[GII:NK] Morski potwor

Gdzie moge znalezc wodnego potwora? Slyszalem ze gdy sie plywa po przystani w korinis to po pojawia sie morski waz ktory nas wciaga pod wode a ja szukalem go plywajac i niemoge go znalezc.
Odpowiedz
Tam gdzie stoi statek paladynów to idz na tą plażę i wskocz do wody i płyń na zachód i tam najczęściej jest ten potwór ale ogólnie on nie ma stałego miejsca występowania można go spotkać płynąc bardzo daleko od brzegu.
Odpowiedz
Wystarczy odłynąć daleko od brzegu w dowolnym miejscu. Ale filmik jest tylko w niektórych wersjach. Czasem jest niemiecki napis: "Piranie cię obserwują."
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Też słyszałem o tym potworze ale nigdy go nie mogłem znaleźć szukałem tez na tej wyspie nie wiem czemu ale go nie znalazłem
Odpowiedz
Bo potwór to granica gry, byś nie mógł odpłynąć za daleko. do wyspy można normalnie dopłynąć, bo są na niej rzeczy. Ale wystarczy, że będziesz płynął dalej przed siebie to po krótkim czasie cię pożre.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No wlasnie gdy idplywam za daleko to mam 3 napisy : Piranhas are watching you, Piranchas are crothing your boots, well swim to home to mummy. I jak jakis napis wyskoczy to slysze dzwiek potwora ale go niema, to znaczy ze mam zla wersje i go niespotkam ?
Odpowiedz
Nie masz zlej wersji. To znaczy ze tego potwora tak naprawde nie ma. To tylko takie okreslenie granic gry. Cos jak Magiczna Bariera w G1

Odpowiedz
Jest potwór, ponieważ jest do niego filmik bo go oglądałem i Gothicu też go spotkałem.
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz

Użytkownik matill dnia Apr 9 2007, 05:35 PM napisał

Jest potwór, ponieważ jest do niego filmik bo go oglądałem i Gothicu też go spotkałem.

[post="57724"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jak już było napisane wyżej, nie występuje on we wszystkich wersjach gry. To, że Ty go miałeś nie oznacza, że będą go mieli wszyscy. Ja osobiście miałem napisy, które wymienił w swoim poście Bezimienny Michał, żaden filmik się u mnie nie pokazał.


Odpowiedz
To jest jak ze swietym Mikolajem

Jedni widzieli, drudzy nie. A tak naprawde to bajka dla dzieci ;]

Odpowiedz
Nie gadaj ja widziałem nawet filmik z tym potworem na internecie tylko nie wiem po co go szukacie ????Dla przygody???
Odpowiedz
w khorinis płynąłem przed siebie i był napis Piranhas are watching you ciągle nie znikał a ja nie widziałem potwora nic nie słyszałem i przez was utknąłem na środku morza nie wiem w którą stronę płynąć !! widziałem tylko napis,wodę i niebo.....

[Dodano po chwili]

W jarkendarze to samo

[Dodano po chwili]

Znalazłem następną ciekawostkę..jak długo będziecie płynąć w stronę "potwora" to w końcu będziecie chodzić po wodzie..dziwne
Odpowiedz

Użytkownik ziomek dnia Tue, 08 May 2007 - 22:59 napisał

jak długo będziecie płynąć w stronę "potwora" to w końcu będziecie chodzić po wodzie..dziwne

[post="62015"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Może u ciebie. Ja płynąłem, płynąłem, płynąłem, filmik z potworem i główne menu. I tyle.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Widzial ktoś kiedyś filmik z tym potworem na youtube albo coś? Ja aktualnie niemam zainstalowanej gry więc niestety niesprawdze , a ciekaw jestem :-)
Odpowiedz
Ja jak 1 raz gralem w gothica II to niewiedzialem jak sie plynie do Irdorath i wskoczylem do wody i probowalem tam doplynac na poczatku mialem takie napisy: Piranhas are watching you, Piranchas are crothing your boots, well swim to home to mummy. A pod koniec pojawil sie filmik z wezem morskim i skonczyla mi sie gra.
Odpowiedz
He he znalazłem dziada pamiętam moją minę odbijającą się w monitorze ale byłem zdziwiony
Odpowiedz

Użytkownik ziomek dnia wto, 08 maj 2007 - 20:59 napisał

Znalazłem następną ciekawostkę..jak długo będziecie płynąć w stronę "potwora" to w końcu będziecie chodzić po wodzie..dziwne

[post="62015"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tu chodzi o to że dalej nie ma dalej gry . Albo wpisywałeś kody i ci się coś zepsuło
Odpowiedz
← Gothic

Morski potwor - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...