CD-Projekt

Dobre dobre. ale co mieli biedaki powiedzieć jak nie naściemniać, że nie mają tego w planach albo ewntualnie że kiedyś w ,,dlekiej przyszłości" się za to zabiorą, jest jeszcze trzecia ewentualność a dokładnie chodzi mi o to że być może zabrali się z polonizowanie ale datę spolonizowanej wersji nie raczą udzelać dlatego bo jest zbyt odległa i nie chcą pewnie opierdzieli dostać
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Albo po prostu się skapnęli, że mają badziewne tłumaczenia i zrezygnowali z tłumaczenia WoW. (Ale to jest raczej niemożliwe ) A jeżeli w końcu przetłumaczą to dostaną tonę listów e - mail typu "co to za badziewne tłumaczenie :?:"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Oj moze być. Jak mają tłumaczyć to niech tłumaczą tylko napisy, bo głosy chcę słyszeć oryginalne. Ja poprostu nie wiem jak na to zareagować. To jest po prostu skandal!
Odpowiedz
hmm z tego co pamiętam to cd-project prawie nigdy nie tłumaczy głosy może z wyjątkiem rozmów otoczenie np. ludzi w mieście w Gothicu, a co do ich nie przetłumaczenia WoW to chyba nie w ich stylu, bo przecież co Polak zrobi dla pieniędzy!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hmmmm, być może.

Mimo iż nie wydawał tego CDP to podobnie było w przypadku Sacred. Wiem to bo mam. Kiedy czytałam polecenia na misję to słyszałam głosy w wersji angielskiej.
Odpowiedz
Ależ ja nie uważam że złe jest tłumaczenie głosów w grach, ale poniekąd to już nie jest taki urok jak z pierwotnymi głosami...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Chociaż kiedyś grałem w gre z tak profesionalnymi głosami, nie był to erpeg a szkoda, a mianowicie....(nie śmiejcie się!!) Hokus Pokus Różowa Pntera...(ale byłem wtedy strasznie mały)!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No kurcze z czego tu się śmiać? Ja w Różową Panterę z kumpelą grałam jeszcze w tym roku. I co dziwne? Każdy ma inne upodobania. Nie wstydźcie się grac w takie rzeczy. Jeśli wam się podobają to grajcie. Ja np. zagrałabym w DMC3 albo w MGS3. I co? Umarłabym ze strachu, a i tak bym zagrała.
Odpowiedz
dmc3?? co to?? a w mgs3 chetnie bym zagral podobno juz 4. robia
Odpowiedz
Ja zaraz umrę. MGS4 nie robią, bo dopiero trójkę wydali, a DMC to nic innego jak Devil May Cry!
Odpowiedz
Fajnie że wiem o czym mówicie ale prosze nie schodzić z tematu bieżącego!!! Więc wychodzi na to że jak CDP jak sie postara to potrafi!!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Może wychodzą z założenia, że jeżeli dobrze zpolonizują co 50 gre to ich renoma bedzie wysoka, jeżeli tak, to sie grubo mylą...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
a szkoda, ze tak myślą, przecież widać że na coś ich stać czemu się nie zbiorą dup w troki i troche popracują, może chądzą na typowych polskich cwaniaków...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Karczma

CD-Projekt - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...