[Sacred] zadania

Witam
po pierwsze chcialbym pomocy

mam problem z zadaniem w 2 akcie

cos o battlegrounds of the wyvwern mam dac kolesiowi wode niewiem skad
plz pomocy

bede wdzieczny za pomoc
Odpowiedz
Pewnie stąd, dokąd prowadzi cię strzałka. Jeśli jej nie masz i jest to quest poboczny, to zadanie na bank jest zabugowane. Zdarza się to w Sacredzie bardzo często i nic na to raczej nie poradzisz.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mam problem. Wziąłem quest poboczny w Faeries Crossing. Mam eskortować jakiegoś typa do Slater's Grave, ale ni mogę znaleźć drogi do tego miasta. Jak mam tam dojść??
Odpowiedz

Cytat

Mam problem. Wziąłem quest poboczny w Faeries Crossing. Mam eskortować jakiegoś typa do Slater's Grave, ale ni mogę znaleźć drogi do tego miasta. Jak mam tam dojść??


http://gexe.pl/gfx/sacred/mapa_sacred.jpg

Nad zamkiem Crow's Rock. Po prostu w pewnym momencie kierując się główną drogą do twierdzy odbijasz w lewo (tylko nie za wcześnie, bo wylądujesz w Timberton ). Kieruj się mapą
Odpowiedz
Znowu mam mały problem
z klasztorem serafin mam tam w biblotece cos zrobic i mam tam hologram serafii i mowi cos o sercu ancarii niewiem co mam zrobic wyjde sobie z tego budynku ale quest nie gotowy PS:to jest zołta ksiega.
Odpowiedz
Musisz wyjdż wejść spowrotem i mniej więcej na wprost w budynku będzie dziura w ścianie pudziesz nią i dojdziesz do zamku tam masz żywioł ankari!!!!!
Odpowiedz
No ale mozna jasniej jak wyjde z tej bibloteki to mam znow wejsc ??
czy szukac jakiegos innego przejscia w tym budynku ??
napisz mi jak dokladnie to zrobic plz bede bardzo wdzieczny
Odpowiedz
We wnętrzu tej biblioteki będziesz miał ogromną dziurę w ścianie, przez którą masz przejść (szukaj w północnej części).
Odpowiedz
Nom szukalem ale nic nie znalazlem mozna kontakt na numer gg :10075959 Przeszukalem bibloteke z 8 razy ale nie znalazlem .

[Dodano po chwili]

odswiezam
a przy okazji mowie ze tam nic nie widzialem w tej bilbotece.

I jeszcze przy okazji powiem ze strzalka prowadzi mnie ciagle do tego hologramu gg mam nowe to raczej nie odpali to napiszcie tutaj.

BARDZO BARDZO PROSZE ZEBY POWIEDZIEC ZE BEDE WDZIECZNY JAK KTOS MI POWIE TO TYLKO PODAJCIE SZCZEGULOWE DANE I INNE SZCZEGOLY !! WIELKA POMOC ZA TO
Odpowiedz
Dopiero zacząłem gry w Sacred.

Zaraz za pierwszym miastem jest taki krąg z kamieni do którego nie umiem się dostać bo w przejściu jest jakieś niebieskie pole siłowe. Jak tam wejść czy to sie wyjaśni w pźniejszej fazie gry?
Odpowiedz
Jeżeli grasz Magiem w trybie singleplayer to zaczynasz w tym miejscu . Jeżeli grasz inną postacią to obejżysz walke pomiędzy magiem a ghulem nic więcej.
Odpowiedz
Jeszcze pomiedzy pierwszym a drugim miastem jest jakas wyspa na jeziorze na ktorej jest zamek ale za cholere nie wiem jak tam sie dostac. Teleportem? Pewnie jets tam jakis smok...
Odpowiedz
A ja mam pytanie: nie mam zdolności jeździectwo mrocznym elfem, a jestem juz na 19 poziomie... Czy posaidanie tej zdolnosci jest konieczne w questcie gdzie trzeba przyniesc wodę wojakowi? Bo on mowi ze konie maja wode i kolo konia jest zrodelko ale nie moge na nim jechac, a ze zrodelka tez nie wiem jak woe pobrac HELP!
Odpowiedz
A ja mam problem z 3 aktem! Nie mogę znależć 3 żywiołu! Pomózćie! Może jakaś mapka?!
Odpowiedz
Ja tez mam pytanko mam misje chronic osadnikow podczas ewakuacji przez portal.No i oni przechodza a portal znika i nic sie niedzieje niezalicza mi zadania, a przez portal niemoglem przejsc:/ o co chodzi moze ktos wie??
Odpowiedz
Siemka mam kolejne pytanie bo musze zdobyc zywoioly wody i ziemi prosze o dokladne wyjasnienia gdzie sie one znajduja wielkie dziex za pomoc

