Piłka Nożna- ogólnie

Pozostaje budować stadiony i ...obczajać za biletami ! Mieszkam raczej dalej od każdego z miast, więc trzeba będzie dojeżdżać, ale nowymi (mam nadzieję) autostradami:)
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z tym zwróci nie zróci to się jeszcze zobaczy. Niech przykładem będzie Olimpiada w Grecji. Olbrzymie nakłady które się nie zróciły i co pozostało? Kupa obiektów które będą popadać w ruinę i na które nikt nie będzie wykladał kasy by je utrzymać w jako takim stanie.
Odpowiedz
Mówili że jak się Euro uda to będą startować do olimpiady w 2024
Odpowiedz
Nie pamiętm kto to się w radiu wypowiadał, ale mówił, że poziom piłki musi się podnieść po Euro 2012 bo inaczej na gigancie w Gdańsku będzie pykać trzecia liga xD.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Cytat

Z tym zwróci nie zwróci to się jeszcze zobaczy. Niech przykładem będzie Olimpiada w Grecji. Olbrzymie nakłady które się nie zwróciły i co pozostało? Kupa obiektów które będą popadać w ruinę i na które nikt nie będzie wykładał kasy by je utrzymać w jako takim stanie.


Jak na razie wszystkim organizatorom tej imprezy raczej wszystko się zwracało... Oczywiście możliwe jest ryzyko klapy, ale mam nadzieje, że Olimpiada w Grecji jest tylko tym niechlubnym przykładem i takie coś nas nie spotka


Cytat

Nie pamiętam kto to się w radiu wypowiadał, ale mówił, że poziom piłki musi się podnieść po Euro 2012 bo inaczej na gigancie w Gdańsku będzie pykać trzecia liga xD.


No i co z tego ? To żadna nowość... Na największym stadionie w Polsce, w Chorzowie trenuję II - ligowy Ruch Chorzów i jakoś nikt nie narzeka A poziom piłki w kraju już się poprawia, wystarczy popatrzeć na naszą reprezentację i ligę. Z resztą nikt nie mówił, że na tym obiekcie muszą się odbywać tylko i wyłącznie mecze piłkarskie, nie ?
Odpowiedz
Ja poprawy w lidze nie zauważyłem. Dopóki polska piłka będzie przesiąknięta korupcją to na arenie międzynarodowej nie mamy czego szukać, no może reprezentacja mogłaby coś zwalczyć.
Odpowiedz
Poziom polskich klubów powinien się podnieść choćby z jednego powodu. Dostaną za darmo super stadiony, a więc i budżety będą większe (więcej droższych biletów, mecze międzynarodowe itp.). A tak poza tym jak ktoś będzie wiedział gdzie bilety można zaklepywać to pisać tutaj. Ja się napewno piszę na mecze w Gdańsku i inne mecze Polaków, w tym mecz otwarcia, ale do tego będzie trzeba dużo szczęścia.

Odpowiedz
Nikt nie narzeka bo wiecie... Jest nas dwóch: Widzew i Ruch : P

To że będą wyższe ceny biletów raczej nie zachęci ludzi do odwiedzania stadionów po Euro. Już musiałem odpuścić kilka meczów na Widzewie tylko dla tego że wszedł do pierwszej ligi^^ a co dopiero 40-tysięczny stadion.

Ja poprawy w Polskiej piłce nie widzę dopóki ŁKS jest na szczycie. Żart

Podobno mamy ściągnąć 150k chińczyków do budowy dróg i stadionów bo Polaków brakło
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Ashgan dnia Apr 18 2007, 03:57 PM napisał

Spotkałem się z ludźmi, którzy nie wiedzą gdzie znajduje sie nasz kraj.

[post="58321"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Właśnie dzięki Euro i transmisji na prawie cały świat, każdy będzie wiedział gdzie leży Polska...

W końcu też my polscy kibice, będziemy mieli ogromne szanse na dostanie biletu (zostanie przyznane
nam pół mln z szacowanej na półtora mln wejściówek)...eh jeszcze teraz pamiętam ten ból kiedy nie
załapałem się na WC w Niemczech....

Niedawno czytałem artykuł pt. Reprezentacja Polski A.D. 2012, był podany skład i kilka zdań obok
każdego zawodnika...przesadzili:D zresztą zobaczcie sami:

Łukasz Fabiański - W Glasgow wciąż pamiętający Boruca, bez wahania sięgnęli po Łukasza, gdy
szukali następcy. "Fabian" czyni postępy jeszcze szybciej niż starszy kolega i wygryzł go z reprezentacji.

