[NWN1] Otwieranie zamków

Gram łowcą i mam problemy z otwieraniem zamków, bo nie ma on tej umiejętności. Jaki jest najlepszy sposób na otwieranie zamków profesjami innymi niż złodziej?
Odpowiedz
W przypadku innych profesji istnieją dwa sposoby (przynajmniej tyle ich znam). Czar maga "Otwarcie", oraz wyważenie zamka bronią (głównie w przypadku zbrojnych). Jeśli jesteś łowcą, musiałeś rozmawiać z Herbanem, który o tym napewno napomknął, widać więc, że go nie słuchałeś.
(Zamek wyważa się, najpierw klikając na zamkniętym przedmiocie PPM, czyli wywołując okrągłe menu, a później wybierając odpowiednią opcję. Wszystko pisze w instrukcji).









Odpowiedz
W paru przypadkach nie możesz wyważyć zamka zwykłą bronią dlatego wypada mieć coś co zadaje dodatkowe obrażenia od żywiołów
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Jeśli nie da się wyważyć, to zazwyczaj znaczy, że niczym się zniszczyć, a trzeba otwierać kluczem. Obrażenia od żywiołów się w broniach przy skrzyniach przydają - ale spore, bo atakowanie skrzyni po 1 dmg to katorga.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Dzięki, widzę że sporo skrzyń będę musiał ominąć.
Odpowiedz
Dlaczego? Jeśli jesteś łowcą, możesz sobie spokojnie wziąć do drużyny (łotrzyka) Toma 'Szczerbę' Szubienicznika, on spokojnie poradzi sobie z większością skrzyń.









Odpowiedz
Ja jestem łowcą który częściej siecze z łuku więc Tom raczej do obrony mojego gościa by się nie nadawał
Odpowiedz
a jeśli sie katujecie z wyważaniem zamków to wynajmijcie sobie Dlean Czerwony tygrys w targosisku awanturników
Na wojnie wygrywa ten, który mniej błędów popełnia.
Odpowiedz

Użytkownik DeBe dnia pon, 26 mar 2007 - 19:12 napisał

Ja jestem łowcą który częściej siecze z łuku więc Tom raczej do  obrony mojego gościa by się nie nadawał

[post="56927"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Strzały z jakimś żywiołem (np. zimna) i o dziwo nawet łukiem można wyważyć skrzynię. Wtedy nawet pułapki nie są straszne .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Otwieranie zamków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...