[Dodano po chwili]

Piter masz angielska wersje czy polska jesli masz angielska to musisz w konsoli wpisac wasser mialem ten sam problem
Odpowiedz
Do Leszka: jest to wyspa startowa, na której zaczyna się gra w internecie, także grając przez LANA mozna tam się dostać. Jest tam sklep, kowal, skrzynka oraz przejście do sali z teleportami.
Do Pitera: tego konia nie możesz dosiąść bo zapewne wymaga on jakiegoś poziomu jeździectwa, ale jeździectwo nie jest Ci potrzebne do żadnej misji, a woda leży obok tego źródełka.
Oto opis III i IV żywiołu:
Znowu przechodzimy przez miniportal i kierujemy na Braverock, by przez wioskę Bravewall dostać się, ciągle idąc na wschód, do krainy Mrocznych Elfów – Zhurag-Nar. Tam kierujemy się za strzałką i dochodzimy do ich podziemi w północnej części tej krainy. Na pierwszym poziomie podziemi idąc na północny-wschód dojdziemy do jaskini, a potem znów na korytarze. Zamieszczam przejście jaskinią, bo część osób chyba go nie zauważa, a spotkać się można. W jednym z nich jest kapłanka, która po zabiciu wypuszcza klucz. Jest on potrzebny by móc iść dalej, gdyż otwiera bramę prowadzącą do kolejnych komnat podziemi.

Po otwarciu napotkasz miejsce gdzie po ziemi poruszają się promienie. Po ich minięciu czeka na nas szefowa-meduza. Potem tylko mostkami po żywioł. Teraz ostatni mostek by miniportalem pojawić się u samego wejścia Twierdzy. Wychodzimy z zatęchłych podziemi.

Idziemy do wieśniaka, który mówi nam o twierdzy krasnoludów i mechanizmie śluz oraz jazów. Upuszcza przy okazji run do portalu, który znajduje się nieco wyżej. Przechodzimy nim i wykonujemy quest „Zapory krasnoludów z Gnarlstadt” Po jego wykonaniu znowu rozmawiamy z wieśniakiem i wchodzimy do nowo odkrytych podziemi po czwarty żywioł. Teraz już tylko do Shareefy w Mystdale idąc cały czas na południe.


Odpowiedz
ej a trzeba pokonac smoka jakiegos ??


[Dodano po chwili]

a i jak mozecie dajcie mapke bardzo chcialbym zdobyc ten zywiol
jak i 2

[Dodano po chwili]

a i powiedzcie bo ta strzalka prowadzi mnie w 1 strone i niemoge juz wytrzymac juz 3 g siedze nad ty mi nic poitrzeba mi szczegolow czy mam isc tym miejscem gdzie sa tory czy szyny czy tym wyzej bo 1 jak i 2 nigdzie niemoge dojsc


[Dodano po chwili]

odswiezam i czekam
Odpowiedz
Ja mam inny problem. W zamku Crows Rock jest regenerowane zadanie Ankaryjski śnieg, polegające na znalezieniu a następnie eskortowaniu jakiegoś zaszczanego gościa.Doprowadzając go do jakiś żołnierzy po rozmowie z nimi mam do wybory wydać im go albo obronić. Cokolwiek nie zrobię zadanie ''nie posuwa się do przodu''. Help !!!!!
Odpowiedz
Wiem o co chodzi
Masz misje od Wilbura który umarł... Idziesz na pole walki i typek prosi o wode
są 2 sposoby naciśnij i trzymaj TAB to jest mapka lub M to jest mapa ankari tam bedzie zaznaczonym niebieska księga zadanie które musisz wykonać... Jeśli to ci nie pomoże po prostu zejdź na dół tam jak dobrze pamietam bedzie kon z sakiewka z wodą weż ja i po misji....

JA TO MAM PROBLEM III AKT ŻYWIOŁY ANKARI HELP!!!! NIE MOGE PRZEJSC Z ZURUGH-NAR
Odpowiedz
← Inne cRPGi

zadania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...