[GIII] Gothic 4

No ok ale mi bardzo zalezy zeby w G4 byla wyspa Khorinis,na ktora moznaby poplynac....jak np. w Bakareshu.
Odpowiedz
Wydawało mi się że seria Gothica miałą być trylogią, ale skoro mowa o 4 części to moim skromnym zdaniem jeśli mieli by zrobić powtórkę z 3 jeśli chodzi o grafikę, system walki i bugi to ja chyba zaprzestanę na pierwszej i drugiej części serii. Ja bym stawiał na czwarta część rozgrywającą sie w przeszłości kiedy to bezimienny został zesłany do koloni karnej. Co do tych nieznanych terenów na mapie to pewnie wraz z wyspami zostanie dodany w dodatku.
Odpowiedz
Przecież mogli by zrobić choćby grafikę jak w "Jade Empires" albo Fable1 mi tam to by wystarczyło, no i dłuższą trochę grę, bo owa była za krótka..... co sądzicie?
Odpowiedz
Heh.. Ja mam nadzieje, że Gothic 4 wyjdzie. Napewno nie szybko, ale powinni zrobić, bo jakby nie było, jest wypaśną gierką.

A co do rozmyślania, to chciałbym żeby w G4 wszystko działo się na nowym kontynencie lub na tych Nieznanych Krainach. Nowy wątek hmmm... Już może dość tych orków, jakiś nowy nieznany wróg, całkiem inna rasa. Bo tymi orkami się żygać już chce. Orki mogłyby zostać i być w jednym dużym mieście, gdzie orki są niewolnikami xD ludzi.

W G4 żeby nie był nudny powinno znaleść się coś całkiem nowego, tak jak mówie, nowa rasa wroga, różne dziwaczne stwory , a i dobrze by było gdyby jakiś transport wymyślili Koń, powóz. Nowy bóg, potężniejszy od poprzednich:] , odmienne kultury, żeby grało się z ciekawością

Grafike w g4, mogliby nie ulepszać i zostawić nawet taką jak w G3 bo na full detalach jest ładna.
I coś zrobić z tymi wymaganiami... Bo nie każdy ma kompa z kosmosu

Ale póki co, to po co rozmyslać, zapewne wcześniej będzie dodatek do G3, niż G4.
To wszystko od nich zależy, jak im się będzie ta gra sprzedawała.

Jak narazie przechodze g3 juz kończe, tylko mam problem bo nie wiem czemu Assasyni mnie atakują jak podbiłem im tylko 2 miasta, no i rozwaliłem orków w pobliżu świątyń
Ciekawe czy gdybym zdobył u asasynów 75% reputacji, czy by mnie nadal chcieli zabić i złożyć w ofierze Beliara

Pozdrawiam fanów Gothica
Odpowiedz
Zgadzam, się z tobą..... Może zamiast orków będą Jaszczuro-ludzie.... jak w G2 Ja bym chciał, żeby zamiast tych orków i innym "NIE LUDZI" byli może jakiś zupełnie nowy lud np. Barbażyńców, Kanibali.... nie wiem.. Pozdro for Gothic Fan
Odpowiedz
Co powiecie na taką fabułę:

Bezimienny razem ze swoimi towarzyszami oraz wieloma ludźmi wyrusza do niezbadanych krain, zakładają 13 dużych koloni(każda kolonia ma odmienne prawo oraz poglądy), w poszukiwaniu nowych surowców Np. Rudny, siarki itp.itd., ale w pewnym momencie, koloniści natykają się na dawną cywilizację(hmm...) Jaszczuro -ludzi, po rządami 5 demonów i 1 Arcy Demona... Jak pewien mędrzec powiedział: Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, trza przyznać mu rację, Rozpętało się piekło!!!! Koloniści i nasz Bezimienny wyruszają na wielką wojnę, Armii Ciemności udaje się zniszczyć drogę powrotną do Myrtany, koloniści muszą stoczyć walkę o śmierć lub życie.... W trakcie gry nasz bezimienny dowiaduje się, że to kraina Belliara tylko on ma prawo żyć w tej krainie....

