Admin&Mod Log

Temat: Nie można zacząć rozmowy. w dziale Baldur's Gate II został zamknięty. Powód ? Jak to słusznie napisał i zauważył kolega Ornikiel został on wyczerpany do granic możliwości.

Poza tym połączyłem trzy tematy o modach w jeden główny i go przykleiłem.
Odpowiedz
Wiosenne porządki w dziale G2 Na razie skromnie - zamknięcie kliku tematów, wykasowanie, poprzenoszenie. Z czasem inne działy też będzie trzeba uporządkować jakoś


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie wiadomości Yale'mallisa w temacie "Anomen", w dziale BG II. Powód ? Dokładnie to samo zostało już napisane dwa posty wyżej.

[Dodano po chwili]

Temat "Woluminy, gdzie są ?", w dziale BG I został zamknięty. Powód ? Jest już taki o podobnej tematyce i takim samym pytaniu

Za jakiś czas go usunę...
Odpowiedz
Temat To dobra kombinacja? w G3 usunięty. Nic związanego z Gothiciem...

[Dodano po chwili]

Połączenie 2 tematów o Two Worlds.

Temat Kwiatki z sesji w RPG wykasowany. Jest już podobny temat


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Za radą Tokara połączylem nowy temat IDII vs BGII z odpowiednim tematem dotyczącym jedynek.

[Dodano po chwili]

Temat: Podczas instalacji pojawia błąd. wylecial Powod: rozwiązany, a poza tym poruszono w nim pewne niełądne kwestie.
Odpowiedz
Zamknąłem tematy o wojnach klanowych w Faerun -> Klany. Powód: Dawno nieaktualne.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Ze względu na jakże wysoki poziom merytoryczny postanowilem wywalic temat: "szkoda ze niemozna latac;/, hopo" autorstwa wombata.
Odpowiedz
Temat Two Worlds z RPG usunięty. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Lets begin!

Kasacja posta unreala w temacie "Problem w ruinach Illefarn" w dziale "Neverwinter Nights 2"
Powód? To co było tam napisane: "no, dziwne o jest"

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Kaliousehio w temacie "Jak dostać się do klasztoru..." w dziale "[GII]Ciekawostki"
Powód? Mega rozprawka o treści: "Wow, nie udaje mi sie!
"

[Dodano po chwili]

Temat "kody" w dziale Gothic III wyleciał w powietrze.
Powód? Istnieje podobny temat o kodach.

[Dodano po chwili]

Temat "Rozdzielczość" został zamknięty.
Powód? Ekht wyjaśnił

[Dodano po chwili]

Zamknąłem temat "klan wowa", oraz zmieniłem nazwę tematu "Jaka rasa będzie najpopularniejsza?" na "Jaka rasa jest najpopularniejsza? Temat "Kto bedzie gral?" na "Kto gra"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat: Ulubiony bohater (czy jakoś tak) w dziale GI wylecial. Powód: chyab nawet nie musze, głębia dyskusji była powalająca.

Wywaliłem również nasz tyci OT z archiwum krolewskiego.
Odpowiedz
Przeniosłem temat "konkursy" z BGII do Gildii Błaznów.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Mam okropny problem............................... z Obliviona wyleciał. Powód: temat mógłby zostać opatrzony plakietką 'najlepszy wzór tematu, jakiego nie powinno się zakładać'


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat Jak wy to robicie? w G2 usunięty. Identyczny temat z Inne RPG został przeniesiony do G2.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Topic "chata Ignaza" poszedł z dymem.
Problem jest wyjaśniony w innym temacie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Post pasora w Gothic a Vista wylecial. Powód: OT nt. badziewności Visty ("bo za dużo pochwał to to nie ma, chyba") .

[Dodano po chwili]

Kolejny post Pasora wyleciał z powyższego tematu. Powód: dalej OT i mędrkowanie na tematy na których się nie zna.
Odpowiedz
Temat "Grobowiec za farmą onara" zamknięty.
Powód? Problem rozwiązany


Posty Łowcy Kafia (czy jak to się pisze ) i Verthogha wyleciały.
Totalny offtop się zrobił



Tematy "Posążek innosa , Darona""3 krąg magii""duch""toga maga wody" zamknięte, problemy rozwiązane

Post Diega19 w temacie "Tablice Z Kamienia" wyleciał. Offtop

Temat "uriziel" zamknięty i przeniesiony do działu GI

Temat "Problemy z instalacją NK" wyleciał. Koles się zastanawiał dlaczego jego koledzy mają problem z instalacją NK.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat "Xzar i Montaron" w dziale Baldur's Gate I został zamknięty.

Powód ? Problem rozwiązany i za duży offtop się tam robił

Przeniesienie postów DeBe, Sosny i Adiego z tego samego tematu, do "Gdzie mogę znaleźć Drizzta?"

Powód ? Gaworzyli sobie nie w tym temacie co trzeba

Przy okazji ostrzeżenie słowne dla tych trzech panów. Jak piszę, żeby przestać offtopować to nie po to by sobie popisać, ale żebyście zaprzestali tego robić Następnym razem polecą procenty i zrobi się smutno :-/
Odpowiedz
Użytkownik dostał ode mnie laurkę pm'ką za nazywanie Verthogha kłamcą. Powód: chyba nie musze wyjaśniać.

[Dodano po chwili]

Dodatkowo wywalam post Verthogha i ziomka. Powód: Verthoggh się ziirytowal i prędzej czy później zrobiłoby się niemilo.
Odpowiedz
Kasacja postów ziomka i Verthogha z tematu "Jak dostać się do klasztoru..." Oraz PM dla Verthogha z ostrzeżeniem, przed dalszą próbą spamowania.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...