[NWN:HotU] Wszystko o czarodziejach i czarownikach

A teraz to juz moj bohater wyglada tak:

czarownik 29
uczen czerwonego smoka 10
wojownik 1

naprawde czarownik jest masakra,ma epickei czary itd i nawet w tradycyjnej walce jest calkiem niezly...
Odpowiedz
A po co dawałeś 1 poziom wojownika? Chociaż z drugiej strony kary za wieloklasowość już i tak nie będziesz mieć, bo niestety już poziomu nie zdobędziesz . Ale i tak czekam na odpowiedz.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jżeli moge sie ypowiedziec przypuszczam że artas dał 1 poziom wojownika by móc urzywać wszystkich rodzai tarcz ,pancerzy i broni bo ja bym tak zrobił
Odpowiedz
Bronie zgoda, przydadzą się. Ale tarcze i pancerze to chyba nie za bardzo. Chyba, że kotoś lubi ryzyko nieudania się czaru .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Sorry,że tak długo nie odpowiadałem ale miałem problemy z netem....
Spodziewałem się tego pytania,a więc:Przyznam,że przypadkowo na to wpadłem ale bardzo dobry traf (przynajmiej jak dla mnie).Bo miałem 29 poziom czarownika i 10 ucznen czerwonego smoka i przy ostatnim awansie gdybym wybral ktoras z tych klas byłaby to tylko strata bo nie dostałbym nic specjalnego(np. atutu).A wybierając wojownika to nie dośc,że mam dostęp do wielu bronii,wszystkich zbroi i tarcz(co sie opłaca bo dzięki klasy prestiżowej-uczeń czerwonego smoka dostałem duzo do siły) to jescze miałem dodatkowy atut do wyboru.To sprawie,że mam wszechstronnego czarownika.A poza tym jako ostatni atut wybralem "ulubina broń",dzięki temu mój bohater w walce na broń naprawde jest całkiem niezły.Mam nadzieje,że da sie zrozumiec to co nabazgralem... Pozdrawiam....
Odpowiedz
Ja też miałem zamier podobnie zrobić lae ja po prostu urzywałem atutów urzywanie broni proste itp urzywanie zbroi o tarcz 1 2 i 3 poziom .CZasami to sie przydaje bo fajnie wyglada czarownik ze czerwonymi smoczymi skrzydłami tarczą i zbroja z czerwonego smoka i ognistym mieczem .Po prostu najwyzszy uczeń czerwonego smoka:)
Odpowiedz
Tia. Wyglądać musi rzeczywiście imonująco. Tyle tylko, że to troche mało praktyczne . Ja tam nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć togi z krwi i kości z HoU .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hmmmm ale czy warto czekać ja jednak bardziej wole zbroje .Niech smoki padaja przede mną na kolana:)
Odpowiedz
Bracia Czarodzieje i Czarownicy, Siostry Czarodziejki i Czarowniczki :wink: . Ja Rincewind, Czarownik, Uczeń Czerwonego Smoka kieruje do Was następujące pytania:
1. Kożystaliście z pomocy stworzonego przez siebie golema?
2. Jakie umiejętności mu daliście?
3. Jeśli mieliście go w drużynie, to razem ilu pomocników mieliście?

Ps. Togi są świetne (chodzi mi o wygląd), co widać na moim awatarku .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
POmocników 5 ( z towarzyszami) golem był mało warty .Pamiętam że jako czarydałem mu lodowe nawałnice ale nie pamiętam atutów .A więc ja blady mistrz kieruje do was inne pytanie co zrbiliście z tymi dungerami na powierzchni bo ja dałem im najmniej złota (perswazja i te żeczy:) ) a potem dodałem złota (zwiększył mi isę harakter błeee i dostałem całkiem spro expa)
Odpowiedz
mam pytanie jak awansowac na ucznia czerwonego smoka? co trzeba miec zeby nim sie stac?
Odpowiedz
Mogę się mylić, ale chyba jest jeszcze wymagana umiejętność rzucania czarów 2 albo 3 poziomu. Chyba, że to w przypadku Bladego Mnicha, mogło mi się pomylić, dawno nie grałem...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
to co trzeba zrobić zeby mieć te czary epickie
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wszystko o czarodziejach i czarownikach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...