I jak podoba się?? Trochę skopiowałem niektóre rzeczy z innych gier ale brzmi naprawdę ciekawie i dosyć oryginalnie.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz

Użytkownik Omernon dnia Wed, 09 May 2007 - 19:40 napisał

Co powiecie na taką fabułę:

Bezimienny razem ze swoimi towarzyszami oraz wieloma ludźmi wyrusza do niezbadanych krain, zakładają 13 dużych koloni(każda kolonia ma odmienne prawo oraz poglądy), w poszukiwaniu nowych surowców Np. Rudny, siarki itp.itd., ale w pewnym momencie, koloniści natykają się na dawną cywilizację(hmm...) Jaszczuro -ludzi, po rządami 5 demonów i 1 Arcy Demona... Jak pewien mędrzec powiedział: Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, trza przyznać mu rację, Rozpętało się piekło!!!! Koloniści i nasz Bezimienny wyruszają na wielką wojnę, Armii Ciemności udaje się zniszczyć drogę powrotną do Myrtany, koloniści muszą stoczyć walkę o śmierć lub życie.... W trakcie gry nasz bezimienny dowiaduje się, że to kraina Belliara tylko on ma prawo żyć w tej krainie....

I jak podoba się?? Trochę skopiowałem niektóre rzeczy z innych gier ale brzmi naprawdę ciekawie i dosyć oryginalnie.

[post="63837"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




No, fajna fajna xD

Gdyby był portal do piekła :] , walczyłoby się tam ze wszystkimi z poprzednich częsci
Spotkałoby się śniącego, i innych którzy zgineli

Z tymi róznymi koloniami o odmiennym prawie byłoby ciekawie xD + Jeszcze kilka ras :]

Niestety są to tylko myśli jak mógłby wygladać świat G4 xD .. Ci z PB mogą mieć całkiem inne wyobrażenia :]

Poczekamy zobaczymy
Odpowiedz

Użytkownik Murzyn dnia Wed, 09 May 2007 - 20:00 napisał

No, fajna fajna xD

Gdyby był portal do piekła :] , walczyłoby się tam ze wszystkimi z poprzednich częsci
Spotkałoby się śniącego, i innych którzy zgineli  

Z tymi róznymi koloniami o odmiennym prawie byłoby ciekawie xD + Jeszcze kilka ras :]

Niestety są to tylko myśli jak mógłby wygladać świat G4 xD .. Ci z PB mogą mieć całkiem inne wyobrażenia :]

Poczekamy zobaczymy

[post="63847"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dzięki!!

Co do krainy belliara to wymyśliłem, ponieważ znudziły mi się zwiedzanie ciągle ruin Adannosa.

Powiedzmy, że w tym świecie Smoki na niebie to by była codzienność, a by dodali nowe wierzchowce, ale nie tylko konie czy osły Np. Nie wielkiego Smoka, nasz bezimienny stał by się jeźdźca Smoków...

Ale prawda to tylko przypuszczenia i marzenia(choć ciekawa zabawa takie wymyślanie fabuły) chyba, że jakiś
pracownik z PB umiejący język Polski by przeczytał to forum i by może skopiował to i owo... Ale to tylko marzenia...


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Dobrze powiedziałeś to tylko marzenia.Orkowie przychodzą na kontynent z nieznanych terenów i na pewno w Gothic 4 będzie trzeba raz na zawsze zniszczyć orków.
Odpowiedz
No, ale Omernon twoja fabuła trochę krótka..... PB na pewno coś oryginalnego wymyslą...
Odpowiedz

Użytkownik Pasoro dnia Thu, 10 May 2007 - 17:09 napisał

No, ale Omernon twoja fabuła trochę krótka..... PB na pewno coś oryginalnego wymyslą...

[post="63992"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Myślisz, że mam tyle czasu aby pół godziny przed komputerem siedzieć i myśleć nad bardzo długą i wciągającą fabułą???


