[GII:NK] Pierwsze wrażenia

Jak Angela powiedziała Gothic II Noc Kruka ukaże się w sklepach lada dzień ( 15 X ). Cóż więcej mogę powiedzieć? Temat mówi sam za siebie . Jak już się dorwiecie do tej gry, piszcie o swoich pierwszych wrażeniach. Na pewno chętnie poczytamy.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nasze wrażenia są nijakie Rincewindzie. 6 X myśleliśmy że G:NK wyjdzie 15 X, a teraz to nawet nie ma dokładnej daty. Fajnie by było powiedzieć o wrażeniach ale ten temat chyba jeszcze sobie poczeka parę miesięcy. (Ale mu to nie zaszkodzi bo czeka już ponad miesiąc).

ps.Pewnie, że chętnie poczytamy o wrażeniach z G:NK (o ile szybciej nie pogramy w Gothica 3 ).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Poprawka, znamy dokładną date, ale imć data może ulec zmianie a co do pierwszych wrażeń to takowy temat powinien powstać dopiero po premierze gry no nie??chyba , że ktoś grał w Szfabską wersje w co wątpie...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
sorry ale mam takie male ale :mrgreen: a mianowicie premiera gry miala miejsce juz ok roku temu !!!!!!!!!!!!! :evil:
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Dokładnie Olo. Angela znowu ma rację. Tylko my Polacy musimy czekać. A pamietam jeszcze, jak sie mówiło, że polska Noc Kruka wyjdzie na pewno szybciej niż na zachodzie (były nawet pogłoski, że na zachodzie nie wyjdzie), no ale cóż...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No mnie chodziło, żę szybciej pogramy w Niemiecką G3 niż w Polską G:NK Oby tak nie było. Ale skoro znamy dokładną datę premiery olskiej wersji - to jaka ona jest :?: Bo ja wiem tylko, że wyjdzie w pierwszym kwartale nowego roku.

ps. Może od razu zrobimy temat "Pierwsze wrażenia z G3" :?:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jak pożyczyłem gothica n k to odrazu mi sie oczy zaświeciły chociaż już mam gothica 3 to itak lubie noc kruka
Odpowiedz
← Gothic

Pierwsze wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...