[BGII] Tunele łupieżców

Małe pytanko - jestem w tunelach łupieżców umysłu w Podmroku i nie mogę się dostać do Mózgu - nie mogę otworzyć ostatnich drzwi. Zauroczyłem już jednego łupieżcę, ale drzwi nadal są zamkniętę. Co tu robić?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




A nie ma tam czasem jakiejś misji z tym związanej. Bardzo dawno grałem, ale coś mi się z jakimś golemem przypomina. Mogę się jednak mylić :? .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ludziska - już wiem! Odpowiedź jest szalenie prosta - trzeba się zamienić w Zabójcę i w ten sposób otwierają się wszelkie drzwi. Przed bogiem, a nie przed śmiertelnikiem. I na koniec - nie znajdziecie tego w żadnej solucji, ta lokacja jest całkowicie opcjonalna. Z drugiej strony dzięki za wsparcie i dobre chęci. Wzruszenie rozpiera mi wątłą pierś...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




← Baldur's Gate
Wczytywanie...