[GI] Lester-gdzie on jest ?

Właśnie dostałem misję od diega-"spotkanie"....nie wiem gdzie jest lester...gdzie jest lester ??
Odpowiedz
w obozie na bagnie stoi niedaleko bramy to o to xchodzi??
Odpowiedz

Użytkownik TomekPL dnia Sun, 06 May 2007 - 20:22 napisał

w obozie na bagnie stoi niedaleko bramy to o to xchodzi??

[post="62927"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie rozumiesz, chodzi o znalezienie go w chyba 4 rozdziale, mianowicie to jestem w tej samej misji, niestety nie wiem gdzie on jest, już nie pamiętam....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
czytaj : MAM ZNALEŹĆ LESTERA ŻEBY DIEGO MILTEN I CAŁA PACZKA SIE ZNALAZŁA W JAKIMŚ MIEJSCU(COŚ W RODZAJU SPOTKANIA PRZYJACIÓŁ)TERAZ TOMEK WIESZ O CO CHODZI ??

[Dodano po chwili]

ZADANIE TE NAZYWA SIĘ "SPOTKANIE"...NIE WIEM JAK JESZCZE DOKŁADNIEJ CI TO WYTŁUMACZYĆ..
Odpowiedz
a tro on nie jest przed kamienna forteca gdzie znajdujesz kamien ogniskujacy??
Odpowiedz
Ja już w Gothica dawno nie grałem ale mi się zdaje, że on może stać koło domu Cor Caloma. (Głowy nie dam ;p )

Odpowiedz
blisko jesteś..czytaj : w 4 rozdziale przy bramie stoi milten i każe ci iść do diego .. diego każe ci znaleźć gorna i lestera.....gorna znalazłem ale nie mogę znaleźć lestera....teraz wiesz ??
Odpowiedz
Jest najprawdopodobniej w fortecy gdzie znajdujemy kamień ogniskujący. To jest to miejsce gdzie jest mnóstwo harpii. Lester najpewniej czyta księgi gdzieś we wnętrzu fortecy.
Odpowiedz
Nie masz co patrzeć ani pod bramą w obozie sekty, bo tam już od dawna go nie ma, ani koło domu Cor Caloma, bo tam go nigdy nie było . Jest tam gdzie powiedział Briam, w kamiennej fortecy, przegląda jeden z tamtejszych woluminów.


Odpowiedz

Użytkownik ziomek dnia Tue, 08 May 2007 - 18:12 napisał

Ja go nie znalazłem w fortecy

[post="63571"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A przeszukałeś wszystkie piętra ?? Możliwe że jest na 1 piętrze bo o ile dobrze pamiętam to przechadza się między nimi.
Odpowiedz
niema na ŻADNYM piętrze

[Dodano po chwili]

trudny problem..jakby popełnił samobójstwo no...gdzie jest ten lester?
Odpowiedz
Lester znajduje się w kamiennej fortecy(tam gdzie kamień ogniskujący i droga przez którą zabijałeś ogary). Będzie siedział w bibliotece. Ciekawostka:jest tam taka dżwignia na prawej ścianie. Przesuń ją a zobaczysz co się stanie...
Odpowiedz
też go nie mogłem znaleźć a był w tym budynku na parterze zaraz po lewej książki czytał, ale zjawił się tam jakoś później, bo za pierwszym razem jak go szukałem to tam go też nie było... spróbuj przyjść później
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Lester na 100% znajduje się w Górskiej Fortecy w bibliotece. Jeśli przeszukałeś wszystkie piętra i zakamarki to pewnie bug. Zadanie nie jest obowiązkowe, bo i tak przyjaciele nigdzie się nie spotykają.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
wyskoczą dwa szkielety.







Lester jest na ostatnim piętrze z czterema duchami co go atakują.
Odpowiedz
[sql]Na pewno Lester znajduje się w Górskiej fortecy.. Jeśli Ktoś go nie ma To pewnie jakiś bug


Enjoy![/sql]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ziomek dnia niedziela, 6 maja 2007, 20:18 napisał

Właśnie dostałem misję od diega-"spotkanie"....nie wiem gdzie jest lester...gdzie jest lester ??
Odpowiedz
Lester jest w fortecy kamiennej, tam gdzie Lester pomagał nam zdobyć kamień
Odpowiedz
← Gothic

Lester-gdzie on jest ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...