[NWN:HotU] Zorvak'Mur

Jak wykonaliście to zadanie? Chodzi mi tu konkretnie o to, czy przyłączyli się do was Łupieżczy Umysłu (znaczy się, czy zerwali sojusz z Valsharess'ą), czy też uwolinliście niewolników i jak to zrobiliście? Da się to zrobić tak, żeby jednocześnie uwolnić niewolników i przekonać do siebie Wielki Mózg?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Czyli uwolniłeś niewolników, ale Mózg się do Ciebie nie przyłączył? Ale jak już zacznie się rozróba, to jak póżniej dostać się z powrotem do Mózga?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jedno rozwiązanie mam. I to chyba takie które najwięcej expa daje, ale nie chodzi mi tylko o expa Gamorin :wink: więc spytam jeszcze innych. Jak to rozwiązaliście i które wyjście według was jest najodpowiedniejsze?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Skoro juz przy tym jesteśmy czy ktos moze mi wyjaśnić dlaczwgo gdy miałem to lustro to on nie chciał mnie przez ten portal wpuścić.Wszedłem dopier gdy zabiłęm jakiegos łupierzce i niestety przypuszczalnie stracięłm dużo exp bo uznał mnie za weroga..
Odpowiedz
Jak zagadasz z łupieżcą stojącym przed wejściem, to Cię wpuści pod warunkiem, że zdejmiesz hełm .

Ps. Zdaje mi się, że nie stracilem doświadczenia. Jeszcze je zyskałeś, bo jak zaatakujesz kogoś z miasta, to później nie trafiasz od razu do komnaty z Mózgiem, tylko najpierw przebijasz się przez kilka lokacji (gdzie są potworki, czyli doświadczenie :wink: ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Xle mnie zrozumielisci ja juz. byłem wcześniej w komnacie z arcymuzgiem ale zanim tam wszedłem wybiłem póół miasta potem dostałem od niego zadanie .A gdy wrócięłm z lustrem to on mnie niechiałwpuscić
Odpowiedz
Teraz jak wchodzę to tej zagrody z niewolnikami to oni mnie atakują. Nie wiecie dlaczego? Wcześniej tak nie było. Może to przez to, że mam golema?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie powinni sie do tego czepiać
Odpowiedz
Witam wszystkich na forum, jestem tu nowy.

Piszę właśnie w sprawie Zorvak'Mur.

Chodzi mi o to że zawsze kiedy przechodę Hordy, nieważne jaką postacią, Argosus i jego banda mnie atakują i w rezultacie nie dostaję zadania Bunt Niewolników, on nigdy nie chce ze mną gadać. Jak pogadam z arcymózgiem i nie dam mu lustara, a potem zabiję nadzorce, to kumle Arosusa już mnie nie atakują, ale ten cholerny drow zawsze, co ja robię nie tak, a może mam zwaloną wersję.

Proszę o jakąkolwiek pomoc, i zgóry dzięki.
Odpowiedz
Heh, widzę, że ten quest jest ogólnie skory do psikusów . Mi udało sie porozmawiać z niewolnikami, a zrobiłem to w ten sposób, że pierwszym miejscem jakie odwiedziłem w tej lokacji był właśnie ten budynek, gdzie ich przetrzymywano. Czyli wynikałoby z tego, że nie można przed tą rozmową wchodzić do tego głównego mózgu.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Niestety jeśli najpierw idę do tych niewolników, i nie gadam z nikim innym w mieście to różnica jest taka, że atakują mnie wszyscy niewolnicy a nie tylko Arosus. A jak pogadam z arcymózgiem, to mogę gadać z innymi niewolnikami.
Co najzabawniejsze oni mi tylko mówią, żebym pogadał z Argosusem, tyle że on jeden dalej mnie atakuje.
Odpowiedz
ja mam taki problem że jak idę do mózgu to mnie wysyła na taką wyspę z gościem ale że byłem tam już wcześniej to gościa nie ma a jak przeniosę się kamieniem żniwiarza to mózg jest moim wrogiem czy mogę go zabić i wyjść stamtąd normalnie
ps ten quest ma wiele błędów Np jak wejdziesz w portal w Hełmie ekranizacji(czy jakoś tak) to przy mózgu ci go niby ściąga i masz 2 jeden w ekwipunku jeden na głowie można to powtarzać wiele razy i nabijać kasę mnie się nie chciało
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Zorvak'Mur - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...