[GII:NK] Nie wyświetla mi się opcja dialogowa

Mam problem z G2NK ( nie ma forum o problemach to dałem tutaj).
W 3 rozdziale gdy juz zdobyłem Oko Innosa Pyrokar kazał mi iść do Vatrasa, a Vatras kazał iść do innych magów wody i załatwić mu zmiennika, lecz gdy tam jestem nie mam linijki z tym zdaniem u żadnego z magów! I jaszcze mam podobny problem z Laresem powiedziałem mu, że możemy iść po ornament do lasu, on powiedział że jak tylko mu powiem to ruszymy, a nie ma tej linijki! Proszę pomóżcie mi!
Odpowiedz
Prawdopodobnie trafłeś na najgorszy bug NK. Grasz najemnikiem? Bo jeżeli tak, to prawdopodobnie wykonałeś pewne czynności w złej kolejności i teraz nie będziesz miał możliwości zrobienia zmiennika. Nie posiadasz także fragmentu ornamentu, który musisz zanieść, a później złożyć. Na błąd nie ma rady. Musisz zacząć grę od początku i wykonać odpowiednie czynności w dobrej kolejności. Niestety nie pamiętam które
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie ma żadnej rady bo właśnie jestem Najemnikiem! Ale mam 2 ornamenty z farmy Lobarta i Sekoba. Błąd z Laresem jakoś zniosę ale nie z Saturasem! A gdy poczekam albo coś. Proszę napiszcie!!!!
Odpowiedz
No to mówię, że nic na to nie poradzisz. Co z tego, że masz te ornamenty, skoro nie masz pierwszego kawałka i nic nie zrobisz? Nie pojawi ci się tekst u Saturasa i nic nie bedziesz mógł zrobić. Zacznij od początku. I tak jesteś wcześnie, dojście tutaj zajmie mało czasu, kilka godzin. Poza tym ja to robiłem pzred pójściem do kolonii.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
miałem podobny wypadek : byłem w 3 rozdziale (jeszcze w ogóle nie przechodziłem dodatku)pomodliłem sie do beliara i mogłem ulepszyć szpon chociaż w ogóle nawet nie zdobyłem broni a już na pewno nie byłem w dolinie budowniczych bardzo dziwne....
Odpowiedz
Daleko zaszedłeś więc jest jeszcze jedna możliwość: {UŻYCIE KODÓW}

Ale ja niestety nie znam wielu kodów, cóż w końcu z nich nie korzystam....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Jest jeszcze jedna opcja. Pój po ornament sam -.- Czy ktoś już kiedyś tego próbował ??
Odpowiedz
← Gothic

Nie wyświetla mi się opcja dialogowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...