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Gothic 4 lub dodatek to będzie kraina orków i Myrtana Nordmar i Varant , mam nadzieje że w następnej części więcej rzeczy się rozstrzygnie bo w g3 to nawet nie wiadomo na 100% czy Xardas nie zdradził ludzi , chociaż jak Xardas trzyma z bezimiennym to musi być z ludźmi:)
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Thu, 10 May 2007 - 18:32 napisał

Gothic 4 lub dodatek to będzie kraina orków i Myrtana Nordmar i Varant , mam nadzieje że w następnej części więcej rzeczy się rozstrzygnie bo w g3 to nawet nie wiadomo na 100% czy Xardas nie zdradził ludzi , chociaż jak Xardas trzyma z bezimiennym to musi być z ludźmi:)

[post="64047"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No cóż zależy to od tego jak będzie on umieszczony bo jeśli po wydarzeniach z Gothica 3 to może się okazać, że Xardasa nie ma....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Omernon, trochę spokojniej!!
Chociaż twoja fabuła wpadła mi do gustu

Xardas to niech już lepiej w G4 zginie...fajnie by było....


Może Bezimienny będzie miał potomka?? Chodzi mi o dziecko...super by było...np w G4 Bezi wraz z Xardasem walczą miedzy sobą i razem giną, bo ich moce pod wpływem złączenia eksplodowały.... I bezi'ego potomek postanawia stać się jak swój ojciec..... I G5 będzie już on, i w kolejnych 3 częściach....!!
Odpowiedz
I ten syn by sie Bonifacy zwał (albo bez imienny junior) Albo g4 zrobią RTS`a fajnie by było budujesz kuźnie i domki i tam wojsko i wsioków rekrutujesz.
Odpowiedz
Co ty... Gothic to Gothic i nie można go zmieniać perautemantyczny userze
Odpowiedz
Xardas ginie w 3 jeśli będziesz po stronie Beliara, dostaniesz takie właśnie zadanie: Zabij Xardasa!!!


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
A mi się jednak wizja G4 średnio podoba. W końcu doszłoby do tego, że kontynuacja kultowej serii cRPG zmieniłaby się w ukrytego pod fabułą i realizmem rozgrywki hack'n'slasha, który w dodatku nie działałby na najlepszych komputerach, którymi obecnie dysponuje NASA. Gothic zacząłby już połykać własny ogon, a nic tak nie psuje czaru genialnej serii jak nieudolna próba kontynuacji. No chyba że chłopaki z PB wymyślą coś naprawdę totalnego, co pobiłoby graczy na kolana jak G1... W takim przypadku jestem na 120% za

PS O, w ogóle to już parę odpowiedzi doszło
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Przed G4 powinien wyjść remaking G1. Naprawdę przydałby się, zważywszy na to, że latka lecą a teki dziewięciolatek grający w g3 (ja pierwszy raz jak grałem w gothic 2 miałem 8 lat!!!!) może trochę nie kapować o co chodzi skąd ten Bezi się wziął w ogóle, a od g1 może go np. grafa odstraszać (ja tam uważam, że grafa w g1 jest dość uniwersalna, bo np. w Vice City grać już nie dam rady). Ponadto żeby dobrze pograć w G3 potrzebne są najnowsze stery do karty (u mnie tak było), z tym że takowe stery źle wpływają na jakość gry w g1. I na koniec powiem, że g1 posiada parę niedoróbek mianowicie po którymś tam rozdziale nie ma w ogóle zadań pobocznych i przydałoby się to zmienić w remake'u.

potem powinno wyjść G4
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz

Użytkownik złodziej dnia pon, 14 maj 2007 - 20:14 napisał

Przed G4 powinien wyjść remaking G1. Naprawdę przydałby się, zważywszy na to, że latka lecą a teki dziewięciolatek grający w g3 (ja pierwszy raz jak grałem w gothic 2 miałem 8 lat!!!!) może trochę nie kapować o co chodzi skąd ten Bezi się wziął w ogóle, a od g1 może go np. grafa odstraszać (ja tam uważam, że grafa w g1 jest dość uniwersalna, bo np. w Vice City grać już nie dam rady). Ponadto żeby dobrze pograć w G3 potrzebne są najnowsze stery do karty (u mnie tak było), z tym że takowe stery źle wpływają na jakość gry w g1. I na koniec powiem, że g1 posiada parę niedoróbek mianowicie po którymś tam rozdziale nie ma w ogóle zadań pobocznych i przydałoby się to zmienić w remake'u.

potem powinno wyjść G4

[post="65104"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Co do grafiki w G1 to wystarczy zrobić odpowiedniego patcha i po problemie. Po co od razu wydawać nową grę?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...