Grzegorz Bronowicki - Legia nie mogła zatrzymać piłkarza o żelaznych płucach. "Bronek" najpierw
w 2007 r. trafił do Lens, a od dwóch sezonów błyszczy we wciąż wielkim Lyonie.

Kamil Glik - Po cichu, wbrew złośliwym krytykom, Kamil przebił się z młodzieżówki realu do pierwszej drużyny. Rosły blondas zajął w sercach kibiców miejsce osierocone przed laty przez Fernando Hierro.

Mariusz Lewandowski - Ikona Szachtara - 12 sezonów w klubie z Doniecka. Nic dziwnego, że gdy w finale
na stadionie w Kijowie zmierzymy się z Niemcami, Ukraińcy będą go wspierać jak swojego.

Lukas Olbrich - Polacy kochają go, nie poszedł drogą Podolskiego i Klosego, a Niemcy plują sobie
w brodę, że wypuścili z rąk tak solidnego obrońcę.

Łukasz Garguła - Mistrz Polski z Bełchatowem w 2007 roku, mistrz Włoch z Palermo w 2008 roku,
gwiazda wielkiego Interu sprowadzony przez Massimo Morattiego za ciężkie pieniądze.

Przemysław Kazimierczak - Z Boavistą Porto podbił Portugalię i przebierał w ofertach składanych
przez Sporting, Lisbone i FC Porto. Zdecydował się na ten ostatni klub i gra równie dobrze jak przed
laty w bramce Józef Młynarczyk.

Zeyn S-Latef - "Polski Zidane" oczarował Arsene'a Wengera i coraz częściej dostaje od niego szanse
w Arsenalu Londyn. Najlepszy technik od czasu Zbigniewa Bońka.

Jakub Błaszczykowski - "Kuba Westfalia liebes dich" - transparent, który zawsze wisi na Signal Iduna
Arena, mówi sam za siebie.

Ebi Smolarek - Za zasługi w Borussi działacze pozwolili, by odszedł do Feyenordu Rotterdam, gdzie jest
równie skuteczny jak przed laty jego tata Włodzimierz.

Radosław Matusiak - Garguła nie zostałby królem asyst, gdyby nie wykorzystywał ich Matusiak.
Polskiego duetu Interowi zazdrości cała Italia.

(I na koniec najlepsze)

Jacek Bąk - Na swojego następcę namaścił go sam Leo Beenhakker po bardzo udanym mundialu w RPA
w 2010 roku, gdzie Polska została trzecią drużyną świata.

Normalnie boki zrywałem Ale trzeba pogratulować autorowi niezwykłej wyobraźni i super optymizmu.
Źródło: Metro/Wrocław 20 - 22 kwietnia 2007
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
No i szykuje nam się powtórka z rozrywki. W finale Ligi Mistrzów spotkają się ekipy FC Liverpool oraz AC Milan. Przyznam szczerze, że mi trochę ulżyło, bo fatalnie by się oglądało "angielski finał" i do tego z spotkałby się dwie drużyny, których wybitnie nie lubię brrrr... Na szczęście na San Siro Milan pokazał klasę i dojrzałość na jaką przystało klubowi o takich tradycjach i historii. Manchester praktycznie w tym meczu nie istniał. Szczególne brawa należą się Kace i Seedorfowi (za całokształt) oraz Gattuso (za ambicje ). Szkoda, że Dudek nie zagra w finale... Na jego nieszczęście Pepe Reina bronił wczoraj fantastycznie i wygrał półfinał Liverpoolowi. A szkoda, bo mecz by miał dodatkowy smaczek z "polskim akcentem" w bramce

Finał w Atenach już 23 maja ! Nie wiem jak wy, ale ja trzymam kciuki za Milan i pozostaje mi mieć nadzieje, że historia nie lubi się powtarzać
Odpowiedz
A ja jak nie lubię żadnej drużyny to jestem za tą która lepiej będzie grała w finale, więc wszystko mi teraz jedno kto z tej dwójki wygra. Mam jedynie nadzieję że będzie mecz równie emocjonujący co 2 lata temu.
Odpowiedz
Mi tam wszystko jedno. Ani Milanu, ani Liverpoolu nie lubię. Niech wygra lepszy.
Szkoda, że Czerwone Diabły przegrały...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Ja tam pamiętam tylko 2 dobre finały Europejskich...

