[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Łowca nie zawsze ten poradnik pomaga , bo jak potrzebowałem pomocy w zadaniu "oswobodzić myrtanę" to mi podałeś link(dzięki za to) ale nic mi on nie dał bo zabiłem wszystkich orków w miastach i nie mam tego zadania zaliczonego . Jakbyś mógł to podaj jakieś sugestie jak to przejść.
Odpowiedz
Wtedy to nie jest wina solucji Może być albo twoja albo kolejny bug.

Ty w tej misji nie musisz zabijać wszystkich orków. Wystarczy, że zmusisz ich do ucieczki (zabijesz tylu, że nagle jeden da hasło odwrotu).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Czasem wtapiają się w tekstury albo się blokują, wtedy nie zalicza zadania
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Morra dnia Mar 28 2007, 07:38 PM napisał

Mam nadzieje,ze Ci chodzi o te farme na ktora napadaja gobliny majacy siedzibe w jaskini...Trudno wytlumaczyc,zawsze sie tam meczylem z tymi farmami a raczej ich odnalezieniem:/ Ta farma jest przy  drodze "okreznej"{tej blizej Trelis} prowadzacej do Montery idac z Ardei.Niedaleko od tej farmy jest jaskinia w skale i z niej biora sie owe gobliny.

[post="57014"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Dzięki Morra!!!
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Mam problem.W kilka questach, gdzie musze przynosić czy to pszenice do Stanforda, czy drewno i skóry do młyna. Nie moge ich znaleźć.(skór trzeba przynieść 8- ja znlazłem 7, stosu drewna też jednego nie moge znaleźć, a z 15 worków przenicy mam tylko 10). Nie mówcie mi że nie umiem szukać bo ich tam napewno nie ma(długo szukałem) Jest jakaś komenda w konsoli na ten bug??
Odpowiedz
A może to nie bug? Wszystko jest. Drewno jest, ostatnia brakująca paczka jest w domu naczelnika, trzeba ukraść. Skóry też są, ostatnia była chyba na studni lub na wozie. Natomiast worków pszenicy tam wszystkich nie ma. Reszta jest u bandytów.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No tak zapomniałem sprawdź zadanie ze złodziejami zboża w solucji. Ale z tego co pamiętam, to skóry wszystkie leżały na wierzchu...
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Dzięki za pomoc Dzięki wam nie musze uruchamiać konsoli(a tego nie lubie) Skóre znalazłem na studni, drewno odbrałem siłą naczelnikowi i złodziei zboża też pewnie niedługo dopadne

[Dodano po chwili]

Ja chyba to ślepy jestem. Znowu nie moge czegoś znaleźć. Tym razem artefaktu dla Nemroka z Geldern. Całą północ zwiedziłęm wszsytkie stwory wybiłem i artefaktu znaleźć nie moge.

PS. Znalazłem jakiś kamienny portal też ale nie wiem co z nim zrobić
Odpowiedz
Artefakt dla Nemroka znajduje się w okolicy wilczej kopalni (na górze z trzema lub z dwoma trollami-w ruinach).
PS. ten portal przyda się na samym końcu gry jak wybierzesz drogę Adanosa
pss. (społem ) ja szukałem tego portalu szmat czasu (nie chciało mi się stawać po stronie Adanosa) i go nie znalazłem
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Mam problem, którego nie mogę rozwiązać. W Cape Dun, żeby zdobyć reputację muszę zrobić kilka zadań. Robię takie ze muszę dostarczyć Ukrassowi jego towary, a nie mam pojęcie gdzie są....pomóżcie proszę....
Odpowiedz

Cytat

Nazwa: Dostarcz Urkrassowi jego towary
Zleceniodawca: Urkrass
Przebieg:
Urkras powie, że bandyci napadli na najemników i jego towary zostały skradzione. Każe nam je odzyskać. Trzeba pójść do obozu bandytów przy brzegu (niebieska kropka opodal farmy, numeru 11 na mapie)
Nagroda:
+1500 exp
+15 reputacja w Cape Dun
100 sztuk złota


Sprawdź mapę tu: http://gexe.pl/Gothic-3-art1726.html
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ok dzięki wielkie, ułatwiło mi to życie.....

[Dodano po chwili]

Ej kurczę... nie mogę tego znaleźć....idę według owej mapy i nic.....help!
Odpowiedz
Czasami towary Urkrassa są w jaskini w której siedzi Orgega nr 8 na mapie.
Odpowiedz
Mam misje z Mora Sull doprowadzić Orknaroka do Kareshu(to nie bakaresh) rzecz w tym, że nie wiem gdzie to jest oraz gdy mowie do Orknaroka, żeby zaczekał i wracam do niego i chcę żeby do mnie z powrotem dołączył to pisze, że nie ma takiej Komendy....

Drugie zadanie z Mora Sull mam odnaleźć pewnego Assasyna(nie pamiętam imienia) który zapuścił sie do ruin i z tam tond nie wrócił, kompletnie nie wiem gdzie go szukać!!! Dosłownie chyba szukałem we wszystkich ruinach!!!!


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Orknaroka trzeba zaprowadzic do Karesha{to nie miasto tylko NPC},tzn. do tego co stoi przy swiatyni Mora-Sul,posiada on tez 5 klucz do wczesniej wspomnianej swiatyni.
Owy assasyn zostal zamordowany{tez nie moge zapamietac jego imienia},lezy w ktoryms z grobowcow w ruinach{ja nie moglem zobaczyc jego ciala,ale zadanie wypelnilo mi sie jak wszedlem do podziemnego grobowca}.Ja zapytalem o niego napotkanego assasyna,on mnie zaprowadzil do niego.
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...