa jest pomnik demogorgony. można jej złożyć ofiarę. tekst brzmi: "złóż ofiarę ze zwierzęcia, aby otrzymać nagrodę" czy coś w ten deseń. a pewien posąg ilithida podpisany jest: "złóż ofiarę przed demogorgoną, aby obudzić piątkę". nie pamiętam już co, gdzie i jak. w którym miejscu co powinienem położyć? normalnie na ziemi przed posągiem? i pytanie CO? nie ma tam jako takiego ołtarza, do którego można by było coś wrzucić.

jeśli ktoś zna odpowiedź na nurtujące mnie pytanie to proszę ślijcie maila na [email=yaerius@fulcrum.pl]yaerius@fulcrum.pl[/email]

ps. najlepszym jest mój prywatny quest: zabij na solo wszystkie smoki w grze dragon-hunter, that's me
najtrudniej chyba idzie z pierwszym, którego się spotyka - ze względu na niski poziom. dla mnie pierwszym był smok cienia. wnerwia mnie jego oddech wysysający poziomy ale poza tym spoko.
Odpowiedz
W Ust Natha musisz przywołać byle jakiego zwierzaka (ale mi się rymnęło... ).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
zdecydowanie twierdza straznika...zwłaszcza na początku gry i tacticsie....uuu ciężko jest...ale jaka radocha:)
Odpowiedz
hmm walka z bodhi w dzielnicy cmentarnej gdzie przyłączamy sojuszników bardzo jak dla mnie klimatowa zwłaszcza widok dritzaa który idzie tam jak czołg
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Najgłupsze jest że jak zabijesz drizzta to po jego przedmioty przychodzi potem taki denerwujący mag.
Najfajniejszy quest- Ust-Natha,i ten Rewjaak co ludzi skórował (ta misja się ciągnie od 1 aktu aż do wyjścia z podmroku gdy robimy skórkę z smoczą krwią).
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Mi bardzo spodobała się taka swoista "odyseja" - cały ciąg questów począwszy od ewakuacji z Czarowięzów statkiem, a skończywszy na wyjściu z Podmroku. Bardzo klimatyczne
"You know what capitalism is? Gettin' fucked." - Tony Montana.


Odpowiedz
a ja uwazam ze wszystkie sa najlepsze ;]
Odpowiedz

Cytat

a ja uwazam ze wszystkie sa najlepsze ;]

Rozwinąłeś temat niesamowicie. ~~

Mi zdecydowanie najbardziej podobają się przygody w Twierdzy Strażnika. Pełno zagadek, nowych i skomplikowanych misji, typowy klimacik, zdecydowanie wyższy poziom przeciwników oraz fascynująca, decydująca walka z nie lada przeciwnikiem.

Ta, Twierdza Strażnika to jest to.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jak dla mnie Czarowięzy, ratowanie Suldanesselar i quest z Firkraagiem - kolejnośc przypadkowa.
Odpowiedz
Wzgórza Wichrowych Włóczni, Podmrok-> 2 ulubione zadania.
Odpowiedz
wczesniej napisalem ze wszytskie sa najlepsze, owszem cala gra jest super, ale takim moim najbardziej ulubionym zadaniem jest przytulek i kult niewidzacego oka
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wasze ulubione zadanie w BG II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...