Admin&Mod Log

Przeniosłem posty z "battlenet" do "kto gra"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Porządki w "Instrukcja obsługi forum" - posty ziomka i titanium OUT

[Dodano po chwili]

Propozycja autorstwa ziomka OUT

[Dodano po chwili]

Kasacja postów ziomka i titanium z tematu o działaniu galerii.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Titianium z tematu STRATEGIE w diablo o raz dodatkowo wywaliłem jakiś stary post Deu z dopiskiem do kasacji.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Titanium z tematu o Wiedżminie. Śmiech na sali nad poziomem tego pana...

[Dodano po chwili]

J.W. w temacie o patchu 1.1 diablo.

[Dodano po chwili]

j.w. temat "noga wirta"

[Dodano po chwili]

Powody powyższych decyzji: spam, spam, spam, mylone działy, głupie dopiski, górnictwo

Dodatkowo odpalam panom po dniu odpoczynku od forum.

[zdmuchuje dym lecący z rewolwerów, chowając je w kaburach]

[Dodano po chwili]

[szybkie wyszarpnięcie rewolweru z kabury i strzał za siebie z przewrotu]

Kasacja posta Titanium z temacie Regulamin. Spam, zebrało mu się tu na przeprosiny.
Odpowiedz
Kasacja 8 postów z tematu 142 (Faerun -> Rozprawy). Posty między innymi Klaentesa i Orisha. Wywiązała się rozmowa nijak nie związana z tematem.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Klaentesa z tematu Domy (Faerun -> Błędy). Były to 2 słowa, które nic nie wnosiły do tematu, użytkownik sam to podkreślił i przeprosił.
Odpowiedz
Kasacja posta Pasoro z temau 'Dyskusja o zwierzętach' w G3. Zupełnie nie ten temat co trzeba. Dodatkowo użytkownik został powiadomiony o możliwości zwiększenia procentów...

[Dodano po chwili]

Usunięcie postów Titanium tu i tam, ze względu na spam...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Pasora w temacie "Każdy napotkany ork atakuje mnie?" malutki, nic nie wnoszący post.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja tematu help me z działu Pomoc (Faerun -> Pomoc) napisanego przez Per. Temat łamał zasady, treść odnosiła się do poruszonego i jeszcze świeżego tematu, który znajduje się jako pierwszy, dodatkowo użytkownik napisał tylko jedno, krótkie zdanie.

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu Przedmioty z działu Sugestie i propozycje (Faerun -> SiP). Temat powielał wiele poruszonych już tematów, które niekiedy poszły już w zapomnienie. Dodatkowo zaczynał się tam OT.
Odpowiedz
Użytkownikowi 'kubuś puchatek' została wyłączona możliwość postowania. Powód: Posiadanie więcej niż jednego konta na forum. (konto Titanium <-> Kubuś Puchatek) Konto zostanie skasowane przez admina. Titanium otrzymuje za to 10% ostrzeżenia.

Dodatkowo został skasowany post w.w. w dziale o rangach, ot kolejny spam.
Odpowiedz
Kasacja 8 postów w temacie Ranga: Legislator (Faerun -> Pozwolenia). Wywiązała się rozmowa niezwiązana z tematem zgłoszenia.

[Dodano po chwili]

Nadanie kary 10% użytkownikowi o nicku Desdeamona. Użytkownik ten pomimo bogatych postów często pisze też jednozdaniowe o zaledwie kilku słowach. Jako, iż kilkukrotnie dopuściłem się do upomnień wpisowych w postach tego użytkownika (niektóre posty zostały po tym rozbudowane), a owa postać ciągle dopuszcza się do pisania, krótkich wypowiedzi - postanowiłem zastosować ostrzeżenie procentowe.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu użytkownika Drago Gamerin w temacie Ruathyn (Faerun -> Sugestie i propozycje). Post był czystym OT nie związanym z tematem.
Odpowiedz
Kasacja tematu ziomka nt. błędu z forum z subforum... Faerunu. Powód: chyba nie musze wyjaśniać.

Kasacja tematu ziomka nt. kopiowania sygnatur. Powód: jets to kwestia prywatna między ziomkiem, a kolegą Titanium. Całe forum nie musi w tym brać udziału.
Odpowiedz
Kasacja postów diega19, Verthogha, oraz ziomka w temacie "zamieniłem się postacią"
Clasic offtop, PM z wieścią dla ziomka. To już któryśtam raz kiedy podaje to samo co było parę postów wyżej.

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu ziomka "fajne kody" był już taki temat, i nawet ziomek w nim odpisywał.
Kolejny tego typu wybryk i wlepiam %...

[Dodano po chwili]

Kasacja postwów DeBe i Verthogha z tematu kody do diablo. Od OT
Temat zamykam, problem rozwiązany.


Do DeBe.
Nie spamuj więcej, dobrze ci radzę.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Jak w Gothicu się robi screeny? w G1 zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Jak zostać guru? w G1 oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Jak rzucić czar? w G1 zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Jak przejść do 3 rozdziału? w G1 zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Video w Inne crpg został połączony z tematem Two Worlds.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Łowcy w temacie "Save"
Trochę jakby nie przemyślany post, trochę jakby offtop.
Co mnie zdziwiło? Niejaki Pasoro zgłosił mi ten post Jakieś porachunki? xP

[Dodano po chwili]

Temat" Ankieta: najlepszy towarzysz" poszedł się ehm ehm

Drugi taki sam temat.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Jak dojść do Xardasa? w G3 został zamknięty i opatrzony tagiem [Pomoc].


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu użytkownika Mezlar Mizzrym z tematu Kilka świństw (Faerun -> Pozwolenia). Wiadomość była Offtopem względem tematu.
Odpowiedz
Temat Wybieranka Pasoranka w G3 został usunięty.

Temat Gdzie można znalezc........... w G3 został zamknięty (z powodu tworzonego spamu) i oznaczony tagiem [Pomoc].

Trzy posty z powyższego tematu zostały przeniesione do tematu Walka w G3.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
7 postów (Pasora, Murzyna, Eternala cośtam, Jakiegoś z 666 w nicku i chyba jeszcze kogoś) wyleciało z tematu Wojna!. Powód:

1. to nie czat
2. to nie temat na rozważanie który z przeciwników jest gorszy

[Dodano po chwili]

Wydzieliłem posty nt. flasha Lowcy z przeprosin Ziomka.
Zamykam przeprosiny Ziomka. Do skasowania za jakiś czas. Powód: przeprosiny przyjęte i nie ma sensu by temat kusił do jakiegoś spamowania.
Odpowiedz
Kasacja posta DeBe w temacie "ID vs BG"
Od 1 zdanie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasajca tematu Ornikiela w SiP. Powielenie istniejącego tematu.

[Dodano po chwili]

Kasajca postu Gartrisa Grosta z tematu o śmierci fabularnej (Fae -> SiP). Post był jednozdaniowym OT.
Odpowiedz
Temat Pasora 'Styl, Wygląd' został skasowany. Powód: Marudzenie nt. wyglądu forum w dziale Faerunu... Sugestia: zmień sobie skin na forum
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...