Nowa ranga na forum

Będzie krótko. Oto propozycja zwlaszcza dla nowych użytkowników.

Troll:

i. nie może pisać w działach OT
ii. ma ustawiony trollowaty awatar i trollowatą sygnature
iii. nie może zmieniać swojego awatara i sygnatury
iv. ma zablokowany dostęp do off-topicu
v. nie może wysyłać e-maili i PM'ek
vi. nie może korzystać z Shout-Boxa

I żeby nie było, jest to przejaw naszego milosierdzia. Bo zamiast dawać bany i kłócić się dajemy taką oto rangę. By się jej pozbyć nalezy pokazać, że się rozumie takie słowa jak 'regulamin forum', 'netykieta', słownik'.

Więcej szczegółów w nory regulaminie ktory pokaże się lada chwila.
Odpowiedz
Ekh zbawienna propozycja widzę. Ciekawym rozwiązanią mówimy tak ;D

Tylko wiesz o tym iż jest to gorsze od bana? :> Bo gnębisz psychicznie takiego delikwenta

Odpowiedz
Przecież tak naprawdę jesteśmy wilkami w owczej skórze.
Odpowiedz
Gnębienie psychiczne?!... Może i coś w tym stylu. Jednakże skoro porównujesz do bana to zważ na to, iż wraz z nim - użytkownik traci możliwość korzystania z forum. Tutaj dostaje szansę. Ma konkretne ostrzeżenie i musi się starać o dobre imię dla siebie, o to by inni go szanowali, a także o zdjęcie tej rangi.
Dla niektórych będzie to wielce motywujące, inni zaś (znając ludzi) zaczną wyklinać i porzucą forum. Nie zdziwię się jak na tydzień bądź dwa, by powrócić z przemyśleniami...
Co będzie - czas pokaże. Mi pomysł się podoba.
Odpowiedz
Dałbym taką sygnaturę:

                                 --------------------------<br />
                        /|  /|  |                          |<br />
                        ||__||  |                          |<br />
                       /   O O\__      JESTEM TROLLEM!     |<br />
                      /          \                         |<br />
                     /      \     \                        |<br />
                    /   _    \     \ ----------------------<br />
                   /    |\____\     \     ||<br />
                  /     | | | |\____/     ||<br />
                 /       \|_|_|/   |    __||<br />
                /  /  \            |____| ||<br />
               /   |   | /|        |      --><br />
               |   |   |//         |____  --><br />
        * _    |  |_|_|_|          |     \-/<br />
     *-- _--\ _ \     //           |<br />
       /  _     \\ _ //   |        /<br />
     *  /   \_ /- | -     |       |<br />
       *      ___ c_c_c_C/ \C_c_c_c____________


[Dodano po chwili]

Ech, nie wyszło. Wklejcie to sobie do notatnika.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
To wygląda jak muminek
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ino fakt

Było kiedyś w tym artykule na wikipedii. Tylko zamiast "Jestem trollem" było "Prosimy nie karmić trolla". Tu można zobaczyć ten artykuł.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Pomysł z ową rangą jest ciekawy i najprawdopodobniej forum dobrze na tym wyjdzie. Ale interesuje mnie mnie jedna rzecz. Mianowicie: czy ranga Troll jest przyznawana każdemu nowemu użytkownikowi? Bo muszę wspomnieć, że przeglądając listę trolli, zobaczyłem, że póki co jest tylko jeden: Sagorn. Dodatkowo nie napisał on ani jednego posta i dołączył wczoraj o 20:27, więc domyślałam się, że raczej nie napisał niezgodnych z regulaminem postów, które zostały usunięte.

A muszę powiedzieć, że nie dla każdego użytkownika, który rejestruje się na tym forum, jest ono pierwszym. I nie każdy z tego właśnie powodu jest trollem (dzieckiem Neo). Więc proszę o odpowiedź.









Odpowiedz
Ehhh. Myślenie, że każdy nowy użytkownik miałby dostać taką range jest obrazą nasz wszystkich którzy zarządzamy forum i posądzaniem nas conajmniej o głupotę.

OCZYWIŚCIE ŻE NIE!

Sagorn by trollem testowym, specjalnie założonym kontem na którym dokonaliśmy odpowiednich crashtestów. Rownież Ven'Diego otrzymał wczoraj na chwilę taką rangę.
Odpowiedz
Ach, już rozumiem. A jeśli kogoś obraziłem to przepraszam. Jednakże stało się tak z powodu mojej niewiedzy.









Odpowiedz
No dobra... *zaciera ręce* Kto chce pierwszy na trolla?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Zaczynam się bać Trolla sądząc po tym jak się zachowuje na Forum i jakie posty pisze w zasadzie powinienem być trollem.dziękuje moderatorom.
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
Ty nie dziękuj moderatorom tylko zacznij pisać z sensem, skoro nawet sam zauważyłeś, że Twoje posty nie są najwyższych lotów. Co do moderatorów, fakt, są bardzo miłosierni. Inni by się pewnie nie pieścili i dali Ci bana. Doceń więc to i pokaż im, że nie popełnili błędu dając Ci szansę. Wszyscy użytkownicy trzymają kciuki .


Odpowiedz
Dzięki za kciuki za trzymanie kciuków ot co.Michał trzymaj za mnie kciuki !
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
Titanium wiesz na czym polega niepisanie głupich postów? Polega na nie pisaniu, że się będzie nie pisać głupich postów.
Odpowiedz
Chce zostać na 1 dzień trollem z na piskiem w sygnaturze SAM TEGO CHCIAŁ

Dobra żartowałem. Chm gdzieś widziałem taka stronkę z bannerami Nie karmić trola.
Odpowiedz
Ta ranga jest gorsza od bana i bardzo dobrze.
Ja już mam trollowego awatara.
Verthogh chodziło ci o to:

Odpowiedz
Zagiąłeś mnie... też mam czasem opóźniony zapłon w odpowiadaniu na forum... ale żeby odpisać komuś po 1122 dniach 1 godzinie i 55 minutach*...

Gratulacje...








*Jest to równoznaczne: 26929,92 godzin
Jest to równoznaczne: 1615795 minut
Odpowiedz
A to odpisywanie w starych tematach to jakieś tabu i rzecz niedozwolona? ; > Chill!

Chyba że czepianie się to taka metoda na otrzymanie owej rangi ; ))
Odpowiedz
Och spokojnie... gdyby było to niedozwolone toby ninja już byli w jego pokoju...
a tak btw, to teraz ty czepiasz się mnie

[Dodano po 8 minutach]

Odpowiedz
← Game Exe

Nowa ranga na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...