[D&D] Magiczne bronie

Znacie jakies fajne bronie? Zamieszczajcie wlasnego autorstwa lub jakies gotowe.
Odpowiedz
Jakakolwiek broń ( w miom wydaniu był to topór) Pór Roku. Nazwa strochę banalna, ale dużo można z nią zrobić. Mój (a właściwie kolegi ) Topór zadawał w lecie +1k4 od ognia, w zimie +1k4 od zimna, jesienią zapewniał właścicielowi Korową Skórę, a wiosną Przyspieszenie. Raz dziennie mógł kontrolować pogodę przez 1 godzinę. Ładnie go nawet narysował. Ogólnie ciekawa borń .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
He, fajne. Ja caly dzisiejszy dzien poswiecilem robieniu artefaktow. miedzy innymi zrobilem ciezki korbacz 1k10 +1k6 od kazdego rodzaju energii(ognia, lodu, kwasu, elektrycznosci i dzwieku) no moze troche przesadzone, ale jak na bron, ktora swego czasu powalila boga(ale to juz dluga historia) to chyba zrownowazona. A z reszta w przewodniku mistrza nie slabsze podawali
Odpowiedz
Moim zdaniem bardzo ciekawą bronią i zarazem potężnym artefaktem jest "Piekielny Jęzor". Jest to potężny bicz +5... Po każdym udanym trafieniu bicz wysysa z ofiary energię i przekazuje ją władającemu tym orężem... Dokładniejszy opis tej broni znajduje się w dodatku do D&D o nazwie "Księga broni i ekwipunku".
"Zhaunil zhah natha yorn"
"Wiedza jest potęgą"
Odpowiedz
Udało mi się stworzyć całkiem niezły bułat:

Bułat +3
ostrość
przyspieszenie

Dzięki temu atakuję 2 razy na rundę a krytyk mam 16-20.
Odpowiedz
Apropo broni to mi się przypomniał jeden topór ze sławnego komiksu Rotfl Playing Games. Otóż był to Krasnoludzki Rozpierdzielator^^ Nazwa super;p Albo toporek o nazwie Siła Perswazji ;p Stare, dobre czasy...
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Wiadomo... ognisty topór... choć jak nie grałem krasnoludem, to miałem taki fajny miecz, który zadawał obrażenia zarówno z zimna jak i z ognia. Cholernie mi się podobał. Mimo, żem nie jest strzelec, to podoba mi się taka ciężka kusza, która strzela 3 razy na turę + możliwości bohatera... kiedyś miałem dobrą postać i tę kuszę... strzelałem 6 razy na turę z ciężkiej kuszy...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Od ognia i zimna jednocześnie, to jest możliwe? Mnie MG uczył że to się nawzajem znosi...

Co do brani fajny jest "Miecz Kasa" Daje +10 do siły, jest ostry, +6, daje chyba 2k6 dodatkowych obrażeń plugawych i ma fajne spelle.

[Dodano po 5 sekundach]

Od ognia i zimna jednocześnie, to jest możliwe? Mnie MG uczył że to się nawzajem znosi...

Co do brani fajny jest "Miecz Kasa" Daje +10 do siły, jest ostry, +6, daje chyba 2k6 dodatkowych obrażeń plugawych i ma fajne spelle.
Odpowiedz
Ja grając w rpg stworzyłem ,,Miecz Strachu" gdy właściciel go dobędzie wszystkie słabsze istoty od niego dostają bonus do prędkości i uciekają, jest też bardzo wytrzymały i może przeciąć niemal wszystko.
Odpowiedz
← Ogólnie

Magiczne bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...