[BGI] Gdzie kupić Baldurs Gate 1

Kiedyś (chyba 4 lata temu) grałem w baldura. No i przestałem bo odwróciłem się "na chwilę" żeby zobaczyć inne RPG. W ogóle to sobie kupiłem 2 część i grałem w nią każdego ranka potem komp mi sie schrzanił to grałem w NWNa u babci(oczywiście swojego, kupionego w extra klasyce). No i jak mi naprawili kompa to zechciałem grać w 1 cześć Baldura. Patrze na płytę i co widzę jest porysowana i nie chce włączyć instalatora. No i mam problem podajcie mi jakiegoś CZYNNEGO linka z sklepem czy coś takiego (acha dobrze by było gdyby miał on dodatek Opowieści z Wybrzeża mieczy) TYLKO NIE SAGA BO JA MAM TYLKO W KIESZENI DO 30zł
Na Allegro już szukałem, gość sprzedaje bez dodatku

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia Sat, 05 May 2007 - 21:04 napisał

Kiedyś (chyba 4 lata temu) grałem w baldura. No i przestałem bo odwróciłem się "na chwilę" żeby zobaczyć inne RPG. W ogóle to sobie kupiłem 2 część i grałem w nią każdego ranka potem komp mi sie schrzanił to grałem w NWNa u babci(oczywiście swojego, kupionego w extra klasyce). No i jak mi naprawili kompa to zechciałem grać w 1 cześć Baldura. Patrze na płytę i co widzę jest porysowana i nie chce włączyć instalatora. No i mam problem podajcie mi jakiegoś CZYNNEGO linka z sklepem czy coś takiego (acha dobrze by było gdyby miał on dodatek Opowieści z Wybrzeża mieczy) TYLKO NIE SAGA BO JA MAM TYLKO W KIESZENI DO 30zł 
Na Allegro już szukałem, gość sprzedaje bez dodatku

[post="62518"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jest pewien problem, Baldur's Gate już nie sprzedają na terenie polski bynajmniej oficjalnie....

Ale skoro masz oryginał to zarejestruj się w sklepie gram.pl(oficjalny internetowy sklep CD Projektu) i masz możliwość wymiany dysku jedynie za co płacisz to koszt wysyłki jakieś 15 zł. Większość gier z CD Projekt posiada dożywotnią gwarancję. Nawet nie musisz podawać przyczyny jak doszło do zniszczenia twojego dysku.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Z tego co wiem to sklep gram.pl obejmuje gwarą chyba tylko nowo kupione produkty. To chyba (podkreślam) nie działa wstecz.

[Dodano po chwili]

Jest jeszcze jedno wyjście. Skoro posiadasz oryginał to możesz sobie ściągnąć BGI lub skopiować od kolegi i traktować to jako kopię zapasową. Nie będzie to łamaniem prawa.
Tyle że ja nie mam kolegów którzy mają gry RPG wolą cholernie głupie gta. Nie wiem jeszcze poszukam w necie.



No dobra miałem ale on sprzedał na Allegro
E jak nie sprzedają 1. Jestem pewien, że w empiku widziałem. Zresztą ściągnij sobie z netu. A jak już wszystko zawiedzie to mogę ci virtuale na rapidshera wrzucić. Jak nie będziesz mógł znaleźć to daj znać na pm. Tylko bez przewałów. Najpierw poszukaj sam.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Sprawa ma się tu tak samo jak z Planescapem

W EMPiKu na pewno nie znajdziesz, bo "z pustego i Salomon nie naleje", nie ma gry w magazynie, proste. Masz do wyboru:
1. Czekać, aż CDP dorzuci znowu BG do NXK.
2. Poczekać, aż ktoś wstawi ten produkt w tzw. używkach http://www.gram.pl/uzywki.asp
3. Allegro i inne sklepy Internetowe (z tymi drugimi też może być problem, bo najczęściej nie mają na składzie).
4. (Jak już jesteś zdesperowany) Poszukać w jakimś supermarkecie typu Tesco, Auchan. Czasem pod zwałami tanich, budżetowy gierek można znaleźć prawdziwe skarby wink.gif

Tak czy siak życzę powodzenia.

