[GII] Jak otworzyć wrota z oczyma

Mam problem nie wiem co zrobic gdy doszedłem do jakiś wrót co na nich sa jakies czerwone oczy a pilnowal ich czarny mag i nie wiem jak do nich wejsc, nie pamietam juz jak to rozdzial ale powiem tyle ze znajduje sie na wyspie na ktora przyplynelem statkiem.

POMOCY
Odpowiedz
A więc zrób tak jak ja zrobiłem:naciśnij C napisz marvin znów C i wtedy gdy naciśniesz K to przejdziesz przez wszystko w sekundę (ok 5 metrów) to pomaga uwierz ale nie grałem na kodach na życie tylko na tym K szybciej przechodzi sie grę
Odpowiedz
Skoro używasz kodów do przejścia gry, bo widać bez nich nie dasz rady, to Twoja sprawa. Ale przynajmniej nie polecaj tego innym, deprawujesz uczciwych graczy .

Z tego co pamiętam to potrzebne było jakieś zaklęcie otwierające te wrota, a magowi należy naklepać .
Ale nie jestem pewien, z powodu braku czasu już dawno nie grałem.


Odpowiedz
A masz oko mocy?Jak nie to poszukaj i weź(z jego ciała) zwój od czarnego maga i wrota się otworzą.A jeśli nie to na kodach.
Odpowiedz

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Apr 24 2007, 03:04 PM napisał

A masz oko mocy?Jak nie to poszukaj i weź(z jego ciała) zwój od czarnego maga i wrota się otworzą.A jeśli nie to na kodach.

[post="58966"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To ostatnie to raczej nie na miejscu
Odpowiedz
W moim poradnku z grą pisało że trzeba zmiażdżyć maga przeszukać jego ciała i wziąść papier(zwój otwierający tą bramę) i jeszcze klucz do skrzyni w pokoju obok(nienapisali czy po lewej stronie czy po prawej )
Odpowiedz
Czarny mag będzie miał klucz do skrzyni w pokoju obok. Tam jest oko mocy i zwój. Załóż oko mocy stań koło wrót i wypowiedz zaklęcie przez zwój który znalazłeś.
Odpowiedz
1) Zabijasz czarnego maga i czytasz jego notkę (jest to niezbędne)
2) Jego kluczem otwierasz kufer (chyba w pokoju na lewo)
3) Klikasz na drzwi, on tam coś powie a drzwi się otworzą
4) Kontynuujesz przygodę
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pon, 19 lis 2007 - 20:26 napisał

4) Kontynuujesz przygodę 

[post="93857"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Chciałeś napisać "kończysz przygodę"
Odpowiedz
podejdź dość blisko do wrót i na LPM bezi uklęknie i powie cos no i si e otwiera
Odpowiedz
A nie musisz może zabić strażnika jakoś tak kluczy??





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
o ile pamiętam to nie ... to było w poprzednim pomieszczeniu też otwierało się jakieś drzwi
Odpowiedz
A ja jak przechodziłam Gothica bez kodów, to na samym końcu musiałam ich urzyć;/ W grze wystąpił jakiś błąd i niestety nie miałam innego wyboru. Za nic w świecie nie mogłam otworzyć tych drzwi. Takie to trochę chamskie, żeby gre kończyć z kodami;), ale cóż. Bywa.
Odpowiedz
← Gothic

Jak otworzyć wrota z oczyma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...