[NWN:HotU] Błędy w HotU

Chciałem tu zwrócić uwagę na jeden nieco śmieszny, aczkolwiek upierdliwy błąd . Mianowicie w lokacji Mistrza Zagadek, czy coś takiego był jeden Mistrz Zagaden (jest ich tam od zajebca :wink: ) którego nie można było uderzyć, a nawet do niego się zbliżyć, bo gra się zawieszała. Nie wiem, czy tylko u mnie tak było. Ale trochę dziwna niedoróbka .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
ja niemialam takiego problemu ale za to mialam inny jak chodzilam po canii to mozna spotkac takie krysztaly ktore pokazuja co robi mefistoteles :] i przy jednym z takich krysztalkow ktory pokazywal mefistotelesa w kaczmie pod ziejaca czeluscia mialam smieszny blad a mianowicie po przejscu mefa to gra sie hmmm moze nie zawieszala ale cos sie knocilo bo niewracala kamera do normalnej gry tylko caly czas widzialam ta pusta karczme i nic sie niedalo zrobic musialam ladowac wczesniejsza gre zapisana
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Gamorin - no comprende.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Czego nie kapujesz mości paladynie .zanim walczysz z Mefistofelesem w HoU jest filmik jak durnan prowadzi swoją "armie" przeciw duchą .Gdy sie pojawiasz on zaczyna z tobą gadać .Ja podczas tej rozmowy nacisnołem esc i kamera mi zwariowała (dosłownie widziałem buty mojej postaci od góry:) wszystko jasne
Odpowiedz
Aha - mniej więcej rozumiem. Tylko po co naciskać esc?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ogólnie rzecz biorąc to w NWN było mnóstwo takich niedoróbek-w każdej części. Ja gdybym zaczął wyliczac to skończyłbym może przed swietami, wielkanocnymi oczywiście :wink: .
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Błędy w HotU - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...