Co do Dożywotniej gwarancji CD-Projektu cytuję:

"Usługą Dożywotniej Gwarancji objęte są wszystkie gry PC wydane przez CD Projekt, począwszy od 23 września 2005 roku. Nośniki każdej z tych gier można wymienić przez cały okres życia produktu, czyli tak długo jak dana gra znajduje się w sprzedaży. Bez względu na to w jakiej serii dostępna jest gra, jeśli możesz ją kupić, możesz także wymienić płytki. Wymiana nośników jest darmowa. Pokrywasz jedynie koszt pakowania i przesyłki nowych płyt do Ciebie - 15,90 zł."
Hm. Dzisiaj popatrzyłem na płytki...
Są mocno zarysowane tylko 2. Inne lekko.
Cd1
I CD6(dodatek)
Byłbym wdzięczny żeby ktoś wrzucił chociaż płytkę CD1 na rapidshara
(link na PW)
witam
ja mam podobny problem zgubila mi sie 4 plyta
doszel do 3 rozdzialu i tyle z grania
Macie problemy.... wrzućcie od razu całą grę
Wszyscy skorzystają

Ja tez mam identyczną sytuację co autor ale nie chce mi się bawić w te "pierdułk"i, aha, i ona nie jest z CDP
Ściągnąłbym sobie i po kłopocie

Kurcze nie dadzą

Dajcie na rapidze płytke cd1.



Kurde Balans ani jedynkę ani w dwójkę se nie pogram.
Jeżeli nadal ktoś chcę kupić BG + ToSC to tutaj link do licytacji na allegro:

Allegro

a tutaj do samego BG:

BG

co jak co jeśli ktoś już ma oryginał to prawo zezwala na pobranie z sieci danego produktu jako kopii dla własnego użytku... Jeżeli ktoś korzysta z sieci p2p to zapraszam na tę stronę tam na pewno znajdzie do pobrania BG + ToSC : Osloskop (nadmienię tylko, że serwis działa legalnie gdyż nie zawiera danych a jedynie sumy, więc sądzę ze przez samo podanie adresu tego serwisu nie naruszyłem prawa, lecz jeśli jest tu osoba wykwalifikowana w dziedzinie prawa, niech mnie więc poprawi

Pozdrawiam serdecznie
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Tyle że link Allegro teraz kosztuję 40 złotych+ przesyłka

A sam bg mi nie odpowiada bo będę musiał dokupić se dodatek bo też porysowany


Proszę o pomoc...

PS: Na Osloskopie nie ma

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 21 cze 2007 - 16:28 napisał

PS: Na Osloskopie nie ma

[post="70489"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jest.

Wysłałem Mistrzowi Krezysztofowi linka na PW, żeby nie skorzystał ktoś, kto nie ma oryginalnej wersji gry.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 21 cze 2007 - 16:28 napisał

PS: Na Osloskopie nie ma

[post="70489"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Khem Khem.... tak tylko dodam na przyszłość że gdyby nie było to bym nie wysyłał linka :] Zawsze staram sie umieszczać rzetelne źródła wcześniej sprawdzone przeze mnie
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Emule mi wcześniej nie ściągało
ale teraz wszystko ładnie się ściąga właśnie dobiło 320 mb

Wielkie dzięki za pomoc

[Dodano po chwili]

O kurka...
NIE działa Buuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego????? Powiedzcie mi dlaczego?????
Beeeee
M.K. Na górze forum masz taki czerwony napis REGULAMIN. Kliknij na niego i przeczytaj całość, a ze szczególną uwagą punkty: 9a. i 3ai i 3aiii. Jeśli się do tego zastosujesz to ja nie zamknę tego tematu i, być może ktoś będzie ci w stanie nawet pomóc.
No dobra ściągnąłem sobie z eMula Cd1
Uruchamiam Setup.exe i nic...
Tak samo mam z instalatorem na płytce. <_<
Widzisz posiadasz obraz płyty i teraz zależy jakim programem ten obraz płyty zainstalowałeś no chyba ze nowa płytke wypaliłeś... ale wracając do programu to zobacz czy masz właczone wszystkie potrzebne emulacje... Do nagrywania polecam Alcohol120% do odtwarzania obrazów bezpośrednio z dysku równiez alcohol ale lepszy jest Daemon Tools
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Problem rozwiązany Baldur działa.

Temat do zamknięcia.
A dla tych którzy chcą sobie kopić nich pójdą do empiku i zapytają się sprzedawcy.
Sagę Baldur's Gate (Baldur's Gate I, Opowieści z Wybrzeża Mieczy, Baldur's Gate II, Tron Bhaala) będzie można zakupić już 26 lipca, w ramach nowej i specjalnej serii CD-Projekt, która zwie się bodajże "eXtra Klasyka Gold" (to samo co eXtra klasyka, tylko ze złotymi oznaczeniami).

Cechować się będzie dwukrotnie grubszą instrukcją wraz z poradnikiem oraz materiałami dodatkowymi dostępnymi na płycie. To wszystko na jednym DVD. Cena ? 24,99 zł.

Tak, więc poszukiwania zakończone i nie powinno być już problemów z nabyciem. Nic tylko czekać

Temat zamykam.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...