Liverpool 5: 4 Deportivo Alaves - UEFA, genialny mecz chciałbym same takie
Real Madryt 3 : 0 Valencia - nie lubię Realu ale pokazali klasę

Poza tym cieszy mnie, że Liverpool przeszedł dalej bo założyłem się z kumplem, że Chelsea odpadnie przed finałem

Co do tej "szkody" to Liverpool nie wszedłby do finału gdyby nie Reina, więc jakby nie było Dudka by nie było.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Sat, 05 May 2007 - 18:38 napisał

Liverpool 5: 4 Galatasaraj (jak się to pisze? ) - UEFA, genialny mecz chciałbym same takie

[post="62382"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Galatasaray Stambuł*

Aczkolwiek czy na pewno o ten zespół Ci chodzi?
Liverpool w pucharze UEFA grał w trzech finałach:
1973 z Borussia Mönchengladbach
1976 z Club Brugge (Belgia)
2001 z Deportivo Alaves - tutaj było 5:4 zwycięstwo po złotym golu (a raczej bramce samobójczej pod koniec dogrywki, ale nie jestem pewien, musiałbym poszukać) - czyżby o to spotkanie Ci chodziło? Jeżeli nie, to bym prosił o więcej informacji o wymienionym przez Ciebie spotkaniu.
Odpowiedz

Użytkownik Saimar Gruplu dnia Sat, 05 May 2007 - 17:10 napisał

Galatasaray Stambuł*


2001 z Deportivo Alaves - tutaj było 5:4 zwycięstwo po złotym golu (a raczej bramce samobójczej pod koniec dogrywki, ale nie jestem pewien, musiałbym poszukać) - czyżby o to spotkanie Ci chodziło? Jeżeli nie, to bym prosił o więcej informacji o wymienionym przez Ciebie spotkaniu.

[post="62402"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Racja racja. Wybaczcie. Po prostu rok później ( chyba ) Galatasaray wygrali UEFA i mi się pomyliło Oczywiście Deportivo. Już poprawiam ten niecny błąd

A jak te filmiki zobaczyłem to mi się brameczka Zidane'a przypomniała z jednego finału .
http://www.youtube.com/watch?v=rOUMBUB8L-0 <- ucieszył mnie

Edit:
@Down: Cholera muszę jakiś Bilobil czy coś wziąć
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Sun, 06 May 2007 - 16:41 napisał

Po prostu rok później Galatasaray wygrali UEFA i mi się pomyliło Oczywiście Deportivo.

[post="62800"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Galatasaray wygrała puchar UEFA rok wcześniej (2000rok) pokonując Arsenal w karnych (3:1 czy 4:1).
Rok później (względem zwycięstwa Liverpoolu) był Feyenoord Rotterdam bodajże z Borusią Dortmund wtedy grał.
Ale to taka drobnostka
Odpowiedz
Podsumuję ostatni występ Widzewa:

Cytat

...
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Hehe...Baty ładne dostaliście, trzeba przyznać 6:1 Lech zagrał pięknie i nie mieliście nic do powiedzenia w tym meczu. Setna brameczka Reissa też niczego sobie, choć prawie została nieuznana Brawa dla Lecha i dla kibiców w Poznaniu, bo liczba 20 tys. ludzi na stadionie robi wrażenie i mam nadzieje, że za parę lat będzie to standard na wszystkich boiskach(póki ci większość klubów nie ma tylu miejsc, aby posadzić taką ilość publiczności)

Co do ligi to wspomnę, że Legia wygrała z Łęczną 2:1. Niewiele, bo niewiele, ale trzy punkty nasze Korona przegrała z Cracovią i dzięki temu uciekliśmy rywalowi skutecznie umacniając się na trzecim miejscu. Szanse na Puchar Intertoto coraz większe (bo w odrobienie 7 punktów do Zagłębia, a tym bardziej 9 do Bełchatowa nie wierze), dobre i to po fatalnie rozpoczętej rundzie. Niby tam teraz jakieś zawirowania z Zagłębiem w kwestii afery korupcyjnej w naszej lidze, ale wątpię by doszło do czegokolwiek. Swoją drogą wolałbym, żeby piłkarze wywalczyli miejsce premiowane Pucharem UEFA na boisku, a nie przy stoliku.

No i fantastyczna kolejka nam się zapowiada. Wielkie derby w Krakowie przy ulicy Kałuży Cracovia - Wisła i realna szansa tych pierwszych na odegranie się odwiecznemu rywalowi, a także ligowy klasyk Legia - Widzew, tego spotkania nie trzeba zapowiadać Choć zespoły z Warszawy i Łodzi walczą o diametralnie inne cele to możemy tu oczekiwać wspaniałego spotkania. Ja osobiście mam tylko nadzieje, że Łowc@ w sobotę napiszę podobny post podsumowujący obecną formę Widzewa i Legia powtórzy wynik z Poznania miażdżąc rywala

[Dodano po chwili]

http://www3.legialive.pl/

No i klasyk znowu dla nas
Odpowiedz
A niech cię Tokar! Jeszcze wrócimy!
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...