[GI] Poza Barierą strażnicy świątynni?!?

Wpiszcie koda na nieśmiertelność..pójdźcie tam gdzie was wrzucono na początku i postarajcie sobie polatać w stronę przejścia do khorinis nic wam sie niestanie jeżeli macie koda na nieśmiertelność i żeby latać przytrzymujcie klawisz F8 i pochwili będziecie z barierą..polatajcie trochę dalej a znajdziecie stra...strażników świątynnych !! No beka po prostu hehe ... Wytłumaczcie mi skąd oni tam-za barierą sie znaleźli ?? Proszę o duuużo odpowiedzi !!
Odpowiedz

Użytkownik ziomek dnia May 4 2007, 07:13 PM napisał

Wpiszcie koda na nieśmiertelność..

[post="62120"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Powinno być "Wpiszcie kod na nieśmiertelność".

Użytkownik ziomek dnia May 4 2007, 07:13 PM napisał

Wytłumaczcie mi skąd oni tam-za barierą sie znaleźli ??

[post="62120"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zapewne jakiś bug, nic nadzwyczajnego.

A tak w ogóle, to po co grać na kodach?...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Hmm, nie wiedziałem o tym. Z ciekawości sobie sprawdzę.

Ver, jak już się przeszło grę przynajmniej raz to fajnie jest się trochę pobawić kodami.


Odpowiedz
tam są strażnicy świątynni tylko nic im niemożna powiedzieć ale za to mają twarze jak ci strażnicy w 6 rozdziale w świątyni śniącego..a ty Verthogh sam zobacz bo padniesz z wrażenia
Odpowiedz
Odczuwam awersję do kodów, więc nie zobaczę. Tym bardziej, że jeszcze nie przeszedłem Gothica.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Sat, 05 May 2007 - 11:32 napisał

Odczuwam awersję do kodów, więc nie zobaczę. Tym bardziej, że jeszcze nie przeszedłem Gothica.

[post="62273"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Verthogoth nie krytykuj ziomka skoro dodał kolejną ciekawostkę, na pewno niektórym osoby się spodoba.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Ups!Skapowałem się że ten trick działa tylko w Mrocznych tajemnicach
niech jakiś moderator przeniesie ten temat do Subfory "mody"
Odpowiedz
← Gothic

Poza Barierą strażnicy świątynni?!? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...