[GII] Screenshoty

jak wy to robicie ?? Jak robicie te zdjęcia z gohic 2 ?? zrobiłbym zdjęcie jak ci magowie(xardas,Saturas,Pyrokar)robią rytułał naprawiający oko innosa..tylko jak robić te zdjęcia podzczas gry ??
Na klawiaturze masz taki sprytny klawisz "print screen" (po prawo od backspace). Klikasz go, potem otwierasz np. painta, wklejasz obrazek, zapisujesz i gotowe . Są też różne inne możliwości aby screeny były lepsze, np. usunięcię HUD, ale to niech Ci wyjaśni jakiś profesjonalista .


A tak swoją drogą, to to się nazywa nie "zdjęcia", ale "screeny". Taka drobna uwaga. I możesz je robić kiedy chcesz, nie tylko podczas Gothica. Np. możesz nam zaprezentować swój pulpit (w tym temacie )


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
napisałem drugi raz bo mi sie nie wyświetliło tylko TUTAJ się wyświetliło
dobra kliknołem te "print" ale nic niedało..
A przeczytałeś do końca co masz zrobić!?
UDAŁO SIE !! TYLKO jest malutki problem,jak mogę wam pokazać mój screen ??
Echodzisz na tą stronę:
www.imageshack.us
uploadujesz swój screen
kopiujesz ostatni link
i wlkejasz jako obrazek [img]link[/img.] bez tej kropki
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Zamieścić go na forum przez odpowiednie opcje podczas pisania posta? Wrzucić go na serwer i podać link? Możliwości jest całkiem sporo...
Podajcie mi taki SZYBKI sposób
Tylko się za bardzo nie napalaj... Bo mam przeczucie, że jeśli zrozumiałeś to zarzucisz nas niedługo screenami
www.maxpayne.boo.pl
dobraaaa.....noto jak wam SZYBKO pokaać mój screen ??
Kombinuj sam. Podczas pisania posta masz wszystkie potrzebne guziczki przed nosem. Jak sam do tego dojdziesz to satysfakcja będzie wiekśza i przynajmniej zapamiętasz. A do tego mam podobne obawy co Łowc@.
No proszę..ja niewiem co zrobić bo mam przeglądarkę operę..
Guziczki są w silniku forum, a nie twojej przeglądarce...
hehe....niekumam
Hehe, zamykam temat.

Nawet nie zauważyłem, że Ven wytłumaczył wcześniej co nalezy zrobić.
← Gothic
Wczytywanie...