Divine Divinity

[B]

Użytkownik scatio dnia Jun 1 2004, 08:05 AM napisał

Czy ktoś z was grał albo może gra w "Divine Divinity"? Mam problem, nie mogę dostać się do zamkniętych drzwi w zapieczętowanych katakumbach pod pomnikiem w Aleroth.
PS.
Znacie może jakieś polskie forum tej gry?

[post="422"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


rozmieść 3 kule w trzech pentagramach i otworzy ci się portal
[COLOR=red]
Odpowiedz
Ja muszę przyznać, że ów gra nie bardzo mnie wciągnęła. Gdy ją zainstalowałem i pograłem chwilkę, usunąłem ją w szybkim tempie.
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Ja tak samo jak poprzednik. Zrobiłem sobie na tą grę smaka no ale, gdy przyszło grać to szybciej przyszło rozczarowanie...Gra stanowczo mi nie podeszła.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mi się ta gra podobała. Była wystarczająco długa by spędzić przy niej kilka wieczorów, a umiejętności pozwalały na stworzenie naprawde ciekawych postaci.
Odpowiedz
wejście do "zbroi Lariona" (tam gdzie prowadzi ta mapa) jest gdzieś na pólnocy mrocznych kniei
w tych górach gdzie są sale krasnoludów
musisz mieć w plecaku dokładnie 2002 sztuki złota (nie więcej nie mniej) znaleźć wszystkie kawałki liny (chyba 4) i przed drzwiami zostawić 1 piramidę teleportacji bo inaczej nie wyjdziesz


co do świętej broni to (dawno już tego nie robiłem) albo musisz mieć wszystkie 3 przedmioty w plecaku albo położyć je na pentagramach i pogadać z posągiem
Odpowiedz
Divine Divinity to jeden z najbardziej klimatycznych i oldschoolowych tytułów po roku 2000. Skrzyżowanie Ultimy, Diablo i Baldurs Gate'a musiało wyjść na dobre:) Ja ten tytuł cenię za klimat (tworzony także przez świetną muzykę) oraz klaysczne podejście do tematu. Szkoda że tytuł już nieco chyba zapomniany a szkoda. W obecnej sytuacji kiedy zamiast cRPG dostajemy produkty erpegopodobne ludzie powinni wracać do klasyki.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Divine Divinity - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...