[NWN:SoU] Pewien Duch w SoU

Nie za bardzo wiedziłem jak nazwać ten topic. Mianowicie chodzi mi o takiego Ducha znajdującego się po drodze do Wichru Śmierci. Jest to sala z labiryntem. Duch siedzi w jednym z pomieszczeń i coś bredzi, że na coś czeka, czy coś w tym stylu. Koło niego pełno jest nagrobków z różnymi epigramatami (Eh, na coś ten polski się przydaje. Przynajmniej człowiek na mądrego wygląda). Pytanko: jest z tym związane jakieś zadanie? Ja próbowałem prawie wszystkiego i nic. Może to jest po prostu taki pic .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jeśli dobrze pamiętam to jest to pic
Odpowiedz
Też mi się tak wydje. Ale skoro już robią coś takiego, to mogłaby tam być jakaś zagadka. No ale cóż, Baldur's Gate to nie jest .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
z tego co pamietam to jest to taki ozdobnik, a dla kogo bg2 jest lepszy dla tego jest *_*
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Wiec: to zdaje się nie był duch tylko władca szkieletów czy coś w tym rodzaju, tez nic tam nie znalazlem. Ozdobnikiem zapewne też są ci płonący ludzie próbowałem ich zabić, ale zycie im spada do konca a oni cały czas żyja :O
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
jak go zabijesz to dostaniesz expa za to ze ulzyles mu w jego cierpieniach jesli dobrze pamietam pozdro
Odpowiedz
Też mi się tak wydaje. Ja go zabiłem. Questa niestety nie ma, a szkoda, bo to urozmaiciłoby choć trochę grę...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pewien Duch w SoU - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...