[GII] Martwy Mag Wody

Ostatnio szukając rozbitego oka Innosa w okolicach kręgu słońca postanowiłem zejść pobliskimi schodami w dół doliny, wprost do miejsca gdzie znajdujemy w dodatku Nocy Kruka ornament. Ku mojemu zdziwieniu w przejściu na schodach znajdowała się jaskinia, dziw ze wcześniej ją przeoczyłem. Ostatecznie nie było w niej nic silnego, kilka szkieletów, pełzacz-wojownik i kilka szczurów. Gdy jednak doszedłem do ostatnich korytarzy jaskini natknąłem sie na ciało Maga Wody imieniem Merdorian. Miał przy sobie trochę zielska, jabłko kilka bibelotów i PUSTĄ KARTKĘ. Sam Fakt znalezienia Maga Wody w takim miejscu mnie zastanowił, ale co może znaczyć ta pusta kartka ? Wie ktoś może czy nie łączy się z tym jakieś zadanie bo nie wiem co mam z tym fantem zrobić ?
Ja znalazłem tam kiedyś martwego xardasa (sic!). Była już o tym mowa na forum, ktoś to nazwał "cmentarz npc" ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło, poszukaj.


Nie jest to żadne zadanie. Po prostu gra musi gdzieś "składować" ciała npców, którzy giną z przyczyn fabularnych (np. zmieniają lokację z Górniczej Doliny na Khorinis). Za palisadą orków jest jaskinia, gdzie po 2 akcie znajdziemy martwego Diega, Miltena, Gorna... W dolinie Jarkendaru również jest podobna grota, tyle że jeszcze bardziej ukryta.
Dzięki za wytłumaczenie . Temat można zamknąć xD
Ej Briam,podaj miejsce na mapie gdzie to jest..oczywiście najpierw musisz zrobić screen mapy..no to zaznacz te miejsce na mapie,proooszę!

Użytkownik ziomek dnia Wed, 09 May 2007 - 19:06 napisał

oczywiście najpierw musisz zrobić screen mapy..

[post="63799"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Po co mu to mówisz? Prawie na pewno o tym wie. Zresztą może wytrzasnąć jakąś mapę z internetu - i tam zaznaczyć. Wcale nie musi robić screena.

Zresztą już w pierwszym poście napisał, gdzie to jest.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
← Gothic
Wczytywanie...