[TW] Two Worlds

http://www.gry-online.pl/s022.asp?ID=3375

Szkoda, że mżna poczytać tylko 1 stronę. Ale wygląda na to, że może w końcu nasz kraik nad Wisełką pokaże ułańską fantazje.

Chrome, Painkiller, Earth odniosły sukces światowy. Czy teraz czas na Wiedźmina i Two Worlds? Miejmy nadzieję. Jestem mile zaskoczony tym, że są ludzie którzy chcieli i odważyli się rzucić wyzwanie 'dinozaurom' na rynku i zawalczyć o najwyższą stawkę. A biorąc pod uwagę grafikę i to jakie jest do niej ostatnio podejście (świetna grafika = wszyscy się podniecają) mamy szansę na sukces.

EDIT

Z resztą spójrzcie tylko na te screeny. http://www.zuxxez.com/game_projects/project.php?l=en&game=17 http://www.2-worlds.com/?l=en&act=scr# Aż się człowiek zaczyna uśmiechać. Toż to Oblivion wygląda jak młodszy braciszek przy tym .
Odpowiedz
Oczywiście zapowiedź mi się bardzo podoba. Jak spojrzałem na screeny, to na początku miałem wrażenie, że jednak grafika gorsza i wyglądały coś sztucznie i niewyraźnie. Jednak jak zobaczyłem bliskie screeny gości w zbrojach płytowych i innych, a także potworków, to zmieniłem zdanie. Mam nadzieję, że oprócz grafiki, to ta gra bedzie miała także jakies inne zalety.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja mam mieszane odczucia co do tej gry. Z jednej strony cRPG, graficzny pogromca Obliviona i zapowiada sie bardzo fajnie. Z drugiej strony sama myśl o tej całej kasie wydanej na upgrade sprzętu(ba raczej na tym moim nie pójdzie) i na oryginalną wersję Two Worlds przyprawia(przynajmniej mnie) o ból głowy... Ale nie licząc tej jednej wady, to powinno być dobrze. Tylko żeby(jak już powiedział Dany) miała jeszcze inne, poza grafiką plusy.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Na gameexe pojawiał się recka Two Worlds. Piszą, że jest to gra lepsza od Oblivion,Nevervinter Nights i Gothica. Piszą, że to swietna gra jest i wyjdzie w maju. Moim zdaniem nie ma czegoś lepszego od Gothica , ale ta gra może wydać się super.
Odpowiedz
Ja słyszałem że wyjdzie dopiero w czerwcu (ale mogę się mylic)
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
I wychodzisz na to, że się mylisz...
Początkowo Reality Pump planował, aby premiera na Xboxa360 i PCta odbyły się w zbliżonym terminie. Jednakże zostało to zmienione. Użytkownicy Xboxa będą musieli poczekać znacznie dłużej niż komputerowi wyjadacze, którzy winni móc nabyć grę już 9 maja tego roku, czyli w najbliższą środę.
A tutaj dokładnie z oficjalnej strony co pisało już dwa dni temu:

Cytat

The console version of "Two Worlds" will unfortunately not be in the stores with the PC version on the 9th of May. As yet, no new release date has been announced. Unfortunately, the reasons for this delay cannot at this time be given by the publishers.
Odpowiedz
9 czerwca Mogą na mnie liczyć
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Czy ktoś może mi podac stronę na której będzie jakiś film o grze Two Worlds.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Polecam GameExe. W którymś z newsów ostatnich dałem trailer w HD.
Odpowiedz
Dostrzegam tam możliwość machania dwoma różnymi broniami na raz (młot i miecz?) Mam nadzieję, że to nie będzie h'n's
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Bardzo ciekawy ten trailer. Szczególnie różdżka maga mi się podobała i stworki z jednym okiem Do tego jazda na koniu wygląda nawet, nawet. A na pewno jest lepsza niż np. w Oblivionie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nowiutki i świeżutki dział Two worlds na GE zaprasza
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Znalazłem nową stronkę o Two Worlds.

www.2-worlds.com
można poczytać po Polsku
Warto zajrzeć.




PREMIERA 16 czerwca.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Użytkownik Kafi dnia pią, 18 maj 2007 - 13:11 napisał

Znalazłem nową stronkę o Two Worlds.

www.2-worlds.com
można poczytać po Polsku

[post="65765"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Strona nie taka nowa Jest oficjalna i dostępna od kilku miesięcy. Mamy to samo tylko własnoręcznie tłumaczone .

// I zapomniałeś dodać, że lepiej tlumaczone
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mam pytanko ile będzie kosztować limitowana wersja.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Użytkownik Diego158 dnia wto, 29 maj 2007 - 07:32 napisał

Ale premiera będzie dopiero w czerwcu obecnego roku.

[post="67369"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Za trzy dni?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia wto, 29 maj 2007 - 08:14 napisał

Za trzy dni?

[post="67370"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



W miesiącu czerwcu. Może to być np. 10 lub 22 czerwiec. Powiedziałem tylko że w czerwcu eeeh
Odpowiedz
Myślisz, że nie wiem? To był żart Bo napisałeś to tak, jakby to miało być za pół roku

Ale wróćmy już do tematu. Bez odbioru.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Two Worlds - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...