[BGI] Potrzebne tłumaczenie nazw

Potrzebne mi są polskie nazwy następujących przedmiotów:

Blushing Mermaid
Sling +3 'Arla's Dragonbane'
Staff Mace
Staff of Striking (czy to rzeczywiście ma +9 do obrażeń?)
Wolfsbane Charm


Oraz o podanie sposobu na zdobycie Pazura kazgarotha, "Krawędzi świata", Staff Striking, Kija-Włóczni.
Oraz mam pytanie czy kij-włócznia jest +2 czy +3


I nie pisac mi tu jak to jest w słowniku bo mnie to nie interesuje, tylko jak jest w grze.
To jeszcze podaj statystyki broni. Pełne.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

1. Blushing Mermaid to nie przedmiot, a tawerna: "Spłoniona Syrena" ! Źródło tutaj. ;]
2. Sling +3 'Arla's Dragonbane' - Proca +3 "Arli Zguba Smoków"
3. Staff Mace - Kij-wekiera - Trak0 +2, Obrażenia: 2K4 +2 (obuchowe).
4. Staff of Striking - Kij uderzania (ma +9 do obrażeń, tylko ma też ograniczoną liczbę ładunków (użyć)). Trak0 +3
5. Wolfsbane charm - Amulet Wilczej Jagody. Na 100%. +2 Punkty obrażeń i 2 pkt. do Trak0 przeciw likantropom.

1. Pazur Kazgarotha jest do kupienia u Thalantyra w Wysokim Żywopłocie. Z tym, że dokładnie nazywa się "Szpon Kazgarotha".
2. "Krawędź Świata" - Miecz oburęczny +3 - Ma go król w lokacji z szachownicą w Wieży Durlaga
3. Kij uderzania - jest w Wieży Durlaga, dokładnie tutaj gdzie zielona klamra (jest w skrzyni razem z Płomiennym Jęzorem, Mieczem Długim +1)
4. Kij-włócznia +2 - jest w Wieży Durlaga na ostatnim górnym poziomie. Ma ją Sukkub o imieniu Kirinhale tam przebywający. (Obrażenia: 1K8+3 Trak0 +2)



----------


Użytkownik Quessir Elvenhair dnia May 1 2007, 06:23 PM napisał

Staff Mace - Kij-włócznia

[post="60874"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Staff Mace to kij-wekiera.









Sling +3 'Arla's Dragonbane' - Porca +3 "Pogromca Smoków Arli"
Staff Mace - Kij-włócznia
Staff of Striking (czy to rzeczywiście ma +9 do obrażeń?) - Kij Uderzenia? Nie pamiętam, on działa na ładunki i naprawdę daje tyle obrażeń.
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Dziękuje, zostaniesz odnotowany w napisach końcowych artykuliku który niedługo pojawi się na naszej stronie.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...